gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Davut ve Ece Nişanlanıyorlar Meleklerim

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sosyal medya diye bir kelime var arkadaşlarım, hani şu twiter ve facebook olayını isimleriyle söylemek yerine kullanılan. Hah işte onun üzerinden ( twiter ) birbirlerine ilanı aşk edip nişanlanacaklarını ve sevgilerini şevkatlerini herbişeylerini göstermişler :D:D :d014: [​IMG] Güloğlu nişanlanacağını twitter'dan duyurdu. Güloğlu sayfasına "Çok seviyorum ve yakında nişanlanıyorum" yazdı. Güloğlu'nun bu açıklamasının ardından çok heyecanlanan Ece Erken de "Aşk buymuş, bana yaşattığın aşk için sana çok teşekkürler aşkım, adamım. Buldum aşkımı darısı başınıza... Çok seviyorum, nasıl bir adamsın, aşkım hem de çok seviyorum" yazarak yine twitter'dan karşılık verdi. Geçen günlerde bayıldığı beraber sundukları sabah programından ayrılan Ece Erken, sağlık sorunlarının devam ettiğini söyledi.

Millyet

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Allah mesut etsin ne diyelim:D:D

3. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

bu nasıl bi sevgiyse geçenlerde bi gece kulübünden ayrılırken habercilere denk gelen davut ve ece kavga etmişlerdi hatta ece erkene vurmuştu.kızcağız nasıl ağlıyordu acıdım valla bence sevgi bu deil ve hala bunun üzerine nişanlanıyolar pesssssssss güllü ajans :)

Davut ve Ece Nişanlanıyorlar Meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ece Erken ve Davut Güloğlu'ndan mutluluk pozları

Ece Erken ve Davut Güloğlu'ndan mutluluk pozları

davut ece aşkı ece erkenn twitter ecer erken ve davut güloğlu, aşk yaşıyormu, birliktelermi, mutluluk pozları, resimleri, haberleri, Ece Erken ve Davut Güloğlu hakkında son dönemler de "aşk yaşıyorlar, aşk mı yaşıyorlar acaba" diye söylentiler çıktı. Bu iddiaların tamda üstüne ikili mutluluk pozları verdi Melek'lerim:) İşte o haber! Ece Erken, Davut Güloğlu'nun ablasıyla...
  2. Ece Erken ve Davut Güloğlu yine ayrılmış

Ece Erken ve Davut Güloğlu yine ayrılmış

ece erken davut güloğlu, barıştı, ayrıldı, ayrıldılar, ayrılık mesajı, haberi burada arkadaşlar. Geçtiğimiz günlerde ayrılıp, tekrar barışan Ece Erken ve Davut Güloğlu çifti, barışmanın ardından bir daha ayrıldılar Melek'lerim. Bu nasıl aşktır anlamış değilim :) Ece ve Davut çiftinin bir dargın bir barışık aşkını gördükçe, tüm Türkiye'ye meydan okuyan Ali - Ayşe çiftinin aşkının...
  3. Davut Güloğlu ve Ece Erken nişanlandılar!

Davut Güloğlu ve Ece Erken nişanlandılar!

ece erken davut güloğlu davut güloğlu, ece erken, nişanlandılar, barıştılar, nişan resimleri, nişan yüzükleri, haberleri burada arkadaşlar Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran çiftinden sonra, magazin dünyasında olay yaratan Davut Güloğlu - Ece Erken çifti, bir dartgın bir barışık ilişkilerini, nihayet nişan yüzüğü takarak sonuçlandırdılar Melek'lerim:) Ünlü çifte mutluluklar diliyor ve haberin...
  4. Ece Erken ve Davut Güloğlu dudak dudağa

Ece Erken ve Davut Güloğlu dudak dudağa

ece erken davut güloğlu öpüşme ece erken davut güloğlu, kıbrıs tatili, balayı, öpüşme, öpüşme resimleri, görüntüleri, haberleri burada arkadaşlar Önce inkar ettikleri ilişkileri, bir dargın bir barışık aylarca devam etti ve çift sonunda nişan yüzüğü takarak, nişanlandıklarını ilan etti. Nişanlandıktan sonra Kıbrıs'ta ön balayı geçiren Ece ve Davut çifti, dudak dudağa görüntülendi...
  5. Ece erken ve davut güloğlu’nun tweetleri!...

Ece erken ve davut güloğlu’nun tweetleri!...

ece erken davut guloglu tweetleri ayrildilarmi birbirlerine nispet yapiyorlar konulari burada meleklerim Sevgili melekler, Uzun suredir sozlandiler nisanlandilar ayrildilar baristilar evlenecekler diye bol bol haberleri cikan Davut Güloğlu ile Ece Erken, gecen hafta nisan attiklarini resmi olarak duyurmuslardi, ben zaten pek ihtimal vermiyordum birlikteliklerine, cunku ekranlardan tanidigim...

Sayfayı Paylaş