gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Dedim ya ben susuyorum!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Susuyorum!

Sana susuyorum...
    Biraz da susmayı deniyorum

Nereye kadar?

Bu oyunu burda bitiren ben oluyorum...Başlatan sen olana kadar...Ama sen geldiğinde bu oyunun çoktan, çoktan, çoktan bittiğini anlamış olacaksın...Sen yine her zaman ki gibi geç kalacaksın benim hayallerimi süslemeye!!!

Düşlerimde ağlayan cocuga üzülmek için senelerin geçmesini bekleyeceğim ben...Sen de anlayacaksın eninde sonunda...Ama unutma geç kalacaksın!

Susuyorum!

Bir ölü gibi, bir dilsiz gibi, bir taş gibi, bir kaya gibi, bir su gibi,bir dağ gibi susuyorum...

Ve bir çöl gibi!

SANA
    Susuyorum!

Acıyorum!

Hem kendime, hem yıllarıma, hem yaşlarıma, hem yaşadıklarıma, hem yaşayamadıklarıma, hem hatalarıma, hem sana acıyorum!

Ve ben artık kanıyorum!

Sana, söylenenlere, yaşananlara, konuşanlara, konuşulanlara, yalanlara, oyunlara kanıyorum!

Şimdi ben de oynuyorum!

Sahte gülüşlere, sahte mutluluklara, sahte insanlara, insancıklara, sahte bakışlara, bende oynuyorum!

Nasıl oynanır bilmiyorum ama her oynayan kazanıyorsa bende denemeye, ellerim kollarım bağlı mecbur kalıyorum...

Şimdi ben ölüyorum!

Biraz sana, biraz bana, biraz da bu aşka ölüyorum...

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dedim ya ben susuyorum!
    Biraz sana, biraz bana, biraz da bu aşka ölüyorum...

çok guzel..canım..paylaşım için teşekkurler

Dedim ya ben susuyorum! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben susuyorum ‘yalnızlık’ gibi,Sen susuyorsun ‘hüzün’ gibi…

Ben susuyorum ‘yalnızlık’ gibi,Sen susuyorsun ‘hüzün’ gibi…

Sevmek ? diyorum sessizce… Düşlerime hapsediyorum duygularımı.. Seviyorum, sevdikçe düş’üme saplanıyorum ! Bir istek, bir eylem… Ben susuyorum ‘yalnızlık’ gibi… Sen susuyorsun ‘hüzün’ gibi… O susuyor ‘acı’ gibi…
  2. Susuyorum!!!!

Susuyorum!!!!

zamanin neresindeyim? kimim? soy agacim nerelere uzanir? yasamimda kimlere gülümsedim? kimler kanatti yarami?.. sormadim, sorgulamadim. beklentisiz ve çikarsiz sevmeyi ögrendim. her gelen bir parçami kopartti acimadan ben gülümsedim.. tut ki ben bir türküyüm, adi konmamis gönlünde susturdugun hiçkirik, daglarin doruklarinda yalniz bir bulut.. tut ki incinmis bir gülümseme, deli bir rüzgar,...
  3. Susuyorum ..

Susuyorum ..

Yine bir gece ve yine baş başayım kendimle , Işte yine seni bulup kaybettiğim yerdeyim. İnsanın bir şeylere karar vermesi ne kadar zor ; Ya seni içime gömmeli ya da artık içimden söküp atmalıyım. Ama her ne olursa olsun susmalıyım. Hangisi daha zor, hangisi daha acı ? Gerçekten gitmeli miydin, yoksa kalıp yanımda savaşmalı mı ? .. Bir yol arıyorum kendime, bulduğum tüm yollarsa sana çıkıyor .....
  4. susuyorum...

susuyorum...

Her zaman her yerde her istenilenianlatamıyorum. Merhem tutmaz öyle yaralarım var ki!Konuşamıyorum İçime atıp susuyorum,Sayfalarca susuyorum, Anlamsız konuşmalardan kendime sığınıyorum, Zor olanı tercih ettim sustum Boğazıma dizilmiş sözcükleri söylemeden haykırmadan içime atarak,Bir bilseler susan birinin gözlerinde çuvallar dolusu kelime olduğunu,Tarif edemediğim acıları Hayal...
  5. Susuyorum

Susuyorum

Dilimin ucunda asılı kalan bir ''SEN'' var Yüreğindeki darağacında asılı bir de ''BEN''... Taşıyorum yokluğunu sırtımda,ayaklarım titreyerek... Düşme düşümden diye ; Gözlerimi açmaya korkuyorum her sabaha... Sensiz ; sonu olmayan bir hikayede , ardı sıra ne geleceği meçhul üç noktadan ibaret bir cümlenin öznesiyim,yüklemine yenik düşmüş... Nefesim tenini yakardı bir zamanlar o kadar...

Sayfayı Paylaş