gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

David Tavare Call Me Baby Şarkı Sözü - Lyrics

Konu, 'Yabancı Şarkı Sözleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

baby ile ilgili şarkılar call me baby lyrics Benimde çok severek dinlediğim call me baby şarkı sözünü sizlerle paylaşıyorum arkadaşlarım. [​IMG]

David Tavare - Call Me Baby - Şarkı Sözü - Lyrics
    Are we going out ? Of course no doubt let's celebrate the disco night
    And while my friends pick another dance an angel flies down from the sky
    Where I saw her face never in this place maybe it was a fashion magazine
    She's a movie star or a beauty queen sweet darling tell me who you are

If you don't know my name you can call me baby (my baby)
    If you don't know my name you can call me baby (you could be my baby)

I never thought someone like you could ever come into my life
    You're my love supreme an exciting dream an angel standing by my side
    I want you to stay never go away our love will stand the test of time
    'Cause from now one till my life is gone you'll be the owner of my heart

If you don't know my name you can call me baby (you could be my baby)
    If you don't know my name you can call me baby.

İLGİLİ ETİKETLER : call me baby , call me baby lyrics , david tavare call me baby , david tavare call me baby sözleri , david tavare call me baby lyrics , call me baby sözleri , david tavare call me baby arkı sözleri , david tavare call me baby çeviri , call me baby david tavare , call me baby şarkı sözleri , call me baby şarkı sözü , call me baby çeviri ,

David Tavare Call Me Baby Şarkı Sözü - Lyrics konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pitbull I know want me şarkı sözü

Pitbull I know want me şarkı sözü

want me sözleri pitbull i know you want me türkçe çevirisi pitbull şarkı sözleri şarkı sözü ı know Haha Its Mr. 305 checkin' in for the remix you know that S 75 Street Brazil Well this year gon be called Calle Ocho Que ola cata, Que ola omega and this how we gon do it Dale one-two-three-four Uno-do'-tres-cuatro Chorus I know you want me (want me) you know I want cha (want cha) I know you...
  2. O Ses Türkiye Merve Mete Serserim şarkı sözü

O Ses Türkiye Merve Mete Serserim şarkı sözü

Merve Mete 8 ocakta söylediği şarkı O ses Türkiye O Ses Türkiye Merve Mete Serserim şarkı sözü Serserim Benim şarkısının sözleri Aşkın Nur Yengi'nin 6yıllar önce bize sevdirdiği Serserim Benim adlı şarkıyı, O Ses türkiye yarışmacılarından Merve Mete'de güzel yorumladı. Biz de bu efsane şarkının sözlerini, sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. :) Karanlığın içinde Yandı gözbebeklerim İlk önce...
  3. can bonomo love me back sözleri love me back şarkı sözü

can bonomo love me back sözleri love me back şarkı sözü

can bonomo love me back sözleri love me back şarkı sözü bilenler yazsın bilmeyenlerde bilenlerden öğrensin diye yine bilenler yazsın:)
  4. Onur Mete O sensin işte Şarkı Sözü yazın lütfen

Onur Mete O sensin işte Şarkı Sözü yazın lütfen

Onur Mete O sensin işte Şarkı Sözü istiyorum sizden ben o şarkıyı çok seviyorum ve bu yüzden de sözlerini ezberlemek istiyorum.
  5. Onur Mete Haberim Yok Şarkı Sözü İsteyenler için burada!

Onur Mete Haberim Yok Şarkı Sözü İsteyenler için burada!

Onur Mete Haberim Yok Şarkı Sözleri Onur Mete Haberim Yok 2012 albümleri tanıtım konularımızdan sonra şimdide sizlere son zamanların en beğenilen ve sevilen şarkıcılarından Onur Mete Haberiim yok şarkısı sözleri paylaşımında bulunuyoruz Melek'lerim. Onur Mete hayranları, işte size Onur Mete Haberim Yok şarkı sözü diyor ve sizlerin sevilen bu şarkının sözleri ile başbaşa bırakıyoruz....

Sayfayı Paylaş