gebe
  1. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

dayanamadım ağladım

Konu, 'Çöplük' kısmında cadi_91 tarafından paylaşıldı.

dün aşk-ı memnu nun final bölümünde bihter kendini öldürürken çok ağladım. çok gerçekçi bir bölüm olmuş. dizinin bitmesine çok üzüldüm keşke bitmeseydi. bihter kendini vururken sanki o anı ben yaşıyor gibi oldum. çok üzüldüm ve çok ağladım..... bu arada bihterin yani beren saatin ayağı kırılmış 1 ay yataktan kalkamıycak.... dizinin oyuncuları bu dizi sayesinde meşhur oldu.. hepsi daha sonra başka yerlerde karşımıza çıksada bu dizi kadar etkili olmayacak.. bu dizinin yerini tutacak yeni bir dizi yapmak çok zor olur... oyunculara başarılar diliyorum... hala etkisinde kaldım dizinin.....

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    etkisinden nasıl kurtulacam bilmiyorum dizinin gerçek olmadığını bilsemde yine etkileniyorum ya ne yapmalıyım

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    onlar paraları aldılar biz ağladık :D
    ah ah ne duygusalım ben ya
    halid ziya nın başarısı bu ne güzel yazmış

4. nagish

nagish Forum Okuru

bnm de içim bi fena oldu nedense yere yığıldığında bihter.gerçekten de gerçekçi bi sahne olmuş dedğin gibi cadım...

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ayağının kırıldığı yok arkadaşlarım burkulmuş üzülmeyin :D Her şeyin sonu olduğu gibi dizilerinde sonu var unutmayın :)

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Final bölümünde sadece Bihter'in öldüğü sahne iyiydi Behlül'ün mezar başındaki sahnesi ise bana göre tam bir faciaydı :D:D Hiç birşey konuşmadan mezarın başında dursa bile daha iyi olurdu :)

7. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    karizmayı çizdi mezar başında behlül :D behlül kaçar diyo deli

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aynen bende cok üzldüm

dayanamadım ağladım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun - Dayanamadım

Hakan Altun - Dayanamadım

Yağmurun sesi bile ürpertir içimi çiğ düşse gönlüme sönmüyor ateşi güneşin rengi yok hayatım karanlık isyan eder ruhum gülmez ki Yağmurun sesi bile ürpertir içimi çiğ düşse gönlüme sönmüyor ateşi güneşin rengi yok hayatım karanlık isyan eder ruhum gülmez ki Geri dönsen çözüm geri dönsen ölürüm kanayan yarama merhem sür Geri dönsen çözüm geri dönsen ölürüm bir kulu hayata döndürür müsün...
  2. sahibine ağladı..

sahibine ağladı..

Maslak’TAN Mecidiyeköy istikametine gitmekte olan aracın sürücüsü Mevlüt Savaşçı’nın bir anlık direksiyon hakimiyetini kaybetmesi hayatına mal olurken, ilk yardım ekipleri sahibinin cesedine bakarak ağlayan bir bokser cinsi köpekle karşılaştı. Bacağından akan kana rağmen olay yerinden gitmek istemeyen bokser, sahibi Mevlüt Savaşçı’nın cesedinin kaldırılışını izleyerek tam 2.5 saat ağladı....
  3. sana ağladım

sana ağladım

:.*SANA AGLADIM*.: Bu gece yine ağladım yokluğuna.. Gözyaşı damlalalarım sızarken dudaklarıma doğru, tuzu dilimdeki yarayı yaktı biraz daha... Bu gece yine ağladım sensiz şarkılarla... Hayatı ezmek yok etmek istedim son bir kez daha ... Neden bilmiyorum ama yine ağladım sabaha kadar... Sitem etmek istedim içimden bişeylere bağıra çağıra ... Belki de gözyaşlarım benim...

Sayfayı Paylaş