gebe
  1. huysuz83

huysuz83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

dayak çok mu normal bişey ???????????

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında huysuz83 tarafından paylaşıldı.

slm kızlar benim sıkıntımı bi çok arkadaş biliyor şuanda eşime boşanma davası açtım enson 1 hafta önce sokkat beni tartaklayıp tokat attı ve tokatın etkisiyle kafamı nereye vurdum bilmiyorum kafam şişti karakola gittik rapor aldık felan şimdi duyanlar ay ii dşündümü düyorlar ve benim yedim ilk dayakta değil burnum yamuldu kulağımdan hala hava çıkıyor o adamda orda burda bi tokat attım sadece die kendni savunuyor çok mu normal yanii bi adamaın karısını sokakta tokatlaması nedir bu çıldırcam artık:mad:@@@

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatım en doğru kararı vermişsin... taviz tavizi doğurur..! ilk tartaklamasında susmamalıydın... neyseki zararın neresinden dönersen kardır... kesinlikle kadına şiddetin hiçbir tarafı normal görünmez... En doğrusunu boşanmakla yapıyorsun yerinde olsam tazminat davası açarım.. burnum yamuldu diosun kulağımda sorun yaşıyorum ve kafam şişti diyosun ki hele hele raporun var... Hukuk devletinde yaşıyoruz...

askkusum ve simeli bunu beğendi.
  3. huysuz83

huysuz83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya bide 2,5 aylık evliyiz canım nedir bu cahillik insanlardaki ben anlamıyorum sanki benim içim kolay bi yuvayı yıkmak yapmışım etmişim ama eşimin değişiceğine inanmıyorum şimdi böyleyse yarınım ne olur acaba?

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Allah kolaylık versin cnm bencede boşanmalısın

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    bende çok farklı değilim sokakta yaşamazsamda evde çok yaşıyorum bende bıktım ama napim yuva denmez ama şu anda bozucak durumum yok arkanda birilerinin olması ne güzel allah senn benm gibilerin yardımcısı olsun

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Dayak bırakın insana hayvana bile atılmaz arkadaşlar asla buna göz yummayın aman yuvam bozulmasın aman etraf ne der diye değilmidir bu çekilen çileler..Bir kere bunu yapan insanın acil olarak psikyatri tedavisinden geçmesine inanıyorum çünkü kafası sağlam bir insan bunları yapamaz öfkesini bastıran insan güçlü insandır güç sadece kendinden güçsüz bir kişiyi hırpalayıp dayak atmakla olmaz.Lütfen bunu karşınızdaki insana alışkanlık haline çevirtmeyin şu anda birçok ilde kadın sığınma evleri var sesini kestiğiniz sürece bunları çekmeye mahkumsunuz şiddete hayır!

simeli bunu beğendi.
  7. beyazlale

beyazlale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    0
    Canım allah kolaylık versin çok zor bi durum.Allah dayak atan kocaları ıslah etsin.Bir an önce kurtul... Ben eşimden dayak yemedim ama abimden çok dayak yedim.Kardeşim olduğu halde elleri kırılsın inşallah diye dua ediyodum inanırmısın.

8. huysuz83

huysuz83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim gibi çekenlerin allah yardımcısı olsun ama böle tip insanlar çok eşimi görseniz hayatta yapmaz bu adam dersiniz ama gelin görün bana yaptıklarını allahıma çokşükür ailem sahip çıktı ah annecim yakasına yapıştı kızımı nası döversin die canım annem canım babam benim insanın nekadar kötü olsa ble ailesi kızlar sakın üzmeyin onlarııı onlar olmasa ben şuanada hala onu çekiyo olucaktım çok şükür rabbimee

simeli bunu beğendi.
  9. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    sana bukadar sey yapan bi adamla evli kalinmazki....

10. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Kocam bana bir vursun ben onu parca pincik ederim valla...Ayril gitsin huylu huyundan vazgecmez ilerde cocuk falan olur gidicek yerinde olmaz.

askkusum ve simeli bunu beğendi.
  11. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çooookk iyi yapmış canım boşver gitsin ilk vurduğunda ayrılsaydın keşke

12. cdm

cdm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    2.5 aylık evlisin yaşadığına bak ya lanet olsun böyle erkeklere evlenmeden evvel kuzu evlenince ayı oluyorlar
    allah yardımcın olsun canım inşallah en kısa zamanda boşanırsın yeni bir hayata başlarsın

13. huysuz83

huysuz83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    inşş canım ama çok zor allah kimseye yaşatmasın okadar moralim bozukki psikolojim bozuk neyi düşünceğimi bilemiyorum ama eşimin siniri bitürlü bitmiyo yaptığım herşey batıyodu nişanlılıktada zaten çok sorun yaşamıştık bide beni sevdiğini söylüyo insan sevdiğine bunu yaparmı yaa aslında sorun olan hiçbişey yok ama onun en ufak şeyleri sorun yapması bizi bu hale getirdi öyle öfkelenioduki anlatamam yani dedim bi öff bile onu çıldırtmaya yetiyodu bi işans daha versem biliyorumki değişmeyecek çünkü hatasını kabul etmiyo habire beni suçluyo ben nankörüm ben kadir kıymet bilmem ohep el eder göz eder ben onu adam yerine koymam okadar çok şikayetçiydiki şimdi yokum işte ...

14. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    allah yardımcın olsun kesinlikle boşanmalısın bugün böyle ise yarın ne olur

15. cdm

cdm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    keşke nişanlıyken görebilseydin ilersini ama olan olmuş artık arkaya bakmak yok geçti unutmak kolay değil ama olanları düşünmemeye çalış gerekirse profesyonel yardım al normal hayatını yaşamaya dön biranöncede kurtul ve sil hafızanı
    acizlik kompleks herşey söylenebilir böyle adamlara allahından bulsun canım

dayak çok mu normal bişey ??????????? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BebeĞİm Normal Duyuyor Mu?

BebeĞİm Normal Duyuyor Mu?

BEBEĞİM NORMAL DUYUYOR MU? Çocuğunuzun işitme kaybının olup olmadığının belirlenmesi: Çocuğunuzun işitme kaybı olduğunu düşünüyorsanız haklı olabilirsiniz. Aşağıdaki kontrol listesi, çocuğunuzun bir işitme kaybı olduğunun belirlenmesinde yardımcı olacaktır. Her maddeyi dikkatlice okuyun ve sadece size, ailenize veya çocuğunuza uyan faktörleri dikkate alın. İşitme kaybı için göstergeler:...
  2. Normal Doğum Mu Sezaryen Mi

Normal Doğum Mu Sezaryen Mi

evet hanımlar cevapları alalım
  3. Normal doğum mu, sezaryen mi?

Normal doğum mu, sezaryen mi?

Doğum yaklaştıkça anne adaylarını en çok düşündüren konulardan biri de doğumu nasıl yapacağı sorusudur. Anne adaylarının sezaryen mi yoksa normal doğum mu yapacaklarına ilişkin karar süreçlerinde en önemli yardımcıları hekimleri oluyor. Doğum tercihleri yıllar içinde farklılık gösteriyor. 1980’li-90’lı yıllarda sezaryen doğum daha ön plana çıktı. 1990’lı yılların ikinci yarısından sonra tekrar...
  4. normal doğum mu sezeryan mı?

normal doğum mu sezeryan mı?

kızlar hangi doğuma karar verdiniz paylaşalım birbirimize fikir verelimyupis:cemo:
  5. kızım kabız zeytinyağı içirdim bişey olur mu?

kızım kabız zeytinyağı içirdim bişey olur mu?

Kızm 3buçk aylık kabzdı bı cay kaşığı kadr zeytnyağ ıcırdm bde braz kulak cubuğuna zeytnyağı batrıp poposun soktm ucunu bişey olurmu kakasnı yaptı rhatladı mamaya bşladğmzdan beri kabız..

Sayfayı Paylaş