gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Dayi Kizi...

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

rüyada dayı kızı görmek dayı kızı rüyada kızını görmek hala kızını hala Daha yirmi bir yaşındaydı üç kardeştiler evin tek kızıydı bir yıl olmuştu nişanlanalı Sevdiğine kavuşacaktı güzel bir yuvası boy boy çocukları olacaktı
    Aile büyükleri gelmişti iki ay sonrası için söz kesmişler düğünümüz olacaktı
    Herkes bir işin ucundan tutuyordu herkeste ayrı bir telaş
    Kimi çeyiz hazırlıklarına yardım ederken kimide düğün tatlılarını açıyordu
    Yoğun bir tempoyla çalışıyorduk en son düğüne kırk beş gün kala görüşmüştük
    Bütün kızlar bir araya toplanıp eğlenmiştik gırgır şamata geçiyordu zaman
    Dayım gecenin bir yarısı çıkarttığımız sese uyanıp siz hala ayakta mısınız?
    Ne zaman yatacak ne zaman uyanacaksınız diye söylenivermişti
    Tamam, be dayı yatarız sen git uyu hadi bizim daha uykumuz yok demiştik
    Peki dedi çıktı odamızdan aradan on beş dakika geçmemişti ki
    Dayım tekrar geldi bana da yer açın bakalım uykum kaçtı dedi
    Ardından yengemiz ya senin gençlerin arasında ne işin var kalk da yat

Diyordu ama kendide bir yandan oturuyordu o gece hiç birini uyutmamıştık
    ama sabahta hiç kimse kalkamamıştı zaten sabah yatmıştık öğlene doğru tek tek kalktık.
    Akşam olunca hepimiz evimize döndük aradan tam on altı gün geçmişti
    Cuma günü öğle saatinde eve gelen telefonla kaynar sular dökülmüştü başımızdan aşağıya
    Dayıkızı birkaç eksiği tamamlamak için çarşıya çıkmış
    Karşıdan caddeye geçmek için hazırlanmış yeşil ışık yanınca yürümüş
    O arada trafik kurallarına uymayan bir canavar dayıkızına
    çarptıktan sonra yolun bir tarafına fırlatılmış olarak bırakıp kaçtığını dayıkızının da o anda vefat ettiğinin haberi gelmişti
    yani bu gün ölmüştü tam iki yıl oldu ama hala acısı tap taze duruyor

Eniştemizde bu acıya dayanamadı bir yıl boyunca mezarından geri gelmedi
    hergun bıkmadan usanmadan ziyaretine gitti sonunda ise aklını yitirdi
    ailelerimiz ikisine birden hala bugün ağlar
    çünkü o canavar o gün iki can birden aldı eniştemiz hasta hanede tedavilerin hiç birine cevap vermiyor.
    inşAllah bir gün şifa bulur Rabbim ailesine bağışlar
    Bende bu olayı anlatmak istedim çok doluydum sizleri de üzdüysem hakkınızı helal edin...

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Dayi Kizi...
    çoh hoş tu canım emeğine sağlık

Dayi Kizi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GÜl Kiz

GÜl Kiz

Genç adam, hergün işe giderken, yolunun üzerindeki, güllerle dolu bahçeye bakmadan geçemezdi. Her sabah o rengarenk güller, içini neşeyle, sevinçle dolduruyordu. Günler geçtikçe güllere bakan gözleri, bahçedeki eve takılmaya...
  2. Minyatür Kiz

Minyatür Kiz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. kiz

kiz

Kız Mülke nail olmaya, menfaatli araziye, ticarette kazanca yahut bir işte karşılaşılacak olan güçlüklere delalet eder.Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu mutlu, düzenli bir aile yaşamına yorumlanır. Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu...
  4. Basit Kiz Yada Zor Kiz

Basit Kiz Yada Zor Kiz

nefis kızlar zor kız zor kızlar basit kız basit KIZLAR SELAM.SİZCE BU KAVRAMLAR NEYİ ÇAĞRIŞTIRIYOR.BASİT KIZ KİMDİR .ZOR KIZ KİMDİR.BAYANLAR İÇİN BOYLE KAVRAMLAR KULLANIRLARKEN BAZILARINCA .NEDEN ERKEKLER İÇİN BASİT YADA ZOR ERKEK DİYE BIR KAVRAM YOKTUR kizlar düsüncelerinizi beklyiorumsevgiler......:yo:
  5. Kizim issiriyor!!!

Kizim issiriyor!!!

Iyi Aksamlar Melekler,benim de bi cadi bi aksi kizim var basimda....Kendisi coookk aksi erkek cocugundan beter.Hic tek basina oturup da oyun oynamaz cise bile beraber gidiyoruz.Cabuk sinirlenip bagiriyor.Isine gelmedimi ya üstümüze atlar,tirmalar sacimizi yolar.Bunlari yapmadan sanki hirsini alamiyor.Babasi sagolsun cok simartiyor,daha 3 yasinda ama napicaz bilmiyorum.Lafdan anlamaz.kiziyorum...

Sayfayı Paylaş