gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Defilede olay şenay akay ifade veriyor

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

DEFİLEDE OLAYLAR ÇIKTI! [​IMG] ŞANLIURFALI STİLİST ÇOBAN MUSTAFA ŞAHİN, MEMLEKETİNDE ÖZEL BİR DEFİLE DÜZENLEDİ ORTALIK BİRBİRİNE GİRDİ!

Bu gecce düzenlenen defileye Tuğba Özay, Şenay Akay, Ece Gürsel, Neslihan Yavuzcan, İlknur Soydaş, İlgi Gövsa Gibi Ünlü Mankenler Katıldı. 'Karanlıktan Aydınlığa' İsimli Defilede Şenay Akay'ın transparan kıyafet giymek istemesi ve Stilist Çoban Mustafa Şahin'in özel hazırladığı etnik kıyafeti giymek istememesi üzerine kuliste olaylar çıktı. Yörenin özel kıyafetlerinden oluşan, özel tasarım kıyafetlerden birisini Şenay Akay giymek istemeyince Mustafa Şahin ile tartıştı. ünlü model Stiliste 'sen kimsin de bu kıyafeti bana giydirecekmişsin' ben kendi istediğim kıyafeti giyerim dedikten sonra kuliste stilisti tartakladı. Garnizon Komutanı ve Emniyet güçlerine bilgi veren Stilist, Şenay Akay, ilknur Soydaş Otelde ifade veriyor.

Defilede olay şenay akay ifade veriyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şenay Akay kitap yazıyor

Şenay Akay kitap yazıyor

Şenay Akay, "Giyinme Rehberi" adlı kitabını bayramdan sonra okurlara sunacak. Şenay Akay, bir yıldır üzerinde çalıştığı "Giyinme Rehberi" adlı kitabını bayramdan sonra okurlara sunacak.Stil oluşturmaya çalışan kadınlara yol göstermek istediği için böyle bir kitap hazırladığını söyleyen Şenay Akay, "Modern bir tarz isteyen kadınlara, vücut tiplerine giden kıyafetleri,...
  2. Şenay Akay Benim Ayağımı Kaydırdı

Şenay Akay Benim Ayağımı Kaydırdı

Evet arkadaşlarım bu sözler, uzun süreden beridir sesi soluğu çıkmayan Başak Şahin'e ait. Yine Başak Şahin'in iddasına göre manken Şenay Akay yüzünden iş alamadığını söylüyor. Geçiyoruz haberimize. UZUN SÜREDİR SESİ SOLUĞU ÇIKMAYAN MANKEN BAŞAK ŞAHİN, ESKİSİ KADAR SIK TEKLİF ALAMAMASININ NEDENİ OLARAK ŞENAY AKAY’I GÖSTERİYORMUŞ. Bir defile sonrası ‘bana sürekli uyuzluk yapıyor’ diye...
  3. Şenay Akay Kişilikli biri eşini aldatmaz dedi

Şenay Akay Kişilikli biri eşini aldatmaz dedi

"Project by Şenay Akay" şirketinde ünlü ünsüz birçok isme imaj danışmanlığı yapmaya devam eden Şenay Akay, aldatıldığını söyledi: "Buğra (Özçetin) ile olan evliliğimde aldatıldım. Hoş beni aldatmadı, kendini aldattı, o da ayrı. Ben kaybetmem ki, o kaybeder. Beni kaybetti. Kendine yansın. Aldatan taraf her zaman kaybetmeye mahkumdur. Aldatan kadınlara çok daha fazla karşıyım. Sen...
  4. olay olay olay

olay olay olay

nil erkoçlar erkek olduu işte kardeşinin açıklamaları Hiçbir zaman kadınsı olmadı Nil Erkoçlar, iddia hakkında konuşmak istemedi, sadece “Herkes beni bu konu için arıyor, konuşmak istemiyorum” dedi. İlk açıklama ise genç oyuncunun kardeşi Nur Erkoçlar’dan geldi. Erkoçlar, haberlere Twitter’dan yazdığı mesajlarla tepki gösterdi: “Kardeşim her zaman kısa saçlıydı, rol gereği olmadıkça...
  5. Kaşlarınız Yüzünüze Nasıl Bir İfade Veriyor?

Kaşlarınız Yüzünüze Nasıl Bir İfade Veriyor?

kaş şekli, kaşlarınızın şekli, kaşlar nasıl alınmalı Kaş şekillendirmek, hele de ilk kez yapılacaksa mutlaka uzmanından yardım alınması gereken bir konu melekler. Çünkü yanlış alınan kaşlar surata garip bir ifade verebildiği gibi, kaş küsmesine de yol açabiliyor. Ondan snra uğraş ki kaşlar tekrar çıksın. Bu makalemizde kaş şeklinizin yüzünüze nasıl bir anlam verdiği konusunda sizlere bilgi...

Sayfayı Paylaş