gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Davos resti acil koduyla verildi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Babakan Erdoğan'ın Davos'ta katıldığı paneli terk etmesi uluslararası ajanslar tarafından acil koduyla verdi.

AP, Başbakan Erdoğan'ın panelde İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'le Gazze'deki çatışmalar konusunda "sözlü olarak tartıştıktan sonra" paneli terk ettiğini belirtti.

Ajans, Başbakan Erdoğan'ın, Peres'in İsrail'in Gazze saldırısını heyecanlı bir şekilde savunan monoloğunu dinledikten sonra, panel yöneticisinin sözünü kesmesi üzerine kızdığını kaydetti.

Haberde Başbakan Erdoğan'ın Peres'e "İnsanları öldürüyorsunuz" dediği, Peres'in ise parmağı ile işaret ederek, "İstanbul'a roketler düşse siz de aynısını yaparsınız" dediği kaydedildi.

İlk haberlerinde Başbakan Erdoğan'dan "Cumhurbaşkanı" diye bahseden AP, kısa süre sonra bu hatasını bir not geçerek düzeltti.

Fransız AFP ajansı da haberi acil koduyla vererek, Başbakan Erdoğan'ın Davos'taki paneli, İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'in uzun konuşmasının ardından kendi konuşmasının panel yöneticisi tarafından engellendiği gerekçesiyle sert bir şekilde terk ettiğini bildirdi.

Başbakan Erdoğan'ın "Bir daha Davos'a geleceğimi sanmıyorum" sözlerini yansıtan AFP, Başbakan Erdoğan'ın Peres'in konuşmasına yanıt vermek istediğini, ancak karşısındaki gazetecinin ısrarla panelin sona erdiğini söyleyerek sözünü kestiğini belirtti.

Davos resti acil koduyla verildi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başbakan Erdoğan'ın Davos resti

Başbakan Erdoğan'ın Davos resti

Başbakan Erdoğan katıldığı Davos zirvesinde kendisinin konuşturulmadığını belirterek paneli terketti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Davos'ta Dünya Ekonomik Forumu kapsamında gerçekleştirilen ''Gazze Orta Doğu'da Barış Modeli'' oturumunda, İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'in eleştirilerini yanıtlarken panel yöneticisinin sürenin bittiğini gerekçe göstererek konuşmasını kesmesi...
  2. Davos Esprileri

Davos Esprileri

kayseri espirileri iktisat esprileri tayyip esprileri
  3. Telefon alan kodları şehirlere nasıl verilmiştir?

Telefon alan kodları şehirlere nasıl verilmiştir?

ankaranın alan kodu ankaranın telefon alan kodu 222 0222 448 Türkiye'deki telefon şehir kodları listesine bakarsanız, birbirine komşu şehirlerin kodlarının çok farklı, kod numaraları yakın olan şehirlerin ise birbirlerinden çok uzak olduklarını görürsünüz. Bunun nedeni, kod sisteminin tuşlu telefonlar yaygınlaşmadan önce kadranlı telefonlara göre kurulmuş olmasıdır. Kadranlı telefonlarda 9'u...
  4. Msn Plus Kodları istiyorum acil

Msn Plus Kodları istiyorum acil

Msn Plus Kodları nelerdir lütfen acil cevap yazın Msn Plus Kodları hakkında bilgi almam şart
  5. acil..

acil..

yardım edin adetim gecikti 2 test yaptım biri silik diğeri negatif hamilemiyim

Sayfayı Paylaş