Defacto eski Jeanlerinizi aliyor !!!

Ariza

Yeni Üye
Üye
Defacto eski Jeanlerinizi aliyor !!!
defacto üye ol
Türkiyede yasayan sevgili Melek´ler sizlere cok güzel bir haber sunacagim simdi. Tüm bayanlarimizin hosuna gidecek birsey, bence kacirmayin :D:D:D:D:D:D

115794d6510e89f6f8.gif

Akdeniz modasının öncü firması Defacto, yeni kampanyasıyla Jean’e karşı duruşunu sergilemeye devam ediyor… “Eskiciii-n” adını taşıyan yeni kampanyası ile Defacto, 49 TL ve üzeri alışverişlerde, eski jeanleri 20 TL’ye sayarak, bir ilke imza atıyor.
Her sezon devrim gibi kampanyalarıyla dikkat çeken Defacto, şimdi de “Eskiciii-n” kampanyasıyla sizi eski jean’lerinizden kurtarıyor. 49 TL ve üzeri alışverişlerinizde eski jeaninizi 20 TL’ye sayan Defacto, herkese seçenekli alışveriş yapma imkânı sunuyor.
DeFacto’nun Eskiciiii-n kampanyasından yararlanmak için, Beyoğlu, Forum İstanbul AVM, Şişli Halaskargazi, Metroport AVM ve Capacity AVM başta olmak üzere Türkiye genelindeki 89 DeFacto mağazasına uğrayabilirsiniz.

Defocta markasının kotlarını bilmiyorum ama benim jeans markasında tercih ettiğim tek marka mavi jeans ama eski kotlarını değerlendirmek isteyenler için güzel bir kampanya faydalanmakta yarar var:)

Kimse illa gidin markali kotlarinizi verin demiyor, elbet aramizda maddi durumu iyi olmayip marka giyemeyenler var, bence nekadar Defacto iyi olmasada veya begenilmesede bu cok güzel bir kampanya. Sulenin dedigi gibi dandikleri verip yerine mevsimlik degsik seyler alinabilir.
Defacto´nun nasi bir yer oldugnu bilmiyorum hayatimda girmedim o yüzden marka hakkinda pek yorum yapamicam.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri