gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

dayan yureğimmm.....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

ama bitti

alıntı

2. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dayan yureğimmm.....
    emeğinize sağlık.

dayan yureğimmm..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Dayan

Serdar Ortaç - Dayan

Yüregimden süzüm süzüm, süzülen yaslar misali, Hayat bazen esit olmaz, kirilinca cok zor tamiri Tutan olmadi savruldu, kaderim rüzgarin ellerinde, Yelkovan misali yanizliklar, bir benim bir senin üzerinde, Yürek ayni, yürek yine bahtsiz, kendi mabedinde Dayan be gönlüm, dayan ha gayret, Biterse bitsin, kopsun kiyamet Mademki sevmek kesin felaket, Cik git aklimdan
  2. Müslüm Gürses - Dayan Yüreğim

Müslüm Gürses - Dayan Yüreğim

Dayan yüreğim dayan dayan Dayan yüreğim dayan dayan dayan Dayan yüreğim yüreğim dayan Bitecek bu acılar dayan dayan Dayan yüreğim yüreğim dayan Bitecek bu acılar dayan dayan Göğsünü ger acılara Umutla bak yarınlara Sık dişini biraz daha Dayan dayan dayaan Güzel günler çok yakında dayan Dayan yüreğim yüreğim dayan Tükenmek yok pes etmek yok dayan dayan Göğsünü ger acılara umutla bak...
  3. Dayan Gönlüm

Dayan Gönlüm

Söylenmeyen sözlerin ağırlığı, demir balyalar gibi çöktü yüreğime...Bir yanardağ misali gönül dağım!Hani bazen diyorum ki patlasa bu yanardağ!...Dökse içindeki her şeyi dışarı!...Boşalsa!...Rahatlasa artık!... Sonra duruyorum...Sonra susuyorum...İçimden çıkan lavların etrafı yangın yerine çevireceğini düşününce kilit vuruyorum dilime...."Yan!" diyorum içime!..."Sadece sen...
  4. Dayan yüreğim... buda geçer...!

Dayan yüreğim... buda geçer...!

Daha nerede durup nerede terkedeceğimize karar veremezken.. neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmezken.. hayatı yaşamaya değer kılan duyguların yokluğu hissedilir oldu yüreklerde.. gönül duymazken dinlemezken, göz görmezken..ama gönül görürken.. hayat daha mı anlamlıydı? başımıza neler gelecek daha..neleri sığdıracağız şu kısacık hayata.. bir anda olacak her şey..mutluluğu bir yana,...

Sayfayı Paylaş