Davet / davetiye | Melekler Mekanı FORUM - 28 Eylül 2016

Davet / davetiye

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    916
    Ödül Puanları:
    113
    yemek davetiyesi yemek davetiyesi örneği davetiye örnekleri örnekleri davetiyeleri
    İtibar görmeye, Davetiye almak bir maksat için çağrılmaya delalet eder. ( Yemek daveti (düğün, yas vs. yemeği ) için Bakınız; Yemek.)Bir yere davet aldığınızı görmek, iyi olmayan bazı olaylarla karşılaşacaksınız demektir. Bir yere davet aldığınızı görmek, iyi olmayan bazı olaylarla karşılaşacaksınız demektir. Rüyada bir yere davet edildiğinizi gördüyseniz, hoş olmayan birtakım olaylarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Bu rüya, üzüleceğinizin de işaretidir.Rüyada davet almak, hesapta olmayan harcamadır. Masrafların artacağına işaret eder.Rüyada yemege davet, hayir için toplanmaya isarettir. Bir kimse rüyada bir çok kimseyi davet ettigini görse, nefsini kötü görülen ve sikayet edilen bir ise atar. Bir davet tertipleyip ve o davette bir toplulugun hazir bulundugunu ve yemegi yediklerini görse, onlara baskan olur. Eger o davet yerinde üzüntülü ve hasta birisi varsa, o kimse bundan kurtulur. Bir davet tertipledigini gören kimsenin kaybetmis oldugu sey kendisine gelir. Kendisini bir topluluk ziyafete davet etse, o kimse kendisine pismanlik verecek bir halde bulunur. Rüyada dügün yemegine davet, pismanliktir. Bir yere davet edildiğinizi görmek, hoş olmayan birtakım olaylarla karşılaşacağınız anlamına gelir.Bir yere davet edildiğinizi görmek, hoş olmayan birtakım olaylarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Davet / davetiye konusuna benzer içeriklerimiz
  1. davetiye sözleri

komik davetiye sözleri davetiye yazıları örnekleri komik yazıları parti sözleri Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız. --------------------------------------- Gördüm diyebilseydim, eğer gördüğümü, Hiç kimse inanmazdı, hayal derlerdi. Bilseydiler, sende neler gördüğümü, Yıllarca hayal...
  2. ilginç davetiye...

ilginç davetiye sözleri değişik davetiye örnekleri değişik modelleri ilginç modelleri karikatürlü
  3. Davet:

Madde 103 - (Değişik madde: 09/11/1988 - 3494/12 md.) Tutanak tutulurken alacaklı, borçlu veya namlarına Tebligat Kanunu hükümlerine göre tebellüğe yetkili kimse bulunmazsa, bulunmayan alacaklı veya borçlu üç gün içinde tutanağı tetkik ve diyeceği varsa söylemesi için icra dairesine davet olunur. Kanunen ilavesi gereken müddetler mahfuzdur. Haciz sırasında borçlu veya alacaklı adına Tebligat...
  4. namaza davet

Sarf eylerim ben kimedir sözlerim bilir misiniz Ben Rabbimle buluşurum çağırsam gelir misiniz Ona el açıp huşuyla göğe yükselir misiniz Ben Rabbimle buluşurum çağırsam gelir misiniz Ben çok günahkâr bir kulum nadimim bilir misiniz İnananlarla saf tutup benle dikilir misiniz Rabbimize secde edip rükû eğilir misiniz Ben Rabbimle buluşurum çağırsam gelir misiniz Bu bir görevdir aslında...
  5. Davet...!!!

Yuvam ol istemiştim. Evim, ocağım… Memleketim… Gurbette dağılan parçalarımı sende tamam etmeye niyetlenmiştim. İçimdeki o boşluk hissini silersin, beni bir edersin diye düşlemiştim. Gözlerinden gayrısı değmesin istemiştim bende mahrem ne varsa. Ellerini tutup bir yola çıkmaya kararlı, beklemeye sabırlı ve sana inançlıydım. Aşıktım! Gel demek istiyordum sana. O tenha ve serin kapı...

Sayfayı Paylaş