gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Defacto Sevgililer Günü İndirim Kampanyası

Konu, 'İndirim Haberleri' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

defacto indirim defacto sevgililer günü kampanyası sevgililer günü indirimleri kampanyaları 2011 indirimli ürünler
    Akdeniz modasının öncü markası DeFacto,günlük hayatın yanında iş hayatında da kullanılan şık ve rahat tasarımlarıyla ön plana çıkıyor.
    DeFacto sevgililer gününe özel indirimler yaptı.Bayan reyonlarında 1 alana 1 bedava kampanyasını kaçırmayın Melek'ler.Kampanya 14 şubat 2011 tarihine kadar devam edecektir.

Özellikle sevgilisine hediye almayı düşünen erkeklere duyurulur:D:D

suCre bunu beğendi.
  2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    DUyunnnnnnnnnnnnnn ve alın :haha:

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Beyler gecikmeyin bir koşu Defactoya gidin bakalım neler varmış hahaha

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Ay onlar Defactoya gitmeyede üşenirler:D:D

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ben aşkkımdan bişiler beklemeden hemen gittim 1 alana bi bedavadan off off büsürü şey aldım özelliklde pantolonlarımdan cok ama cook memnunum ;)))

6. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Üşenirler valla gitmezler...
    Bak şimdi benim :Hayatım yaa ne gerek var indirim falan ben sana en güzellerini alırım.
    Ben:Ama canım oradada çok güzel şeyler var hem bir alana bir bedava...
    Eşim :Olsun gülüm ben seni en pahalı yere götürürüm sen nezaman istersen..
    Yalan külliyen yalan işte istiyorum indirime götürmüyon bide pahalı yere götürecen:D:D

KeLeBeK's bunu beğendi.
  7. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    günlük gayet rahat güzel şeyler bulabilirsiniz fakat sevgililer gününde farklı markalar öneririm kızlar.

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

14 şubat dahil mi yoksa cumartesi bitiyor mu bu kampanya?...

Defacto Sevgililer Günü İndirim Kampanyası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kiğılı  Sevgililer Günü İndirim Kampanyası

Kiğılı Sevgililer Günü İndirim Kampanyası

sevgililer günü indirimleri kiğılı indirim kiğılı kampanya 11şubat 2011 tarihine kadar devam eden indirim kampanyası sizleri bekliyor. Kiğılı , sevdiğinize sevginizi anlatan en güzel hedileri en uygun fiyata alma fırsatı sağlıyor. Üstelik hikayenizi anlatın ve hediye çeki kazanın...
  2. 14 Şubat Sevgililer Günü Özel Matraş İndirimi!

14 Şubat Sevgililer Günü Özel Matraş İndirimi!

Bu konu; 14 Şubat Sevgililer Günü Özel Matraş İndirimi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bildiğiniz gibi 2 gün sonra Sevgililer Günü ve siz hala sevdiğiniz kişiye ne alacağınıza karar vermediyseniz, size harika bir önerimiz var. Erkek olsun kadın olsun Sevgililer Günü'nde verilebşlecek en güzel hediye, hem kullanışlı hem de kalitesi sebebiyle deri ürünlerdir. Özellikle...
  3. 14 Şubat Sevgililer Günü İçin "Greyder" İndirimin Kaçırmayın!

14 Şubat Sevgililer Günü İçin "Greyder" İndirimin Kaçırmayın!

Bu konu; 14 Şubat Sevgililer Günü İçin "Greyder" İndirimin Kaçırmayın hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 14 Şubat Sevgililer gününü 2 gün sonra tüm dünyayla birlikte kutlayacağız. Eğer hala bir hediye seçemediyseniz, şimdi sizlere sunacağımız fırsat çok hoşunuza gidecek. Ünlü ayakkabı ve bot markası Greyder, sevgililer gününe özel olmak üzere 2.ürüne % 20 indirim...
  4. 14 Şubat Sevgililer Günü Büyük Watson's İndirimi!

14 Şubat Sevgililer Günü Büyük Watson's İndirimi!

Bu konu; 14 Şubat Sevgililer Günü Büyük Watson's İndirimi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Sevgililer Gününün gelmesine 2 gün kala hediye talaşı da herkesi sarmış durumda. Akıllılık edip gün evvelinden hediyesi alanlar yaşadı. Siz hala almadıysanız o halde hemen size en yakın bir Watsons mağazasına uğrayın. Tüm Watsonslarda % 50'ye varan Sevgililer Günü indirimleri 14 Şubat'a...
  5. tosbaa Anneler Günü Kampanyası

tosbaa Anneler Günü Kampanyası

Mis Sokak'ta tatlı bir tasarım dükkanı keşfetmiştim. Daha önce de bahsetmişimdir. Şimdi Maltepe Park AVM'de de açılmış. Bir süredir sosyal medyadan da takip ediyorum. Anneler Günü için bir yarışma düzenliyorlar. Annemle Gezmeler ismi de. Annenizle selfie çekip yolluyorsunuz. Ödüller ise her biri birinden güzel özel tasarım el yapımı çantalardan tasarım mataralara kadar özeller. Ben hemen...

Sayfayı Paylaş