gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Dedektif Memoli'' Dizisi Tanıtım Fragmanı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

dedektif memoli dizisi tanıtım fragmanı konusu yayınlanacağı kanal yayın tarihi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Yıllar önce yayınlanan sevilen dizi ''Yılan Hikayesi'' yeni isim ve oyuncularla ekranlara dönüyor melekler :) ''Dedektif Memoli'' adıyla yayına TNTde girecek olan dizinin oyuncu kadrosundan daha önce bahsetmiştik.

Şimdi ise ''Dedektif Memoli'' dizisi tanıtım fragmanını eklemek istiyoruz :tik:

''Dedektif Memoli'' Dizisi Tanıtım Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dedektif Memoli Dizisi oyuncuları kimler olacak

Dedektif Memoli Dizisi oyuncuları kimler olacak

Kızlar dedektif memoli oyuncularının isimleri ve oyuncu kadrosunda kimler var yazar mısınız. Bildiğimiz eski yılan hikayesindeki memolimi oynayacak bu dizide de ?
  2. ''Dedektif Memoli'' Dizisi Konusu ve Tanıtımı

''Dedektif Memoli'' Dizisi Konusu ve Tanıtımı

dedektif memoli dizisi konusu tanıtımı yayın tarihi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler TNTnin dizi furyası devam ediyor melekler :) Yeni sezon için ekranlara gelecek dizilerden biri de ''Dedektif Memoli''. Yıllar önce Mehmet Ali Alabora ,Meltem Cumbul ve Ayten Gökçer'in başrollerini paylaştığı ''Yılan Hikayesi'' adlı dizinin yeni versiyonu olacak olan dizi TNT'de 23 ylül Cuma gününden...
  3. ''Dedektif Memoli'' Dizisi Oyuncu Kadrosu

''Dedektif Memoli'' Dizisi Oyuncu Kadrosu

dedektif memoli dizisi oyuncuları oyuncu kadrosu kimler oynuyor yayın tarihi yayınlanacağı kanal 2011 resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler TNT'nin yeni dizilerinden Dedektif Memoli 23 Eylül Cuma akşamı ekranlarda olacak melekler :) Yeni dizinin oyuncu kadrosunda dedektif Memoli rolünü Emre Kızılırmak,Zeyno rolünü Özlem Yılmaz ve Zeynep karakterini ise Burcu Esmersoy canlandıracak....
  4. Dedektif Memoli Yayından Kaldırılıyor

Dedektif Memoli Yayından Kaldırılıyor

dedektif memoli dizisi oyuncuları yayın kanalı dedektif memoli son 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. 23 Eylül akşamı ilk bölümü yayınlanan büyük umutlarla ekranlara gelen Dedektif Memoli dizisi yayından kaldırılıyor melekler. Yıllar önce M.Ali Alabora ve Meltem Cumbul'un oyunculuklarıyla izlediğimiz Dedektif Memoli ne yazık ki 13.bölümü çekilmeden yayından kaldırılmasına karar verildi....
  5. Doksanlar Dizisi Tanıtım Fragmanı

Doksanlar Dizisi Tanıtım Fragmanı

doksanlar dizisi doksanlar dizisi fragmanı Sevgili melekler, Seksenler dizisinin başarısından sonra Doksanlar dizisi için kolları sıvayan Birol Güven dizinin çekimlerinden ilk fotoları basınla paylaştıktan sonra, televizyonda dizinin ik fragmanı da yayınlandı. 90lı yıllarda yaşayanların kendilerinden birşeyler bulabilecekleri Doksanlar dizisinini çekileceği mahallenin hazırlık aşamalarının...

Sayfayı Paylaş