gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Deep Freeze Programını Bilgisayarınızdan Nasıl Kaldırabilirsiniz ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Deep Freeze Nedir Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır
    Deep Freeze Bilgisayardan Nasıl Kaldırırım

Açılışı ve kapatılışı hakkında ayrıntılı bilgiler verdiğimiz Deep Freeze Nedir Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır merak ediyorsanız bu sayfamızda ki bilgiler işinize yarayacaktır sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz....

Deepfreeze Nasıl Kaldırılır

Ctrl+Alt+Shift+F6 Tuş Kombinasyonları İle Ana Menü Ekranına Gelirsiniz.
    Oraya Kurarken Girmiş Olduğunuz Şifreyi Yazınız (Eğer Şifre Yazmadıysanız 123456 Deneyin)
    Sonra Ortadaki Kutucuğu İşareteleyiniz Pc Yeniden Başlatın Deepfreeze Pasif Durumda Şuan
    Şimdi Kurulum Dosyasına Tekrar Tıklayarak
    Uninstall(Pcden Kaldırma) Yapabilirsiniz Kolay Gelsin arkadaşlar

Küçük bir hatırlatma programi kurduktan sonra ne kaydederseniz kaydedin programı kaptmadığınız sürece bilgisayara kaydettiğiniz bilgiler pc kapattığınız an kaybolacak ve önceki duruma geri dönecektir çalışmalarınızı yada bilgilerinizi programı kapatıp kaydetmeyi unutmayın.

Deep Freeze Programını Bilgisayarınızdan Nasıl Kaldırabilirsiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu programlar bilgisayarınızı yavaşlatıyor...

Bu programlar bilgisayarınızı yavaşlatıyor...

pc leri yavaşlatan 5 program Hantal programlar. Adından da anlaşılabileceği gibi bu programlar yepyeni bilgisayarınızın size yavaş, çok yavaş, aşırı yavaş çalışıyor gibi görünmesine neden oluyorlar ve o kadar para verip en son model işlemcili bir bilgisayar aldığınızda "hiçbir değişiklik görmüyorum, yandı, gitti paralar" gibi düşüncelere kapılmanıza yol açıyorlar. Zaman zaman...
  2. BearShare kaldıramıyorum nasıl kaldırabilirim diyenlere

BearShare kaldıramıyorum nasıl kaldırabilirim diyenlere

bearshare nasıl kaldırılır bearshare kaldıramıyorum ana sayfadan kaldırma mozilla ana sayfamdan kaldır sayfadan kaldırma firefox bearshare nasıl kaldırılır, kaldırma, silinir, bilgisayardan, hakkında bilgiler Geçen oğlum yani geçen derken dün meleklerim bilgisayara bu müzik indirme proğramını kurmuş. Bende kaldırayım dedim ama bir türlü kaldıramadım. Googleden başladım araştırmaya. Bakın şu...
  3. Deep Freeze Programı Nedir ve Kullanımı İle İlgili Tüm Bilgiler

Deep Freeze Programı Nedir ve Kullanımı İle İlgili Tüm Bilgiler

Deep Freeze Nedir ve Nasıl Kullanılır Deep Freeze Nedir, Kullanımı Nasıldır Genelde birden fazla kişinin ortak kullandığı bilgisayarlarda çok faydalı bir program olan Deep Freeze Nedir ve Nasıl Kullanılır tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz bu sayfamızda melekler... DeepFreeze HyperTechnologies tarafından geliştirilmiş, bilgisayarınızın her açılmasında kurulduğu andan itibaren...
  4. Deep Freeze Programı Nasıl Kullanılır Açılışı Kapatılışı İle İlgili Bilgiler

Deep Freeze Programı Nasıl Kullanılır Açılışı Kapatılışı İle İlgili Bilgiler

Deep Freeze Nasıl Açılır, Nasıl Kapanır Deep Freeze Nasıl Açılıp, Kapatılır Programın kendisi hakkında ayrıntılı bilgiler verdiğimiz Deep Freeze Nasıl Açılır, Nasıl Kapanır bu sayfamızda tüm bilgileri bulabilirsiniz sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz.... Deep Freeze'yi Açmak: Deep Freeze'yi klavye kısayoluyla CTRL+sol SHİFT+ALt+F5+F6 açıldıktan sonra parola sorucaktır....
  5. Search.certified-toolbar Nasıl Kaldırabilirim?

Search.certified-toolbar Nasıl Kaldırabilirim?

Search.certified-toolbar Search.certified-toolbar kaldırma Sevgili melekler, ücretsiz olarak netten indirdiğimiz bazı programlarla birlikte inerek, arama motorumuza toolbar ekleyen ve başlangıç sayfamızı değiştiren Search.certified-toolbar kaldırma hakkında bilgiler vereceğiz sizlere... Önce denetim masası---->program ekle kaldır'a girin. Program ekle kaldır'a girdikten sonra...

Sayfayı Paylaş