gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Dayak

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dayak yemek sevince, bir vesileyle gelecek rızka yahut iyiliğe, Birine dayak atmak ona iyilikte bulunmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kavga Etmek.)Rüyasında dayak yediğini gören kimse, iyilik alır. İşinde ve gelirinde artış olur.Rüyada dayak görmek yardima isarettir. Rüya-sinda dayak yedigini görmek, bir isi için birisinden yardim görecegine; kendisinin bir baskasina dayak attigini görmek, o adama yardim edecegine; iki kisinin birbirlerini dövdügünü ve kendisi-nin aralarina girerek onlari ayirdigini görmek, ev halki tarafindan sevildigine ve sayildigina; esinin kendisini dövdügünü gör-mek, onun ailesi tarafindan bir menfaate kavusacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada dayak yemek, rüya sahibinin üzüntü ve sikintidan kurtulacagina. dayak atmak ise güçlenecegine isarettir. DECCAL: Rüyada deccalin çiktigini görmek, düsmanin saldirmasina ve yeryüzünde kan dökülüp fitne ve fesadin ortaya çikmasina isarettir. Deccali görmek inançsiz sehirlerinden bir sehrin fethedilmesine isarettir. Deccali görmek, sihir ve yalana ve ona arkadas olan yahut onun sifatina intikal ettigini gören kimse için afet ve bdaya isarettir. Deccalin rüyada geçtigi ve ugradigi yerler, üzüntü, keder, siddet, zulüm ve hububat ve malikte büyük afetin meydana çikmasina, yahut yagmurun ya9mamasindan dolayi haynn men edilmesine isarettir. Deccalin çiktigini görmek, halkta çikacak bid'at ve sapik bir kimseye isarettir.Dayak yemek sevince, bir vesileyle gelecek rızka yahut iyiliğe, Birine dayak atmak ona iyilikte bulunmaya delalet eder.

Dayak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dayak çözümmü??

Dayak çözümmü??

Dayak çözümmü?? Çocuğunuza kızdığınızda sakinleşmek için, müzik dinlemeyi ya da duş almayı deneyebilirsiniz. Çocuklar hangi yaşta olurlarsa olsunlar, anne-babalarını öfkelendirecek ya da hayal kırıklığına uğratacak şeyler yapabilirler. Hatta bazen küçük bir bebeğin ağlaması bile anne-babada gerilim, stres ve çaresizlik duygusuna neden olabilir. Ancak anne-babanın bu öfkesinin çocuğun...
  2. güzeldi dayak...

güzeldi dayak...

birgün dışarda arkadaşlarla geziniyoduk evimizin etrafında işte bide hava atıyoduk mafya gibi geziniyoduk bi siteden başka siteye herkesi de tanırdım maşallah yerde bitane sopa gördüm ama çok güzeldi tam dayak atmalık elime aldım karizmaya puan eklemek için tabi birazda daldım dışarda elimde deynekle eve geldim annem nerde kaldın dedi geziyoduk anne burdaydım dedim annem bi hışımla elimdeki...
  3. Abla-yeğene kot dayağı..

Abla-yeğene kot dayağı..

Şanlıurfa’da, 31 yaşındaki İzzet Salman, kot pantolon giyen yeğeni 17 yaşındaki E. ile giymesine izin veren ablası 35 yaşındaki Semira Tokçam’ı döverek hastanelik etti. Ceylanpınar’a bağlı Evrenpaşa Köyü’nde çiftçilik yapan İzzet Salman, iddiaya göre komşularının ve arkadaşlarının "Emine köy yerinde kot pantolon giymeye utanmıyor mu" sözleri üzerine öfkelendi. Ablası Semira...
  4. unutulmaz dayak :(

unutulmaz dayak :(

hic unutmuyorum ilk okul 4de gidiyordum arkadaslarla sarki söyleyip oyun oynuyorduk tam yanimizda atatürkün(atamizin) heykeli vardi benim arkadas biraz fazla cosmustu oyun oynarken bana bi kalca salladi tüm hiziyla bende tutunamayip atatürkün heykeline carptim ve olan oldu heykel yerle bir oldu param parca ve hespi kacisitilar bi ben kaldim o sirada zil caldi siniflara girdik ve ögretmen geldi...
  5. Hayranlarından Pascal'a Dayak Çağrısı!

Hayranlarından Pascal'a Dayak Çağrısı!

pascal, nihat doğan, survivor, kavgaları, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Survivor yarışması finali,stlerinden Pascal ve Nihat Doğan'ın yaşadıkları tekme tokat kavga unutulmazlar arasında girdi. Ama tam üstünden zaman geçti, artık bu talihsiz olay unutulur diye düşünülürken,hayranları Pascal'a dayak tavsiyesinde bulundu. Survivor'da Nihat Doğan'la kavga...

Sayfayı Paylaş