gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Davut Güloğlu - Bu Mezarda Sevdiğim Var

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

davut güloğlu mezarda dikenli otlar mezarda dikenli otlar davut gül oglu sevdiğim Genç yaşta kara toprakta Uzakta dağlar altında
    Yalnız uyur buralarda
    Bu mezarda sevdiğim var
    Canım sevdiğim

Mezarda dikenli otlar
    Bende bitmeyen acılar
    Üstünde ıslak yapraklar
    Bu mezarda sevdiğim var
    Canım sevdiğim

Ben şimdi ne yapayım
    Onsuz nasıl yaşayayım
    Bırakın burda kalayım
    Bu mezarda sevdiğim var
    Canım sevdiğim

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    rüyaaaaaaaaaaaaaam yine döktürmüşsüüüün :)

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    şarkı hastası olduuuuuuuuuuuuuuun

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlııııııııık :)

Davut Güloğlu - Bu Mezarda Sevdiğim Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Davut Güloğlu - Terzi

Davut Güloğlu - Terzi

davut güloğlu terzi davut güloğlu terzi yanlış makas atmış yanlış makas atmış geçme bizim mahalleden gülolğlu Geçme bizim mahalleden Selvi boylu dal boylu Sana bakıp aşık oldu Ben bir garip laz oğlu Terzi yanlış makas atmış Kız senin eteğine Bu cilveler sende yavrum Terzi makas bahane Ateşe attın beni Kor gibi yaktın beni Düştüm kara sevdaya Ahına sattın beni Terzi yanlış makas atmış Kız...
  2. Davut Güloğlu - Nurcanım

Davut Güloğlu - Nurcanım

Kar beyazdu beyazdu Bana yaptığın nazdu da, bana yaptığın nazdu Bakışlarından belli valalhi bu kız nazlu (x2) Oy nurcanum nurcanum, kurbandır sana canum (x2) Ne dedumda darıldın, gelsana gelsana gelsana küçük hanum Ne dedumda darıldın, gelsana gelsana gel gel gel gel gelsana küçük hanum Bu gün dere taşar mi, taşar beni aşar mi da taşar beni aşarmi Ha bu rizelu uşak bir an sensuz yaşar mi...
  3. Davut Güloğlu - Ferketmiyor

Davut Güloğlu - Ferketmiyor

Dertlerimi bilecek Göz yaşımı silecek Yüzümü güldürecek Sevgili arayırum Fidan gibi duracak İnce belli olacak Gönlümü dolduracak Sevgili arayırum Boyi boyuma uysun Huyu huyuma uysun Kızların hepsi duysun Sevgili arayirum Farketmiyor etmiyor Kara olsun kaşları Farketmiyor etmiyor Sarı olsun saçları Yeterki candan olsun Sevdalı bakışları
  4. Davut Güloğlu - Cehennemin Dibi

Davut Güloğlu - Cehennemin Dibi

Seviyorum allahım seviyorum vallahi Şu gencecik yaşımda eridiğim yetmez mi Durma söyle anana Başına kurşun döksün Şu gencecik uşağada Birazcık torpil geçsin Kız ananın eline Elalemin diline Cehennemin dibine dibine Atsınlar beni atsınben yine kaçacağım Alıp seni koynuma Vallahi billahi tillahi saracağım
  5. Davut Güloğlu İle Ece Erken - Birlikte Herşeye Varız...

Davut Güloğlu İle Ece Erken - Birlikte Herşeye Varız...

ece erkenn Davut Ece aşkı her defasında inkarda edilse artık davut bu olayı kabullenmiş arkadaşlarım. Buyrun bakın haberin devamında ne diyor. Aşk yaşadıkları iddia edilen Davut Güloğlu ile Ece Erken, önceki akşam Günay Restaurant’ta buluştu. Bir inşaat firmasının geccesinde sunuculuk yapan Ece Erken’i yalnız bırakmayan Davut Güloğlu, “Ece’nin televizyon programından ayrılmasını ben...

Sayfayı Paylaş