gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

davetıyeler burda hanımm:D

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 1 Ocak 2008
davetıyeler burda hanımm:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karışık avatarcı geldi hanımm:))

karışık avatarcı geldi hanımm:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. çeşit çeşit meyveler burda manavcı geldi hanımmm:)

çeşit çeşit meyveler burda manavcı geldi hanımmm:)

manavcı manavcılık oyunları manavcı oyunları manavcılık oyunu
  3. Burun

Burun

rüyada burun kemiği görmek Burunda görülen mükemmellik ve güzellik dünyada iyi yaşamaya, Burunda görülen noklanlık ve çirkinlik kişinin işindeki ve davramışlarındaki noksanlık ve çirkinliğe, Burundan malum olan sıvının gelmesi kadri yüce bir insandan iyilik görmeye, Burna sinek vss. girmesi sıkıntıya, burundan böyle bir şey çıkması evlad sahibi olmaya, Burnundan konuşmak nimet ve mevkinin...
  4. Avatarcı geldi hanımm:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. 2010'un en şahane abiyeleri burda hanımmm!!!

2010'un en şahane abiyeleri burda hanımmm!!!

şifon abiyeler şahane abiyeler en sahane Merhabalar emelekçiklerim yine ben ve yine saten ,şifon karışımı bir konu :DBayılıyorum ben bu tarz elbiselere ,giysilere yahu.Ben de aldım kendime 3-5 tane böyle şeylerden.İnanın o kadar rahat o kadar kullanışlı oluyorlar ki. Edinin meleklerim siz de acilen birer tane edinin bunlardan inanın pişman olmassınız.Boyunuz kilonuz hiç önemli değil bence bu...

Sayfayı Paylaş