gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dayak arsızı ne demek oluyor ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler mekanı, annem bana kızdığı zaman ve peşimden terlik fırlattığında dayak arsızı oldun sen diyor. :) Ne demek istiyor acaba ? :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Dayak arsızı; çok dövülmekten artık dövmenin de kar etmediği huysuz, edepsiz (çocuk).
    Örnek: Dayak yiye yiye dayak arsızı oldu bu çocuk artık ne yapsak kar etmiyor

dayak arsızı ne demek oluyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cevher ( Cevahir) Yumurtlamak Deyimi Ne Demek Oluyor ?

Cevher ( Cevahir) Yumurtlamak Deyimi Ne Demek Oluyor ?

Cevahir (Cevher) Yumurtlamak Deyiminin Açıklaması Cevahir (Cevher) Yumurtlamak Ne Demek Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız cesarete gelmek deyiminin ardından bu sayfamızda da cevahir yumurtlamak ne demek bilgiler veriyoruz sizlere.... Cevahir (cevher) yumurtlamak: Saçma sapan konuşmak.
  2. Çevir kazı yanmasın ne demek oluyor ?

Çevir kazı yanmasın ne demek oluyor ?

Annem ona cevap verdiğim zaman bana çevir kazı yanmasın diyor , ne demek o diyorum aç kitap oku araştır diyor ama size sormak daha kolay sanki :D Ne demek çevir kazı yanmasın ?
  3. etekleri zil çalmak deyimi ne demek oluyor

etekleri zil çalmak deyimi ne demek oluyor

Ödev konum ve araştırma yapıyorum :S Etekleri zil çalmak deyimi nasıl açıklayabiliriz ?
  4. yasal mal rejimi ne demek oluyor ?

yasal mal rejimi ne demek oluyor ?

Melekler, boşanmada yasal mal rejimi nedir, nasıl gerçekleşir ? Sanırım mal paylaşımıyla ilgili ..
  5. Dayak yiyen kadın neler yapabilir ?

Dayak yiyen kadın neler yapabilir ?

dayak yiyen kadın neler yapar,dayak yiyen kadının hakları varmı,dayak yiyen kadın nereye başvurmalı,dayak yiyen kadının eşine uygulanacak ceza nedir,dayak yiyen kadınlar nereye şikayette bulunmalı Erkek şiddeti, kuşkusuz kadının evlilikte ve evinde uğradığı en yaygın haksızlıktır. Kadınlar aile içinde çoğu kez bu kaba güce maruz kalıyorlar. Erkek şiddeti, erkeğin kadına uyguladığı baskı,...

Sayfayı Paylaş