gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Davut Güloğlu - Gamzelim

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

davut güloğlu gamzelim Kapıldık sevdalığa o ne güzel sarayi İlaç olda iyileştir içimdeki yarayi

Gamzeli yanağına yakışıyi benleri
    Bu dünyada yaşatmam yar seni sevenleri

Almasın bize güneş gel gidelim serinden
    Bu yara başka yara derindendir derinden

Gamzeli yanağına yakışıyi benleri
    Bu dünyada yaşatmam yar seni sevenleri

Gözlerimin nurusun canlarımın direği
    Senin için yanayi bu uşağın yüreği

Davut Güloğlu - Gamzelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Davut Güloğlu - Terzi

Davut Güloğlu - Terzi

davut güloğlu terzi davut güloğlu terzi yanlış makas atmış yanlış makas atmış geçme bizim mahalleden gülolğlu Geçme bizim mahalleden Selvi boylu dal boylu Sana bakıp aşık oldu Ben bir garip laz oğlu Terzi yanlış makas atmış Kız senin eteğine Bu cilveler sende yavrum Terzi makas bahane Ateşe attın beni Kor gibi yaktın beni Düştüm kara sevdaya Ahına sattın beni Terzi yanlış makas atmış Kız...
  2. Davut Güloğlu - Nurcanım

Davut Güloğlu - Nurcanım

Kar beyazdu beyazdu Bana yaptığın nazdu da, bana yaptığın nazdu Bakışlarından belli valalhi bu kız nazlu (x2) Oy nurcanum nurcanum, kurbandır sana canum (x2) Ne dedumda darıldın, gelsana gelsana gelsana küçük hanum Ne dedumda darıldın, gelsana gelsana gel gel gel gel gelsana küçük hanum Bu gün dere taşar mi, taşar beni aşar mi da taşar beni aşarmi Ha bu rizelu uşak bir an sensuz yaşar mi...
  3. Davut Güloğlu - Hastayım Gözlerine

Davut Güloğlu - Hastayım Gözlerine

Hastayım gözlerine Bakıp kalbimi kırma Sensiz dünyam karanlık Beni yalnız bırakma Ne cilve na nazına Ne şirin sözlerine Beni yakan bir şey var hastayım gözlerine Yalnız gözlerin değil Kız herşeyin güzelmiş Seni yaratan Allah Ne kadar da özenmiş Dudakların susmuş da oy Gözlerin konuşuyor O ne kadar güzellik İnsanı büyülüyor
  4. Davut Güloğlu - Doyamıyorum Sana

Davut Güloğlu - Doyamıyorum Sana

davut güloğlu doyamıyorum sana davut güloğlu doymuyorum uzun uzun saçları doymayırum sana doyamayrum ardi belimi sardi, saclarinin uzuni [x2] unutacagum dedum, tutamadum sozumu [x2] yana yana yana yana kaynayirum sana sana sana sana doymayirum yana yana yana yana kaynayirum sana bi$ey demeye korkayirum doymayirum sana, doyamiyorum [x2] sana sana sana sana doymayirum [x2] uzun uzun saclari...
  5. Davut Güloğlu - Çarşamba Beylerinde

Davut Güloğlu - Çarşamba Beylerinde

davut güloğlu çarşambayı seller aldı davut güloğlu çarşamba beyleri çarşambayı seller aldı bafrayı duman carşambayı bafrayı duman çarşamba beyleri Çarşamba beylerinde, Silahı bellerinde, Çifte Bülbüller öter, Samsunun güllerinde. Çarşambayı seller aldı,bafrayı duman, Termede sevdiğim kaldı,yanıyom aman, Çarşambaya karmı yağdı,havzaya dolu, Bulamadım ladik'i kaybettim yolu. Çarşamba büyük...

Sayfayı Paylaş