gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Davos Esprileri

Konu, 'Komik Resimler' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

kayseri espirileri iktisat esprileri tayyip esprileri

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Davos Esprileri
    ay süperler ya :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Davos Esprileri

ayy eline sağlık canım yaa çok güldüm:hhh::hhh:

Davos Esprileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eSPRiLeR

eSPRiLeR

Şansızlığa bak ! Elektriği Edison buldu ama faturalarını biz ödüyoruz. Sana birtane vururdum ama ! Dua et hayvanları koruma derneğindeyim. -Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi Yüksek Okul ? -Ali Paşa İlkokulu. -Hani Yüksekokuldu ? -Evet Yüksekokul ! Tam 6 katlı !! Yangın dolabını açmışlar ne olmuş ? Yang çok kızmış !!!!! Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ? -Saatinde Yel-Kovan var o...
  2. Espriler...

Espriler...

Milyonlarca sperm arasindan birinci gel. Bir de yasadigin su hayata bak! Tanrim! Kendim için bir sey istemiyorum. Yalnizca anneme parali ve güzel bir gelin nasip et Hakan Sükür sakatlaninca onu kim tasir? Hakan Tasiyan!! Kursunlar cok utangactir, adres sormazlar!! Bir zencinin koluna düsen kadin neder? Eyvah, Karakola düstüm! Tartmioyr abi bu terazi, kim sürdü üstüne...
  3. espri tuzagi

espri tuzagi

Kendini mutlu hissediyorsan, merak etme birazdan geçer. Yeri doldurulamaz biri olma, yoksa terfi edemezsiniz. İlk seferde kazanamazsan, suçu amirlerine at, ikinci seferde kazanamazsan hile yap, üçüncü seferde kazanamazsan vazgeç, salaklığın alemi yok. Her müdür, müdür müdür? Son gülen , espriyi en son anlayandır. Mütevazi olun.Ben mükemmelliğimi buna borçluyum Mantığın...
  4. Başbakan Erdoğan'ın Davos resti

Başbakan Erdoğan'ın Davos resti

Başbakan Erdoğan katıldığı Davos zirvesinde kendisinin konuşturulmadığını belirterek paneli terketti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Davos'ta Dünya Ekonomik Forumu kapsamında gerçekleştirilen ''Gazze Orta Doğu'da Barış Modeli'' oturumunda, İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'in eleştirilerini yanıtlarken panel yöneticisinin sürenin bittiğini gerekçe göstererek konuşmasını kesmesi...
  5. Kısa espriler

Kısa espriler

kısa espriler komik kısa espriler komik espiriler Adamın biri hindistanda yürüyomuş.Kafasına BUDA heykeli düşmüş ne demiş? -Başıma buda mı gelecekti? -Adamın biri bilgisayarın başında sabahlamış, sabah hasta olmuş niye? Çünkü Windows açıkmış. -bagırsak kurtları bagırsakta yaşar bagırmasakta -sakla samanı yastık yaparsın -edison elektirigi bulmamış olsaydı televizyonu mum ışıgında...

Sayfayı Paylaş