gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Dayak Yiyen Ceyda Değilmiş

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] DAYAK YEDİĞİ İDDİA EDİLEN OYUNCUNUN CEYDA DÜVENCİ DEĞİL, DUYGU ÇETİNKAYA OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI.

Pazar akşamı Akmerkez'deki Adidas mağazasında bir kadınla eşofman yüzünden kavga ettiği ve tartışmanın sonunda dayak yediği iddia edilen oyuncunun Ceyda Düvenci değil, Duygu Çetinkaya olduğu ortaya çıktı.

'Çılgın Dersane' filmi ile tanınan ve şu sıralar 'Binbir Gecce'de rol alan Çetinkaya'nın, eşofman yüzünden tartıştığı makyaj uzmanı tarafından tartaklandığı, olay sonucunda her iki tarafın da karakola giderek birbirinden şikayetçi olduğu öğrenildi.
    Bir reklam çekimi için yurtdışında bulunan Ceyda Düvenci, adının karıştığı olay hakkında şunları söyledi: 'Pazar akşamı ailemle birlikte yemekteydim. Ne Akmerkez'e gittim, ne kendime eşofman baktım. Dolayısıyla dayak da yemedim.'

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Dayak Yiyen Ceyda Değilmiş
    Geçmişler olsun yahu bizde ceyda diye üzüldüydük iyimi, bu duygu kim ya varmı tanıyan :D

Dayak Yiyen Ceyda Değilmiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dayak yiyen kadın çocuğunu dövüyor

Dayak yiyen kadın çocuğunu dövüyor

Çocukluğunda ya da evliliğinde şiddet gören kadınların yarısı, çocuklarına da şiddet uyguluyor. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Işıl Vahip ve Dr. Özge Doğanavşargil’in 100 evli kadınla yapıtığı ‘aile içi şiddet’ konulu araştırmada, bu kadınların yüzde 42’sinin hem çocukluklarında hem de evliliklerinde aile içi şiddete maruz kaldıkları saptandı....
  2. Ceyda Düvenciye Meydan Dayağı

Ceyda Düvenciye Meydan Dayağı

CEYDA'YA EŞOFMAN DAYAĞI! Koşun la melekler koşun kavga başladı :D:D Ceyda düvenci'ye eşofman yüzünden dayak atılmış. Haberin Detayı... BAYRAM TATİLİNİ EŞİ ENGÜN AKGÜN, 'BİNBİR GECCE' DİZİSİNDEN ROL ARKADAŞLARI HALİT ERGENÇ VE BERGÜZEL KOREL İLE PARİS'TE GEÇİREN CEYDA DÜVENCİ BAYRAM DÖNÜŞÜ YOK YERE FENA HIRPALANMIŞ! Bir alışveriş merkezinde basit bir eşofman için ünlü oyuncunun başına...
  3. dayak yiyen kadın eşinden soğuyor

dayak yiyen kadın eşinden soğuyor

dayak yiyen kadınlar dayak yiyen kadinlar kadınlar video kadın hamilelikte Kocası tarafından dövülen kadın o kocanın koynuna bir daha nasıl girer hiç düşündünüz mü, yaşadınız mı, yaşattınız mı ya da yaşayanların yerine kendinizi koydunuz mu hiç ? Dayak yiyen kadınlar ne olursa olsun o dayağı asla unutmaz. Yüzde izi geçer de derler gönülde izi asla geçmez.. Şiddet uygulanan bir evde saadet ve...
  4. dayak yiyen hamiş meleğimiz kim ?

dayak yiyen hamiş meleğimiz kim ?

evet sevgili magazin sevenlerr yine sizlerin karşısındayız malumunuz bi kaç gündür sizlere güzel eğlenceli haberler veriyoruzz ama bugün aldığım birhaber beni şoke etti derinden yaraladıı:uhu: sitemizde bulunan hamiş meleklerimizden birisi sabaha karşı eşi tarafından darpa uğramışşş:abo: neye uğradığını şaşırsan üyemiz neler his etti ? o anda neler yaptı ? kim bu canii kocaaaa ?...
  5. Dayak yiyen kadın neler yapabilir ?

Dayak yiyen kadın neler yapabilir ?

dayak yiyen kadın neler yapar,dayak yiyen kadının hakları varmı,dayak yiyen kadın nereye başvurmalı,dayak yiyen kadının eşine uygulanacak ceza nedir,dayak yiyen kadınlar nereye şikayette bulunmalı Erkek şiddeti, kuşkusuz kadının evlilikte ve evinde uğradığı en yaygın haksızlıktır. Kadınlar aile içinde çoğu kez bu kaba güce maruz kalıyorlar. Erkek şiddeti, erkeğin kadına uyguladığı baskı,...

Sayfayı Paylaş