gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

dedektif

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yakında paraya kavuşacaksınız ve iş yaşamınızda bazı başarılar kazanacaksınız demektir. Rüyayı gören kadınsa, aşk hayatında sıkıntılı bir dönem olacağına yorulur. Ummadığınız bir zamanda kötü bir haberle üzüleceğinize işaret eder. Yakında paraya kavuşacaksınız ve iş yaşamınızda bazı başarılar kazanacaksınız demektir. Rüyayı gören kadınsa, aşk hayatında sıkıntılı bir dönem olacağına yorulur. Ummadığınız bir zamanda kötü bir haberle üzüleceğinize işaret eder. Yakında eliniz para görecek ve başarılara imza atacaksınız. Rüya sahibi bir kadınsa, bu rüya, aşk hayatında birtakım sorunlar çıkacağı anlamına gelir.Yakında elinize para geçecek ve birtakım başarılara imza atacaksınız. Rüya sahibi kadınsa, aşk hayatında sorunlar çıkacağına işarettir.Yakında elinize para geçecek ve birtakım başarılara imza atacaksınız. Rüya sahibi kadınsa, aşk hayatında sorunlar çıkacağına işarettir.

dedektif konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk dedektifi misiniz?

aşk dedektifi misiniz?

Aşk insana neler yaptırmaz ki? Cep kurcalatır, e-mail okutturur... Merakına yenik düşerek, adeta bir dedektif gibi büyük bir incelikle, aşık olduğu erkeğin gizli dünyasını deşifre etmeye çalışan ve hatta kıskançlık krizinin eşiğinde intikama susayan kadınlara tanıklık ediyoruz artık. Peki ya siz? Hayatınızın herhangi bir döneminde; tek bir kere dahi olsa buna cesaret edip suçluluk...
  2. ''Dedektif Memoli'' Dizisi Oyuncu Kadrosu

''Dedektif Memoli'' Dizisi Oyuncu Kadrosu

dedektif memoli dizisi oyuncuları oyuncu kadrosu kimler oynuyor yayın tarihi yayınlanacağı kanal 2011 resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler TNT'nin yeni dizilerinden Dedektif Memoli 23 Eylül Cuma akşamı ekranlarda olacak melekler :) Yeni dizinin oyuncu kadrosunda dedektif Memoli rolünü Emre Kızılırmak,Zeyno rolünü Özlem Yılmaz ve Zeynep karakterini ise Burcu Esmersoy canlandıracak....
  3. ''Dedektif Memoli'' Dizisi Tanıtım Fragmanı

''Dedektif Memoli'' Dizisi Tanıtım Fragmanı

dedektif memoli dizisi tanıtım fragmanı konusu yayınlanacağı kanal yayın tarihi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Yıllar önce yayınlanan sevilen dizi ''Yılan Hikayesi'' yeni isim ve oyuncularla ekranlara dönüyor melekler :) ''Dedektif Memoli'' adıyla yayına TNTde girecek olan dizinin oyuncu kadrosundan daha önce bahsetmiştik. Şimdi ise ''Dedektif Memoli'' dizisi tanıtım fragmanını...
  4. Dedektif Memoli Yayından Kaldırılıyor

Dedektif Memoli Yayından Kaldırılıyor

dedektif memoli dizisi oyuncuları yayın kanalı dedektif memoli son 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. 23 Eylül akşamı ilk bölümü yayınlanan büyük umutlarla ekranlara gelen Dedektif Memoli dizisi yayından kaldırılıyor melekler. Yıllar önce M.Ali Alabora ve Meltem Cumbul'un oyunculuklarıyla izlediğimiz Dedektif Memoli ne yazık ki 13.bölümü çekilmeden yayından kaldırılmasına karar verildi....
  5. Dedektif,Boşanma

Dedektif,Boşanma

özel dedektiklik hakkında sizler ile bir deneyimimi paylaşmak istiyorum; sevgilim ile 2 yıllık bir birlikteliğimiz vardı çoğu zaman kavga edip ayrılsakda önümüzdeki yıl için evlilik planları yapıyorduk birlikte yaşıyoduk bu yaz iş için şehir dışına çıkmam gerekti 10 gün istanbul dışında bulundum eve döndüğüm zaman evi toplayıp temizlik yapmaya başladım yatak odasında camın dışında kirli bir...

Sayfayı Paylaş