gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

dedikodu

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada dedikodu edildiğini görmek, utanç duyabileceğiniz bir duruma düşebileceğinizi bildirir. Sahte arkadaşlar yüzünden aşağılanacak ve birçok sorun yaşayacaksınız.Rüyasında dedikodu yapan kimse iyi niyeti fakat düşüncesizliği yüzünden bir sorumluluk alır.Bir kimseyi rüyada giybet etmek, iyilikleri iptal etmeye isaret eder. Bir kimse rüyada bir insani giybet ettigini görse, ve o kimsenin yaptigi giybet fakirlikle ilgili ise, o fakirlik giybet eden kimseye döner. Eger yaptigi giybet rezalet ile ilgiliyse, o rezalet de yine o kimseye yönelir. Eger yapilan giybet bunlardan baska seylerle ilgili ise, tabir yine giybet eden kimseye döner. Giybetin zaran tabirde rüya sahibine aittir. Bu yüzden bir kimse diger bir kimseyi bir seyden dolayi giybet etse, giybet eden kimse o seye müptela olur. Sahte arkadaşlar yüzünden aşağılanacak ve birçok sorun

dedikodu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dedikodu köşesi

dedikodu köşesi

:gossip:Burasıda benim dedikodu köşem olsun.Dedikodu adına ne varsa birlikte paylaşalım.Dedikodunun her türlüsüne açıktır.Ama lütfen saygısızlık yapmayalım.Hepinizi bekliyorum.:gathering:
  2. Dedikodu etmek

Dedikodu etmek

Rüyada dedikodu yapan bir kim-seyi görmek ve onun yaptigi dedikodulari dinlemek, fesat huylu kimselerden uzaklasmanin sizin faydaniza olacagina, böyle kim-selerle is yapmamaniz gerektigine isarettir.
  3. Levent Yüksel - Dedikodu

Levent Yüksel - Dedikodu

levent yüksel mualla sözleri ah o muallayı sandala atıp muallayı sandala atıp levent yüksel ya o Kim söylemiş beni Süheyla'ya vurulmuşum diye Kim görmüş ama kim Elene'yi öptüğümü Yüksek kaldırımda güpe gündüz Melahat'i almışım da sonra Alemdar'a gitmişim öyle mi Onu sonra anlatırım fakat Kimin bacağını sıkmışım tramvayda Güya Galata'ya dadanmışız Kafaları çekip çekip orada Alıyormuşuz soluğu...
  4. Makarna dedikodu

Makarna dedikodu

MALZEMELER 1 paket Talyatelle makarna Üzeri için: 12-15 dilim mozarella peyniri HAZIRLANIŞI Önce talyatelle makarnayı 8-10 su bardağı tuzlu suyla 9-12 dakika kadar haşlayıp, süzelim. Şimdi süzülen makarnanın üzerine hazırladığımız sosu aktarıp, karıştıralım. Artık son aşamaya geldik. Kenarları yüksek orta boy bir fırın kabının içine soslu makarnayı boşaltalım. Üzerine ince...
  5. Dedikodu mekanı :)

Dedikodu mekanı :)

dedikoduya ne dersiniz yada merak ettiginiz bişeyi sormak tan utandıysanız gelin paylasalım hem cekirdek aldım cıtlarız oh ne guzel cayda var kim başlayacak merak ediyomm

Sayfayı Paylaş