gebe
  1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48

Dedikodu mekanı :)

Konu, 'Kadınca' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

dedikoduya ne dersiniz yada merak ettiginiz bişeyi sormak tan utandıysanız gelin paylasalım
    hem cekirdek aldım cıtlarız oh ne guzel cayda var kim başlayacak merak ediyomm
    [​IMG] [​IMG]

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben başlatıyım aşk_ı memnu bitiyor kız ne izliycaz gari

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ay valla öyle gıııı napacaz ne izliycez bilmem ben onceden omre bedeli izliyodum onuda bozdular yaa offf

4. n_y

n_y Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim 9 aylık sevdiğim ve 6 aylık çıktığım aynı zamanda sözlümdü kendisi başka biriyle çıkıo ama hiç beklenmedik biri beni silmiş hayatından ve ne yapacağımı hiç bilmiyorum . sevdiğimi üzmek istemiyorum ama unutamıyorum x((yardım ederseniz sevinirim

5. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    kız unut ondan artık sana hayır gelmez

6. n_y

n_y Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    unutamıyorum ben çok sevdim başkasını da sevemem artık :(

7. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    biz kızlar başta öyle deriz ama unuturuz bide işin başka bi yanına bak evlendiniz farzet ve seni aldattı o zaman napacaksın bence canım boşver hayatının hatasını yapma ondan sana artık hayır gelmezz

8. n_y

n_y Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evlenirsek öle bişi yapmaz ondan eminim . zaten benimle ailesi yüzünden ayrıldı ama o kızla neden çıkıo onu anlamıyorum nefret ediyorum o kızdan döverdim onu ama sevdiğimin sevdiği yapamıyorum x(

9. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    unutursun bende unutamam dedim şimdi şükredi,yorum oooooooooooooooh

10. n_y

n_y Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanmıyorum ama inş dediğin gibi olur

11. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    unutursun
    ben ağladım gecelerce ama unuttum

12. n_y

n_y Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 3 aydır ağlıyorum :(

13. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ya baştan anlat niye ayrıldınız

14. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar benim üst komsu kocasıyla yine feci bi şekildekavga etti...:boink:

15. n_y

n_y Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu çocuktan hoşanıyordum ama sölemek istemiyordum arkadaşım ağzından kaçırmış sonra oda bana o kızı göster demiş. bi gün onların sınıftan bi kız ile konuşuyorduk duydum ki yan sınıftan bi kıza çıkma teklif etmiş . sonra bu benle konuşmak istedi gittim konuştum seviyordum ama artık seni sevmiyorum falan dedim oda cevabını sonra ver ddi numarasını verdi. konuştuk bunla bayağı sonra çıkmaya başladık. çıkma teklif ettiği kızla pek samimi değiliz ama konuşuyorduk arada bana aşk hayatın nasıl biye sorardı hep. 6 ay çıktık sonra bu pek konuşmamaya başladı bnle bende üstüne gitmek istemedim belli ki sorunları vardı zaten sorunlarını paylaşmayı sevmez. bi gün bana ayrılmak istiyorum diye msj attı ndn diye sordum ailem beni senden soğuttu çok üzgünüm dedi bnde bişi diyemedim 3 ay geçti geçen gün öğrendimki o en başta çıkma teklif ettiği kız ile çıkıo napacağımı bilmiyorum bana yardım edin

Dedikodu mekanı :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dedikodu köşesi

dedikodu köşesi

:gossip:Burasıda benim dedikodu köşem olsun.Dedikodu adına ne varsa birlikte paylaşalım.Dedikodunun her türlüsüne açıktır.Ama lütfen saygısızlık yapmayalım.Hepinizi bekliyorum.:gathering:
  2. dedikodu

dedikodu

Rüyada dedikodu edildiğini görmek, utanç duyabileceğiniz bir duruma düşebileceğinizi bildirir. Sahte arkadaşlar yüzünden aşağılanacak ve birçok sorun yaşayacaksınız.Rüyasında dedikodu yapan kimse iyi niyeti fakat düşüncesizliği yüzünden bir sorumluluk alır.Bir kimseyi rüyada giybet etmek, iyilikleri iptal etmeye isaret eder. Bir kimse rüyada bir insani giybet ettigini görse, ve o kimsenin...
  3. Dedikodu etmek

Dedikodu etmek

Rüyada dedikodu yapan bir kim-seyi görmek ve onun yaptigi dedikodulari dinlemek, fesat huylu kimselerden uzaklasmanin sizin faydaniza olacagina, böyle kim-selerle is yapmamaniz gerektigine isarettir.
  4. Levent Yüksel - Dedikodu

Levent Yüksel - Dedikodu

levent yüksel mualla sözleri ah o muallayı sandala atıp muallayı sandala atıp levent yüksel ya o Kim söylemiş beni Süheyla'ya vurulmuşum diye Kim görmüş ama kim Elene'yi öptüğümü Yüksek kaldırımda güpe gündüz Melahat'i almışım da sonra Alemdar'a gitmişim öyle mi Onu sonra anlatırım fakat Kimin bacağını sıkmışım tramvayda Güya Galata'ya dadanmışız Kafaları çekip çekip orada Alıyormuşuz soluğu...
  5. Makarna dedikodu

Makarna dedikodu

MALZEMELER 1 paket Talyatelle makarna Üzeri için: 12-15 dilim mozarella peyniri HAZIRLANIŞI Önce talyatelle makarnayı 8-10 su bardağı tuzlu suyla 9-12 dakika kadar haşlayıp, süzelim. Şimdi süzülen makarnanın üzerine hazırladığımız sosu aktarıp, karıştıralım. Artık son aşamaya geldik. Kenarları yüksek orta boy bir fırın kabının içine soslu makarnayı boşaltalım. Üzerine ince...

Sayfayı Paylaş