gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Davetsiz Gelen 2 Filmi Bilgi

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Davetsiz Gelen 2
    Davetsiz Gelen 2 ( No Man's Land: The Rise of Reeker) filminin yönetmeni serinin ilk filminide yöneten Dave Payne ve vasat bir oyuncu kadrosu ile sinema severlerin karşısına geliyor.
    Serinin ilk filmi Davetsiz Gelen (Reeker) pek fazla ses getirmese de Dave Payne serinin devamı olan ikinci filmi çekmeyi de tercih etti ve sonuç pek değişmedi açıkçası. İşlediği konu güçlü olmasına rağmen bunu taşıyamayan zayıf senaryo ve oyuncular ile film merak uyandırmasına rağmen yeterli başarıyı sağlayamamaya devam ediyor.

Davetsiz Gelen 2 filminin konusu basit olarak ölüm ile yaşam arasında sıkışan insanların ruh koleksiyoncusu olan reeker'a karşı olan mücadelelerini anlatıyor. Bir soygun sonucu kaçan suçlular bir kafe de mola verirler. Benzin istasyonunda bir patlama olur ve 6 kişi dışında herkes ölür. Bu 6 kişi de aslında ölüm ile yaşam arasında sıkışmışlar İyi Kötü Kurnaz üçlemesini oluşturan insanlar kombinasyonudur.

Öldüklerini anlamayan bu insanlar hayatlarına devam ederler fakat zamanla bazı şeylerin farklı olduğunu anlarlar. Birbirlerini yaralamalarına rağmen birşey hissetmezler ve ölmezler. Durumu çözmeye çalışırken aslında bu ölüm ile yaşam arasındaki evrende çokta yalnız olmadıklarını anlarlar ve iyi kötü ve kurnaz kombinasyonunu oluşturan bu kişiler artık bu özelliklerini birleştirip tek bir kişiye karşı mücadele etmek zorundadırlar. Ruh koleksiyoncusu Reeker.

Davetsiz Gelen 2 gerek yönetmeni, gerek oyuncuları ve gerek senaryosu ile vasatın üzerini geçemiyor. İşlediği tema merak uyandırsa da bunu güçlü bir senaryoya dökememeleri nedeni ile de izleyiciyi sinema salonlarına çekemedikleri de bir gerçek

Davetsiz Gelen 2 Filmi Bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koca Kafalardan 2 Türk Filmi

Koca Kafalardan 2 Türk Filmi

http://www.youtube.com/watch?v=jDs06JkzYjY
  2. Gölgesizler Filmi Bilgi

Gölgesizler Filmi Bilgi

Gölgesizler Açıkçası benim ilk hayranlık duyduğum türk erkek oyuncudur Taner Birsel. X-Files serisinden esinlenerek çekilen Sır Dosyası dizisindeki oyunculuğu ile beni büyülemişti adeta. O kadar güzel ve kaliteli bir dizi neden devam ettirilmedi bilmiyorum ama beni gölgesizler filmine çeken Taner Birsel'in ordaki oyunculuğunu tekrar görebilmek. Klasik türk sineması gereği bir...
  3. Gerçek Masallar Filmi Bilgi

Gerçek Masallar Filmi Bilgi

Gerçek Masallar Aslında Gerçek Masallar filmi o kadar komik değil Adam Sandler gibi bir komedi ustasının olmasına rağmen ama öyle bir fare var ki film de görünce gülmekten midenize kramplar giriyor. O derece yani... Son olarak Oscar adayları açıklandı fakat sevimli faremizin adını ne yazık ki listede göremedim. Bu sanırım Oscar adaylarını belirleyenler için bir utanç kaynağı...
  4. musallat 2 lanet filmi

musallat 2 lanet filmi

musallat 2 lanet, filmi, film, sinemalar, fragmanı, çekimleri, oyuncu kadrosu, oyuncuları, konusu, hikayesi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Musallat filminin 2. de çekildi Melek'lerim. Yeni versiyonun adı "Musallat 2 Lanet" olan filmin çekimleri tamamlandı ve aralık ayında vizyona girecek. Fragmanları henüz yok:) CİNLERİ konu alan 2007 yapımı korku filmi “Musallat”ın...
  5. Hükümet Kadın 2 Filmi Geliyor!

Hükümet Kadın 2 Filmi Geliyor!

hükümet kadın 2 hükümet kadın filmi Sevgili melekler, bu yılın başında ocak ayında vizyona giren Hükümet Kadın filminin beğenilmesinin ardından başlanan Hükümet Kadın 2 filminin çekimleri sona erdi. Tam 1.384.613 kişi tarafından izlenen film, sezonun en çok beğenilen ve izlenen filmleri arasına girmişti. İşte haberin detayları.. Demet Akbağ'ın 'Hükümet Kadın 2' filminin, çekimlerini...

Sayfayı Paylaş