gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Davut Güloğlu Ece Erkene tokat attı!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

davut güloğlu ece erkene tokat attı davut güloğlunun ece erkene attığı tokat davut güloğlu ece erkene tokat attı, dövdümü, tokatladımı gibi merak ettiğiniz soruların yanıtı burada arkadaşlar.

Birlikte program sunuculuğu yapan ikili hakkında aşk yaşıyorlar iddiası hala sürüyor. Bu iddianın üzerine birde Davut Güloğlu'nun ehliyetini kaptırınca, sinirden Ece Erken'i tokatladığı söylentisi çıktı Melek'ler.

Bu söylentilere cevabı Ece Erken'den alıyoruz şimdi :)

DAVUT Güloğlu, ehliyetine el konulunca sinirlenip Ece Erken’i tokatladı.

OLAYLI GECENİN FOTOĞRAFLARI

“Hayata Gülerken” adlı televizyon programını birlikte sunan ve aşk yaşadıkları öne sürülen Ece Erken ile Davut Güloğlu, önceki akşam Reina’daydı. İddiaya göre eğlence, ikili arasında başlayan tartışmayla sona erdi. Güloğlu, bir süre sonra mekândan tek başına ayrılıp aracına bindi. Ancak trafik kontrolüne takılan ünlü şarkıcının 135 promil alkollü olduğu ortaya çıktı. Aracını kullanacak ehliyetli birini bulamayan Güloğlu, karakola götürülürken telefonuna ‘Ecem Aşkım’ adıyla kaydettiği Erken’e mesaj attı, sunucuyu yanına çağırdı. İkili, yaklaşık 15 dakika sonra karakolda bir araya geldi. Erken ve Güloğlu arasındaki gerginlik, karakoldaki işlemlerin tamamlanmasının ardından bindikleri takside de devam etti. Sinirli olduğu gözlenen Güloğlu, arka koltuktaki Erken’in önce saçını çekti, ardından yüzünü tokatladı. Neye uğradığını şaşıran ve ağlamaya başlayan Erken, taksiden inmeye çalışsa da Güloğlu engelledi. İkili, taksiyle Erken’in Polat Tower’daki evine gitti.

DÜŞMEMEM İÇİN TUTTU
    Ece Erken Twitter sayfasına, " Olayda tokat yok. Eğer tokat olsaydı yayına çıkmazdım. Davut'un yanında olmazdım. Şiddete sonuna kadar karşıyım. Haber abartılmış. Taksi'nin kapısı açılırken ortağım(Davut Güloğlu) beni tuttu düşmemem için. Olay budur. Ben ve Davut(ortim) arasında sorun yok. Onu seviyorum rahat olun. Benim için korktuğunuz, savunduğunuz için teşekkürler. Ortimde beni bu kadar sevmenizden gurur duydu, selamı var" yazdı.

Davut Güloğlu Ece Erkene tokat attı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Davut Güloğlu Ece Erken'i Tokatladı mı?

Davut Güloğlu Ece Erken'i Tokatladı mı?

davut güloğlu ecem şarkısı davut güloğlu ecem yar şarkısı yar dinle Davut Güloğlu Ece Erken'i Tokatladı mı? Alkollü yakalanınca ehliyetine el konulan Davut Güloğlu, hırsını Ece Erken'i tokatlayarak çıkardı REINA'DA BAŞLADI Daha önce de eski eşi Sibel Yıldırım'ı döverek hastanelik eden Davut Güloğlu, kadınlara şiddet uygulamaya devam ediyor. Saklambaç'ın haberine göre; ünlü şarkıcı bu kez...
  2. Ece Erken ve Davut Güloğlu Ayrılmışlar!!

Ece Erken ve Davut Güloğlu Ayrılmışlar!!

ece erken davut güloğlu ayrıldımı ece erken, davut güloğlu, ayrıldılar, evlilik planları, birliktelikleri, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, İşte bir fos aşk daha!..Ece Erken ve Davut Güloğlu ayrıldılar! Ne zaman birleşmişlerdi ki diyebilirsiniz melekler...İşte ilgili haberimiz; ece ve davut evleniyorlar Twitterda başlayan ve twitterda son bulan bu garip aşk...
  3. Ece Erken ve Davut Güloğlu yine ayrılmış

Ece Erken ve Davut Güloğlu yine ayrılmış

ece erken davut güloğlu, barıştı, ayrıldı, ayrıldılar, ayrılık mesajı, haberi burada arkadaşlar. Geçtiğimiz günlerde ayrılıp, tekrar barışan Ece Erken ve Davut Güloğlu çifti, barışmanın ardından bir daha ayrıldılar Melek'lerim. Bu nasıl aşktır anlamış değilim :) Ece ve Davut çiftinin bir dargın bir barışık aşkını gördükçe, tüm Türkiye'ye meydan okuyan Ali - Ayşe çiftinin aşkının...
  4. Ece Erken ve Davut Güloğlu dudak dudağa

Ece Erken ve Davut Güloğlu dudak dudağa

ece erken davut güloğlu öpüşme ece erken davut güloğlu, kıbrıs tatili, balayı, öpüşme, öpüşme resimleri, görüntüleri, haberleri burada arkadaşlar Önce inkar ettikleri ilişkileri, bir dargın bir barışık aylarca devam etti ve çift sonunda nişan yüzüğü takarak, nişanlandıklarını ilan etti. Nişanlandıktan sonra Kıbrıs'ta ön balayı geçiren Ece ve Davut çifti, dudak dudağa görüntülendi...
  5. Davut Güloğlundan Ece Erkene kurşun

Davut Güloğlundan Ece Erkene kurşun

davut güloğlu ece erken, kurşun, kurşun hediyesi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Aşk adamın gözünü kör eder. sevdiğinden aldığın hediye ne olursa olsun, anlamı ve değeri paha biçilemezdir. Tıpkı Davut Güloğlu'nun, Ece Erken'e hediye ettiği kurşun gibi... Buyrun habere Melek'ler! ECE Erken, Davut Güloğlu’nun nişandan sonra kendisine tek kurşun hediye ettiğini gururla anlatınca...

Sayfayı Paylaş