gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Davut Güloğlundan Ece Erkene kurşun

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

davut güloğlu ece erken, kurşun, kurşun hediyesi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar
    Aşk adamın gözünü kör eder. sevdiğinden aldığın hediye ne olursa olsun, anlamı ve değeri paha biçilemezdir. Tıpkı Davut Güloğlu'nun, Ece Erken'e hediye ettiği kurşun gibi...

Buyrun habere Melek'ler!

ECE Erken, Davut Güloğlu’nun nişandan sonra kendisine tek kurşun hediye ettiğini gururla anlatınca köşe yazarları ve halkın tepkisini çekti.

“Ya benimsin ya toprağın” anlamına gelen bir hediyeyle mutlu olduğu için eleştirilen sunucu, geri adım attı: “Sadece espri yapmıştım. Bunun bu kadar ciddiye alınabileceğini düşünmemiştim. Biz Davut’la Rize’de poligona gittik, atış yaptık. 13 mermimiz vardı, biri kaldı. Davut da onu bana verdi, espriyle karışık ‘ya benimsin ya toprağın’ dedi. Biz ayrılsak bile o mermiyi ölene kadar saklayacağım, çünkü hatırası var. Bu olayda büyütülecek bir şey yok. Biz zaten kadına şiddete karşı olduğumuzu her yerde söylüyoruz. İyi artık, nişanlandık ya, nişan kelimesini de hep kullanıyor, kötü örnek oluyoruz!”

Davut Güloğlundan Ece Erkene kurşun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ece Erkenle Tatlı Bir Sohbet

Ece Erkenle Tatlı Bir Sohbet

ece erkenle sohbet AYAKÜSTÜ SORGU SUAL ECE ERKEN GÜNAYDIN KÖŞE YAZARI AYŞE ÖZYILMAZEL SON DÖNEMDE EVLİLİĞİNDEKİ ÇALKANTILAR SEBEBİYLE MAGAZİN GÜNDEMİNDEN DÜŞMEYEN ECE ERKEN'LE KISA BİR SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRDİ! * Ece Hanım, atv'deki yeni programınız 'Mavi Şeker' hayırlı olsun. Fakat merak ettim şekerin mavisi nasıl oluyor? Niye mavi şeker? -Birincisi yapım şirketimizin adı maviyle başlıyor....
  2. Davut Güloğlu Ece Erkene tokat attı!

Davut Güloğlu Ece Erkene tokat attı!

davut güloğlu ece erkene tokat attı davut güloğlunun ece erkene attığı tokat davut güloğlu ece erkene tokat attı, dövdümü, tokatladımı gibi merak ettiğiniz soruların yanıtı burada arkadaşlar. Birlikte program sunuculuğu yapan ikili hakkında aşk yaşıyorlar iddiası hala sürüyor. Bu iddianın üzerine birde Davut Güloğlu'nun ehliyetini kaptırınca, sinirden Ece Erken'i tokatladığı söylentisi...
  3. Davut ile Ece Evleniyor

Davut ile Ece Evleniyor

davut güloğlu sevgilisi kim davut güloğlu kaç yaşında ece erken kimle nişanlandı ece erken davut guloglu, kimdir, kaç yaşında, biyografi, sevgilisi, sevgilileri hepsi burada kızlar Üç aydır 'Hayata Gülerken' adlı sabah programını sunan Ece Erken-Davut Güloğlu ikilisinin ilişkisi evliliğe doğru gidiyor. Birbirlerinin aileleriyle tanışan çiftin, bu yaz için evlilik planı yaptığı iddia ediliyor.
  4. Ece Erkene hapis cezası

Ece Erkene hapis cezası

ece erken, dava, hapis, hapis cezası, hapise girdi, hapise girecekmi, hakaret davası, haberleri burada arkadaşlar. Ünlü sunucu Ece Erken'e hakaret suçundan ötürü, hapis cezası davası varmış Melek'lerim. Bu haberi okuyunca, hemen sizlerle paylaşmak istedim:) Erken‘in hakaret suçundan 2.5 yıla kadar hapsi istendi. İddianame, Akalın ve Güvendik’in şikâyeti üzerine açılan soruşturma sonucunda...
  5. Ece İle Davut Evleniyor mu ?

Ece İle Davut Evleniyor mu ?

davut ece evleniyor Evet başlıktaki sorunun cevabı evet. gecce.com daki haberi sizlere birazdan aktaracağız meleklerim. Önceden birbirlerinden gıcık kapmışlar iyimi :D:D Eeee boşuna dememişler en büyük aşklar nefretten doğar diye. Meğerse Davut eskiden beri aşıkmış birşeyler hissediyormuş Ece'ye... :kafa::tavik::orkide: Ece Erken ile Davut Güloğlu evlilik kararı aldı. Çift, 11 Temmuz’da...

Sayfayı Paylaş