gebe
  1. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

:Dbihter parfümü

Konu, 'Parfüm' kısmında Krizantem tarafından paylaşıldı.

behlülün parfümü behlül parfümü bihterin behlül parfüm markası behlulun parfumu :dp8:aşkı memnuda behlülün bihtere hediye [​IMG]ettiği parfüm fiyatı ise 180 tl civarında.

2. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

istiyorum bu parfümden:)

3. nagish

nagish Forum Okuru

kullandım bu parfümden inanmazsınız belki ama orjinalini 20 tl ye aldım gerçekten orjinal sahte veya dolum değil

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    merak ediyorum kokusunu bende alırım aynısnı :) gucci kullanıyo normalde bnm kullandgm parfumden ama buda güzele benziyor :D

5. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    iimiş bu :D bulgarıstanda varmıdırki

6. nagish

nagish Forum Okuru

kokusu gayet hoş bi kışın kullanmak için ideal ama yaz ağır kaçar kokusu

7. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bihter gucci raj kullanıyordu.....

8. nagish

nagish Forum Okuru

gucci flora da kullanıyoo hoşş kullanmadığı parfüm yok ya kadının adnandı eşii sonuçta bide behlül sağolsun:):)

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bulgaristanda daha uygun fiyata bulabilrsin belki.

10. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Givenchy Absolutely Irresistible kullanıyordu. Yaz aylarında daha hafif kullanılmak üzere givenchy very irresistible çıktı bunun kokusu daha hafif günlük kullanımlık.. İki koku da çok hoş..

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    givenchyi suan kullanıyorum hafifini almadım ama buda cok güzel gerçekten bayıldım kokusuna bide miss cherie alıcam

:Dbihter parfümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parfüm

Parfüm

Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir. Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir. Rüyada parfüm koklamak, hayatınızda hoş değişikliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Parfüm dökmek, sevdiğiniz bir şeyi kaybedeceğinizin işaretidir.
  2. Parfüm Serileri

Parfüm Serileri

Parfümler alkolün saflığına, öz yağların yoğunluklarına ve karışımlarını oluşturan notaların dağılımlarına göre konsantrasyon türlerine ayrılır. En fazla kullanılan 3 konsantrasyon, “parfum”, “eau de parfum” ve “eau de toilette”tir. Bunların yanı sıra, “eau fraîche”, “eau de cologne” ve yan ürünler olarak adlandırılan deodorant, sabun, vücut kremi, vücut pudrası, duş jeli serileri...
  3. parfüm tutkunları !!!!

parfüm tutkunları !!!!

Parfüm sevmeyen kadın olur mu ? Parfüm sevmemek bana göre kadınca bir his değil. Kadınlar mis kokuludur. Özellikle kadınların saçları ve tenleri güzel kokuludur. Parfüm tutkusu anlaşılmaz yaşanır diyelim.:) Parfüm başkasında güzel koktuğu için alınmaz. Parfüm tene uyduğu için alınmalıdır. Parfüm alırken en az 1 gün test edilmeli ve eğer tene uygunsa alınmalıdır. Kalitesiz parfüm çok geçicidir....
  4. Parfüm Aldım (:

Parfüm Aldım (:

Kızlar daha diğerleri bitmedi ama ben dayanamayıp yine parfüm aldım :sule: :D peki ama neden ??? kızlar bi defa kokusunu daha önceden biliyordun ve çokta hoşuma gidiyordu...bunun yanında hem hediyesinin olması hemde fiyatının oldukça cazip olması hoşuma kaçtı :D peki ama neydi bunun hediyesi??? hediyesi bir erkek parfümü 90ml'lik onun kokusunu bilmiyordum ama geldiğinde kokladım....harika...
  5. Parfüm

Parfüm

Esmer bayanlara hangi parfümler yakışır.

Sayfayı Paylaş