gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Dedektif Memoli'' Dizisi Konusu ve Tanıtımı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

dedektif memoli dizisi konusu tanıtımı yayın tarihi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler TNTnin dizi furyası devam ediyor melekler :) Yeni sezon için ekranlara gelecek dizilerden biri de ''Dedektif Memoli''. Yıllar önce Mehmet Ali Alabora ,Meltem Cumbul ve Ayten Gökçer'in başrollerini paylaştığı ''Yılan Hikayesi'' adlı dizinin yeni versiyonu olacak olan dizi TNT'de 23 ylül Cuma gününden itibaren yayınlanmaya başlayacak.

Töre yüzünden köyünden kaçan bir köylü güzeliyle İstanbul'da yaşayan yakışıklı bir dedektifin hikayelerinin anlatılacağı dizi bakalım ''Yılan Hikayesi'' gibi tutacak mı ? :tik:

''Dedektif Memoli'' Dizisi Konusu ve Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Gel Dese Aşk'' Dizisi Konusu ve Tanıtımı

''Gel Dese Aşk'' Dizisi Konusu ve Tanıtımı

gel dese aşk dizisi tanıtımı hangi kanalda yayın tarihi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler TNT de yeni bir diziyle yeni yayın döneminde izleyicileriyle buluşacak sevgili melekler :) Ünlü yapımcı ve yönetmen Osman Sınav'la el sıkışan TNT ,''Gel Dese Aşk '' adlı diziyle ekranlarda olacak. Kasım ayında yayınlanması planlanan dizinin konusu önümüzde ki günlerde netlik kazanacak...
  2. Dedektif Memoli Dizisi oyuncuları kimler olacak

Dedektif Memoli Dizisi oyuncuları kimler olacak

Kızlar dedektif memoli oyuncularının isimleri ve oyuncu kadrosunda kimler var yazar mısınız. Bildiğimiz eski yılan hikayesindeki memolimi oynayacak bu dizide de ?
  3. ''Dedektif Memoli'' Dizisi Oyuncu Kadrosu

''Dedektif Memoli'' Dizisi Oyuncu Kadrosu

dedektif memoli dizisi oyuncuları oyuncu kadrosu kimler oynuyor yayın tarihi yayınlanacağı kanal 2011 resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler TNT'nin yeni dizilerinden Dedektif Memoli 23 Eylül Cuma akşamı ekranlarda olacak melekler :) Yeni dizinin oyuncu kadrosunda dedektif Memoli rolünü Emre Kızılırmak,Zeyno rolünü Özlem Yılmaz ve Zeynep karakterini ise Burcu Esmersoy canlandıracak....
  4. ''Dedektif Memoli'' Dizisi Tanıtım Fragmanı

''Dedektif Memoli'' Dizisi Tanıtım Fragmanı

dedektif memoli dizisi tanıtım fragmanı konusu yayınlanacağı kanal yayın tarihi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Yıllar önce yayınlanan sevilen dizi ''Yılan Hikayesi'' yeni isim ve oyuncularla ekranlara dönüyor melekler :) ''Dedektif Memoli'' adıyla yayına TNTde girecek olan dizinin oyuncu kadrosundan daha önce bahsetmiştik. Şimdi ise ''Dedektif Memoli'' dizisi tanıtım fragmanını...
  5. Tek Başımıza Dizisi Konusu ve Tanıtımı

Tek Başımıza Dizisi Konusu ve Tanıtımı

tek başımıza dizisi konusu oyuncu kadrosu tanıtımı fragmanı hangi kanalda oynayacak hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Reyting kurbanı dizilerin yayından kalkmasıyla birlikte yeni diziler yayınlamaya başlıyor melekler...Star tv ekranlarında yayınlanacak olan Tek Başımıza diziside bunlardan biri...Başrollerinde Bir İstanbul Masalı dizisi ile sevilen Ahu Türkpençe, Başak Köklükaya...

Sayfayı Paylaş