gebe
  1. nese_bg

nese_bg Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

dayanamıyorum sölemem gerekiyormu :( suç bende onuda biliyorum:(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında nese_bg tarafından paylaşıldı.

merhaba arkdaşlar bundan 3 ay önce birisyle bi ilişki yaşadım ama kendisi nişanlıydı sonradan öğrendim tabi ve 7 yıllık hemde eylülde düğünü var bende şimdi nişanlısına aramızda geçenleri anlatmak istiyorum çünkü kendi beni kullandı benim sevgim den yararlandı nişanlısınında bilmesinde hakkı var mı sizce yardım edin[​IMG][​IMG]

2. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    evet gidip anlat bence herşeyi

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vahim bir durum:S
    Şimdi gidip söylersen 7 yıllık bir ilişkiyi bitirmiş olacak, nişanlısı olan kızın tüm hayallerini yıkmış olacaksın. Kısacası; yıkmış kişi sen olacaksın.

Ama söylemesen de, bu sefer o kızın bişeyden haberi olmayacak, 7 yıldır emek verdiği, beklediği kişinin onu aldattığını bilmeden, evlenecek... Ve belkide evlendikten sonra ve belkide çocuklarıda oldukdan sonra, yine aldatılacak... Bunlar hep ihtimal ama ihtimallerine bile insan göz yumamıyor, içi acıyor değil mi? :S

Dediğim gibi vahim bir durum, bu konuda "git şunu yap - yapma" diyemiyorum malesef... Sen vijdanının sesini dinle bence. En doğrusunu senin vijdanın söyleyecektir ve doğru olduğuna inandığını yap...

nese355 ve Young bride bunu beğendi.
  4. nese_bg

nese_bg Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3 aydır düşünüyorum sölesem mi sölemezsem mi die nişanlısının günahı ne die dediğin gibi bütün hayalleri yıkılıcak ama o malum kişinin bana söledi bi sözde var 7 yıldır beraberiz aşk bitti ailem çok seviyo çok ii bi kız die evleniyorum bunu öğrenmeside lazım herhalde

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yazık o kıza ya... :S Düşünsene, 7 yılını verdiği kişinin bir adi olduğunu öğrendiğinde ne hale düşecek. Bir daha belki hiç bir erkeğe güvenmiyecek. Öğrenmeside yıkacak onu, öğrenmemesi de belki de tüm hayatını karartacak, üzüldüm... :S

İçinden çıkılması çok zor bir durum. Umarım Rab sana doğru ve hayırlı olanı yaptırır.

6. Ecrinnur

Ecrinnur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sana söylediği bu sözü hiçte inanarak söylememiş buna emin ol, hem 7 yıllık ilişkisinden kolayca vazgeçemez hemde hangi erkek bu devirde sırf ailesi seviyor diye evlenirki sanırım kendini aklamaya çalışmış ama bu sözü neden öğrenmesi gerekiyorki nişanlısının bunu anlamadım ?

yazdıklarında sanki biraz intikam kokusu aldım ben, nasıl ayrıldınız, ne kadar çıktınız bilmiyorum ama sanırım sen gerçekten aşıksın bu çocuğa ama kendi hırslarına yenilipte başka bi kızın hayalleriyle oynama

nişanlıyken bunu yapan evlenince neler yapar bu yüzden şimdiden söyliyim kıza, düşüncesinede katılmıyorum sen bunu söyledin diye kızın hayatı kurtulmayacak ki, kızın hayallerini yıkacaksın

hem nişanlısını nereden tanıyorsun, nasıl ulaşacaksın ona? yoksa ikisinide tanıyormuydun daha önce

^hilal^ bunu beğendi.
  7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bence o iliski falan yalan olabilir senden kurtulmak icin?

8. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    kiza yazik ama sonucda 7 yillik bi iliskide söz konusu iyi düsünmen lazim

9. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    yaa sende kendinikullandıttırmasaydın....
    her erkek kuyruk sallayan bi kadına gider kusura bakma!
    sen eger ona yanaşmasaydın o böyle bir şeye cürret edemezdi....!
    bence suçlu sensin.. Nişanlı adamla ne ilişkisi yaşıorsun..?
    MUTLU belli ki adam nişanlısıyla....
    Bırak mutlu olsun...
    Sende kendi yoluna devam et...
    Bahtın açok olsun.........

10. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    ARKADAŞA FAZLASIYLA KATILIYORUM....
    Sen tamamen kendin için yapmak istiyorsun bunu...!
    ama yanılıyorsun sen onun nişanlısıyla konuşunca çocuk sana geri dönmeyecek emin ol..!
    çok yanlış yaparsın eger konuşursan o bence seni tavlayabilmek için nişanlısını sevmediğini söylemiş anlayacağın nişanlısını sevmediği KOCA Bİ YALAN...! Sevmese işler iyice ciddileşmeden bu kadar ilişkileri ilerlemeden önce çokkkktaaannnnnnnnnn bırakmıştı o kızı...
    sen bence otur oturduğun yerde.... kendi (kusura bakma ama) aptallığına yan...!
    ve kesinlikle gidipte hem nişanlısının hemde çocuğun hayatını alt üst etme..!
    anladığım kadarıyla onlar birlikte çok mutlu ve sen kendi yanlışın yüzünden bu mutluluğu yıkamazsın..!
    umarım bundan sonraki hayatında gerçekten seni çok seven biriyle daha mutlu olursun..
    Allah yolunu açık etsin..

Son düzenleme: 6 Mayıs 2011
    deniz.0626, huysuz83 ve nese355 bunu beğendi.
  11. nese_bg

nese_bg Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nişanlısını tanıyorum evett daha öncede tanımıyodum araştırdım buldum

12. nese_bg

nese_bg Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    niyetim malesef ayırmak değil sadece yaptıklarını öğrenmesini istiyorum ve öğrendim ki ben ilk değilim mişim birçok kez böle vukatları olmuş daha sonradan öğrendim tabi bende şuan hiç bana dönmesini bile istemiyorum allah yakın bana uzak olsun

13. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ben olsam içimdeki sesı dınlerdım ne yapsam vijdanım rahatlıcak.. Ama unutma karşı tarafa acı vereyım derken yıne sen acı cekme..

14. y.caymazer

y.caymazer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım benim ne yapmak istiyorsan onu yap ama asla pişman olacağın bir şey yapma ablan olarak söylemek istediğim şu..susmak en büyük çığlıktır .kimseyi üzme ve kendini de kim olursa olsun üzmelerine izin verme.unutma eğer çok istediğimiz birşey olmuyorsa bizim için hayırlı olmadığından olmuyordur.yoksa rabbim hiç bir kulunun isteğini geri çevirmez ..seni çokkkkk öpüyorummm

15. busra&eren

busra&eren Forum Okuru

burda senn suçun yokki bilmiyodun öyle bişe olduğunu canım . bence söylemen lazım

dayanamıyorum sölemem gerekiyormu :( suç bende onuda biliyorum:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur -  benim suçum sevmekmi

Ferdi Tayfur - benim suçum sevmekmi

Tanrım Bilmem ben hep böyle neden aglarım.. Bu dünyada hiç kimsem yok ona yanarım.. Benim suçum sevmek mi?Aşka gönül vermek mi? Seviyorum diyerek hep gözyaşı silmek mi? Bu dünyanın derdi bitmez kederi bitmez.. Yıllardır beklerim kaderim yüzüme gülmez.. Benim suçum sevmek mi?Aşka gönül vermek mi? Seviyorum diyerek hep gözyaşı dökmek mi?
  2. Mustafa Sandal - Suç Bende

Mustafa Sandal - Suç Bende

Dur dur bir dakika, dinle Ufak ufak benimle paylaş bu anı kaybetme Belki de yanlışım zaman zaman Belki de hasretim o sevgine Belki de doğruyum zaman zaman Öylesi yalnızım ben her gece Ama suç bende Sever gibiyim Gel benim ol da Rahat edeyim __________________
  3. yandığım ateşler benim suçum değil!!!

yandığım ateşler benim suçum değil!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Beni necla olarak biliyorlardı

Beni necla olarak biliyorlardı

Yaprak Dökümü dizisinde Necla karakterini canlandıran Fahriye Evcen, 6 ay öncesine kadar insanların kendisini Necla olarak gördüğünü, ancak son zamanlarda bunun kırılmaya başladığını söyledi. CNNTÜRK'te Kürşat Başar'ın 'Yaz Sohbetleri' programının konuğu olan Fahriye Evcen, oyunculuğa başlamasında Oya Aydoğan'ın büyük etkisi olduğunu anlattı. Televizyon gazetesi'nin haberine göre,...
  5. bu benim suçum baba...

bu benim suçum baba...

oğlum çok tatlı ama birde yaramazlıkları olmasa dün beni çok sinir etti elek. yoktu hep bana sardı o kadar bunaltıp üzdü beni anlatamam patlamaya hazır bir bomba gibi oldum akşam eşimle pc de görüşürken bunun yaramazlıklarını anlatırken kendiliğinden yaşlar süzüldü zaten gözümden oğlum kucama geldi annecim neden ağlıyorsun dedi bende senin yüzünden beni çok üzüyorsun dedim babasıda kızdı ama...

Sayfayı Paylaş