gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Defacto eski Jeanlerinizi aliyor !!!

Konu, 'İndirim Haberleri' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

defacto üye ol
    Türkiyede yasayan sevgili Melek´ler sizlere cok güzel bir haber sunacagim simdi. Tüm bayanlarimizin hosuna gidecek birsey, bence kacirmayin :D:D:D:D:D:D

Akdeniz modasının öncü firması Defacto, yeni kampanyasıyla Jean’e karşı duruşunu sergilemeye devam ediyor… “Eskiciii-n” adını taşıyan yeni kampanyası ile Defacto, 49 TL ve üzeri alışverişlerde, eski jeanleri 20 TL’ye sayarak, bir ilke imza atıyor.
    Her sezon devrim gibi kampanyalarıyla dikkat çeken Defacto, şimdi de “Eskiciii-n” kampanyasıyla sizi eski jean’lerinizden kurtarıyor. 49 TL ve üzeri alışverişlerinizde eski jeaninizi 20 TL’ye sayan Defacto, herkese seçenekli alışveriş yapma imkânı sunuyor.
    DeFacto’nun Eskiciiii-n kampanyasından yararlanmak için, Beyoğlu, Forum İstanbul AVM, Şişli Halaskargazi, Metroport AVM ve Capacity AVM başta olmak üzere Türkiye genelindeki 89 DeFacto mağazasına uğrayabilirsiniz.

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    süper haber bende bir dolap dolusu giymediğim jean var :D

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Defocta markasının kotlarını bilmiyorum ama benim jeans markasında tercih ettiğim tek marka mavi jeans ama eski kotlarını değerlendirmek isteyenler için güzel bir kampanya faydalanmakta yarar var:)

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hayatta eski kotumu vermem ben mavi yada roberta cavalliden alıyorum yok artık 20 tlye vermem banene

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    dandikleri versek mi =)) ben ltb den beğendim bi tane ama bakalım =))

6. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Kimse illa gidin markali kotlarinizi verin demiyor, elbet aramizda maddi durumu iyi olmayip marka giyemeyenler var, bence nekadar Defacto iyi olmasada veya begenilmesede bu cok güzel bir kampanya. Sulenin dedigi gibi dandikleri verip yerine mevsimlik degsik seyler alinabilir.
    Defacto´nun nasi bir yer oldugnu bilmiyorum hayatimda girmedim o yüzden marka hakkinda pek yorum yapamicam.

7. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    hımmmm güzelll bi kampanya anadolu yakasında nerede ki şubesinde var acaba :D:D

Defacto eski Jeanlerinizi aliyor !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski

Eski

Rüyada eski bir sey veya yeninin eskidigini görmek hayir degildir.
  2. Jeanler geldi!!

Jeanler geldi!!

Jean bizim vede erkek kısmısının kesinlikle vazgeçemediği birşey rahatlık ve doğallık için günlük hayatta,evde,işte sıkça kullanıyoruz sizler için bikaç model paylaşmak istiyorum melişlerim bakalım beğenecekmisiniz?
  3. Göz kamaştıran Defacto şıklığı

Göz kamaştıran Defacto şıklığı

defacto cüzdan modelleri Defacto, bu sezon ki, tasarımların da capcanlı renklere önem vermiş Melek'lerim. Anlaşılan o ki, Defacto, bu sezon da yine göz kamaştıracak şıklığı ile... Akdeniz modasının Türkiye’deki öncü markası Defacto, kadın ve erkek koleksiyonlarındaki aksesuvar ürünleriyle fark yaratıyor. Defacto tarzının önemli bir tamamlayıcısı olan kemer, kolye, bileklik, cüzdan, çanta ve...
  4. Renkli jeanler

Renkli jeanler

renkli jeanler 2011 yaz sezonun trendi color-block jeanlerde de etkisini gösteriyor. Kış sezonunda koyu renk jeanlerden sıkılanlar bahara renkli jean edinerek giriş yapabilirler. Bu yaz kırmızının ön plana çıktığı jeanlerde, pembe, turkuaz, saks mavisi, sarı, turuncu ve yeşil renklerde kullanılacak.
  5. Defacto 2011 yaz koleksiyonu

Defacto 2011 yaz koleksiyonu

defacto 2011 yaz defacto 2011 yaz modelleri koleksiyonu kataloğu defacto 2011, yaz, koleksiyon, modelleri, trendleri burada arkadaşlar. Defacto'nun 2011 yaz koleksiyonunu sizler için inceledik ve beğendiklerimizi, sizin de beğeneceğinizi düşündüğümüz yaz trendlerini bu yazımızda sunmak istedik Melek'ler.

Sayfayı Paylaş