gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dayakçı eşleri korkutan yasa...

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Dayakçı eşleri korkutan yasa... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. korku

korku

korku ....bırşeylerden korkmak..karanlıktan,sesızlıkten,yanlızlıktan..vs...
  2. Dayakçı 'bedenci' açığa alındı

Dayakçı 'bedenci' açığa alındı

Trabzon'da bir ilköğretim okulunda görevli öğretmen, dört öğrenciyi darp ettiği iddiasıyla açığa alındı. Alınan bilgiye göre, merkeze bağlı bir ilköğretim okulunda beden eğitimi öğretmeni olarak görev yapan R.K'nın, okula ait bir topun kaybolması nedeniyle A.A, E.M, M.T, B.Y isimli öğrencileri darp ettiği öne sürüldü. Olay nedeniyle velilerin okula gelmesinin ardından öğrenciler bir...
  3. Dayakçı Anne Olmamak İçin...

Dayakçı Anne Olmamak İçin...

Ceza vermekten nefret etmeyen anne-baba pek az Meleklerim. Ceza vermekten nefret etmeyen anne-baba pek az Meleklerim. Ama bu cezalari farkli bir sekildede verebiliriz, dayak atmadan... buyrun :):) Cezanın tam ne işe yaradığını nasıl etkilediğini bilmediğinizde hem pek sevmediğiniz bir işi yapmış hem de yaptığınız hiçbir işe yaramamış oluyor. O zaman hem cezadan hem kendisinden...
  4. Şimdi eşim dostum beni hastayım sanıyor yastayım

Şimdi eşim dostum beni hastayım sanıyor yastayım

hastayım sanıyor eşim dostum beni hastayım sanıyor yastayım şimdi eşim dostum beni şimdi Eveeeet bir dönemin inanılmaz güzel parçası arkadaşlarım hatta şimdi bile güzel bence, yani sanırsam galiba belki :D Bobiler.örg ardesinde geziniyordum aşağıdaki resmi buldum. Bu parçanın anlamını inanılmaz derecede anlatıyor. Bilginiz olsun :D Cahal kalmayın...
  5. Defne Joy Foster'ın eşi İlker Yasin evlendi

Defne Joy Foster'ın eşi İlker Yasin evlendi

defne joy foster eşi ilker yasin solmaz evlendi haberleri burada arkadaşlar. 8 ay önce hayatını kaybeden oyuncu ve sunucu Defne Joy Foster'ın eşi İlker Yasin Solmaz gözlerden uzak ve sessiz sedasız evlendi Melek'lerim. Anaokulu müdürü olan Beyza Dankal'la hayatını birleştiren İlker Yasin Solmaz evlendi ve bu durumdan kimsenin haberi olmadı. Şimdi gelin haberin detaylarına Melek'lerim. 35...

Sayfayı Paylaş