gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Davut Kavranoğlu Kimdir?

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

davut kavranoğlu davut kavranoğlu, kimdir,hayatı, biyografisi, çalışmaları, ile ilgili bilgiler burada melekler

61. Hükümetin, ilk bakan yardımcısı olan Davut Kavranoğlu 1962 yılında Rize Gündoğdu'da doğdu melekler .

Orta okul ve liseyi İstanbul Suadiye Lisesi'nde okudu. 1984 yılı yaz döneminde İstanbul Teknik Üniversitesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliğinden fakülte ikincisi olarak mezun oldu. California Institute of Technology'de (Caltech, Pasadena, CA) 1986 yılında master ve 1989 yılında doktorasını elektronik mühendisliği alanında tamamladı. Doktoradan sonra Suudi Arabistan'da bulunan King Fahd University of Petroleum and Minerals'da 1989 yılında yardımcı doçent, 1993 yılında doçent oldu.

2006-2007 yılları arasında İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde doçent olarak kısmi statüde görev yaptı. Ağustos 2009'dan itibaren Yalova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümüne Profesör olarak atandı. Profesör Kavranoğlu'nun yayınlanmış çok sayıda makale ve diğer yayınları bulunuyor. Kavranoğlu, 1997-2009 yılları arasında Mobil, Uydu Haberleşmesi, GPS teknolojileri ve Internet uygulamaları konusunda teknoloji geliştiren, üreten şirketler kurdu ve yönetti. Evli ve 7 çocuk babası olan Davut Kavranoğlu, 61. hükümetin Bilim, Sanayi ve Teknoloji bakan yardımcısı oldu.

SadmiN bunu beğendi.
Davut Kavranoğlu Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Davut Güloğlu - Doyamıyorum Sana

Davut Güloğlu - Doyamıyorum Sana

davut güloğlu doyamıyorum sana davut güloğlu doymuyorum uzun uzun saçları doymayırum sana doyamayrum ardi belimi sardi, saclarinin uzuni [x2] unutacagum dedum, tutamadum sozumu [x2] yana yana yana yana kaynayirum sana sana sana sana doymayirum yana yana yana yana kaynayirum sana bi$ey demeye korkayirum doymayirum sana, doyamiyorum [x2] sana sana sana sana doymayirum [x2] uzun uzun saclari...
  2. Davut Güloğlu - Çarşamba Beylerinde

Davut Güloğlu - Çarşamba Beylerinde

davut güloğlu çarşambayı seller aldı davut güloğlu çarşamba beyleri çarşambayı seller aldı bafrayı duman carşambayı bafrayı duman çarşamba beyleri Çarşamba beylerinde, Silahı bellerinde, Çifte Bülbüller öter, Samsunun güllerinde. Çarşambayı seller aldı,bafrayı duman, Termede sevdiğim kaldı,yanıyom aman, Çarşambaya karmı yağdı,havzaya dolu, Bulamadım ladik'i kaybettim yolu. Çarşamba büyük...
  3. Davut Kavranoğlu Kimdir necidir ya

Davut Kavranoğlu Kimdir necidir ya

Davut Kavranoğlu tam olarak kimdir necidir ne iş yapar, bakan mı bişeyleri geçen imzalıyordu bilginiz var mı ?
  4. Davut heykeline konuş be adam diyerek çekiç fırlatan sanatçı kimdir

Davut heykeline konuş be adam diyerek çekiç fırlatan sanatçı kimdir

Davut heykeline konuş be adam diyerek çekiç fırlatan sanatçı kimdir? Merhaba arkadaşlar Davut heykeline konuş be adam diyerek çekiç fırlatarak ünlü olan kimdir?
  5. Davut Güloğlu Kimdir, Resimleri

Davut Güloğlu Kimdir, Resimleri

Davut Güloğlu Kimdir, Resimleri varsa paylaşın lütfen arkadaşlar çok sevinirim yaa

Sayfayı Paylaş