Dayanılmaz bir şey bu!

B

büşran

Forum Okuru
Dayanılmaz bir şey bu!
Kalbimden onu silecek bir ilac olsa da içsem. sevdiğim halde ayrıldım onu sevyom o da beni ama cok rahat onun için başka kızlarla fazla muhabbet etmek dert deildi ama ben istemyordum ama kendimi üzmektense ayrıldım ama mutlu muyum tabiki hayır ne onla ne onsuz doğru mu yaptım bilemiyorum.........

canımm benimm cokk ilginçç ya birbirimizi seviyoruz diyorsun ama sen istemediğin halde sevdiğin cocuk başka kızlarla konuşuyorr..bence ii yapmışınn seni gercekten seviyorsa o kızlarıı... edipp gelir sana bunu başında kabul etmesi gerekirdi yaa böle iş mi olurr ??
he şu da varkii bende olsaydım aynı şeyi yapardımm ...
peki ona sormadın mı beni sevdiğini söylüyorsun neden benden başka bir kızlarla muhabbet etme ihtiyacın duyuyorsun diyee
alla alla pekii o hiç bişey yapmadı mı tamam ayrılalım mı dediii ???
ya canım ben öle bir aşk yaşadım kii gercek aşk nedir gayett ii biliyorumm kusura bakma daa bencee senin onu sevdiğin gibi oo sevmiyoo sanırsam...
bir erkeğin sevgilisi varken başkalarına hele kii başka kızlarla muhabbet etmesinee inan hiiç ihtiyacıı olmamlıı...
ne diyim birtanem herşey gönlünce olsun...

canımm inan çok üzüldümm ama başka kızlarla konuşuyo olması gerçekten sevmediğini gösterir ve böyle bi insan içinde sence üzülmeye değer mi???Sevgi o kadar farklı bişey ki canımm ancak yaşayan bilir.ben çoooooooook sevdimm hala da seviyorummmm canının nasıl yandığını hissediyorum ama inşallah allah yardım eder sana bence iyi yapmışsın senin yerinde kim olsa aynı şeyi yapardı.ilacı yok :( dermanı yok :(

Canım benim içindeki bahaneler ne olursa olsun alıştığın birinden kopmak zor.
Ama malesef erkeklerin böyle huyları yada teklifleri var.
5 yıl önce sevdiğim erkek arkadaşım benden onunla rahat olmamı istedi yoksa başkalarına gözü kayabilirmiş beyefendinin düşün.Bende şimdi hazır değilim evliliğe (safım ben :) dedim.
Ama seninle büyümek istiyorum dedim o aklımla,seni seviyorum gitme dedim ve gitti.2,5 yıl sonra geri geldi ve evlenebiliriz dedi :) ama ona karşı hissettiklerim artık gitmişti yüreğimden.Bilmiyorum çok karmaşık şeyler,biz tek birine bağlanmayı düşlerken onlar neden farklı düşünüyolar,hepimiz bir kez geliyoruz dünyaya neden üzülüyoruz?

Sen sıkma canını,seni sen olduğun için ve senin iyi niyetinle sevecek.Onu yüceltme gözünde,zamanla herşey daha netleşir sende.

bence rahat olması , karşı cinslee konuşması çok sorun değil de , tabii sınırını biliyorsa, arada ki sınırı cidden aşıyor mu sence kızlarla konuşurken , yoksa bu sırf senin kızlarla konuşuyor diye duyduğun bir huzursuzluk mu bunu iyi düşün

bence karşılıklı sevgi varsa vazgeçme, onu değiştirmeye çalışma sen kabul etmeye çalış, bazı insanlar sadece sohbet etmekdir niyetleri ,ilgili olduklarından değil

ben hiç bi sekilde kızlarla mıhabetine dayanamammmm ben erkekler le mhbbet etmem cunki

ben hiç bi sekilde kızlarla mıhabetine dayanamammmm ben erkekler le mhbbet etmem cunki
ay canım bu bende de var işte,ama bazen bu huyumuz cok bunaltıcı olabiliyo.mesela erkek arkadasımla ilk yıllarımızda o bu konuda cok kıskançtı,istemezdi konusmamı erkeklerle,zaten benim de hiç öyle samimi oldugum erkek arkadasım yoktu,bi tane varsa ona bile karısırdı.ama son 1 yıldır tam tersi oldu,şimdi ben katlanamıorum onun baska kızlarla konusmasına,bu sefer ben kavga cıkartıyodum.bu kıskanclık cok arttı,ayrılcaktık bu yüzden nerdeyse.sonra bi orta yol bulduk.ben kabullenmeye calıstım bunu,neticede iş yapıyo ve mecburen bayanlarla da bir araya geliyo bazen.ama canım ona da benim de erkek arkadaslarım oldugunu gösteriyodum :D bence sen de öyle yap canım,senin de cevrende erkek arkadasların oldugunu bilsin.ama bunu gözüne sokarak,inatlasarak yapma.sanki günlük olan olaylardan bahsederken anlat bugün su arkadasımla sunu konustuk,böyle yaptık falan diye.ama tabi abartma bunu :Dkendi içinde önce asmaya calıs bu sorunu,ama sen de kendi cevrende saglam buldugun bi iki arkadas edinebilirsin.hem bazen insanın karsı cinsten arkadası olması cok iyi oluyo.ben erkek arkadasımla ilgili sorunları anlatınca,bi erkek gözüyle bana tavsiye veriyo arkadasım ve ne kadar kuruntu yaptıgımı gösterip içimi rahatlatıyo.

Son düzenleme:
Geri