Day Mod'dan Sevgililer Gününe Özel Koleksiyon

$ul€

Yeni Üye
Üye
daymod çorap fiyatları

0.jpg

Day Mod sevgililer gününde sevgilinize çok özel görünmeniz için tasarladığı Lurex simli çorapları, bilekten ve kendinden desenli taytları, renkli ve enerjik görünümlü opak çorapları, taşlı ve desenli çorapları ile etkileyici bir koleksiyon sunuyor.
1.jpg

Dilerseniz beğendiğiniz modelleri sevgililer günü vesilesiyle sevgilinize söyleyip seçim yapmasına yardımcı olabilirsiniz :)) Dilerseniz Sevgililer gününü bahane ederek gardrobunuzu yenileyip kendinizi şımartabilirsiniz.

3.jpg

4.jpg

Sevgililer gününde seksi görünmek ya da sevgilisine seksi çoraplar hediye etmek isteyenler! Day Mod’un kırmızı, siyah, beyaz, ten, krem ve kahverengi olmak üzere 6 renk kategorisinde hazırlanan jartiyerleri tam size göre!

6.jpg

Day Mod’un koleksiyonlarını görmek ve satın almak için Day Mod satış noktalarını ziyaret edebilir ya da DAYMOD ÇORAP, KÜLOTLU ÇORAP, İNCE BAYAN ÇORABI, TIGHTS , FASHION TIGHTS, SOCKS sitesine girerek katalogları inceleyebilirsiniz.

Tanıtım

Canlarım geçenlerde bu çorapları satın alabileceğim site arıyordum ve bi tane toptan işi yapan bir site buldum ve ürünlerini toptan fiyatına veriyor. Gerçekten çok uygun veriyor. Aynı gün kargo yapıp gönderdi...

SuperCoraplar.com

Benzer Diğer Konularımız !

Geri