gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Defne Joy Davasında Karar Çıktı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

defne joy foster, davası, ölümü, mehmet altan, karar verildi, mahkeme sonuçlandı, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,

Geçtiğimiz aylarda talihsiz bir şekilde hayata veda eden Defne Joy'un davasında karar verildi.

Haber şöyle;

Foster ile ilgili Adli Tıp 1. İhtisas Kurulu'nca hazırlanan rapor geçtiğimiz hafta Kadıköy Cumhuriyet Savcılığı'na ulaşmıştı.

Raporda, Foster'ın uyuşturucu ya da uyarıcı madde kullanmadığının belirlendiği, ölüm nedeninin ise 'aldığı alkolün kolaylaştırıcı etkisi ve astım hastası olması sebebiyle, kanında bulunan ilaçların yan etkilerine bağlı olarak kalp ritmi bozukluğu' olarak ifade edilmişti.

Bu rapor üzerine soruşturmayı yürüten Kadıköy Cumhuriyet Savcısı Davut Dağ, Kerem Altan'ın Defne Joy Foster'ın ölümünde herhangi bir kusurunun olmadığını belirterek "takipsizlik" kararı verdi.

Defne Joy Davasında Karar Çıktı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Defne Joy Hamile

Defne Joy Hamile

defne joy hamile defne joy foster düğün resimleri foster düğün Ekranın çılgın ve enerjik sunucusu Defne Joy Foster, anne olmak için gün sayıyor. Foster, ‘Can Kılıç’ adını vereceği oğlunu haziran ayında kucağına alacak. Ben rest çekince şak diye evlendik Evlendiğinden haberimiz olmadı, duyduk ki hamileymişsin! - Öyle... Çok magazinel bir insan olmadığım için nikahtan da...
  2. Defne Joy Foster Öldü....

Defne Joy Foster Öldü....

defne joy foster öldümü defne joy foster ölümü öldü neden öldü öldümü Arkadaşlar bu sabah şok bir haberle gözlerimi açtım.Haber ne kadar doğru bilmiyorum ama sizlere haberi olduğu gibi aktarmak istiyorum.Defne Joy Foster Evinde ölü bulunduğuna dair bir haber var.Umarım bu haber sadece bir söylentiden ibaret kalır gerçeğe dönüşmez bunu gerçekten diliyorum.Çok sempatik hayat dolu ve çiçeği...
  3. Defne Joy Foster Resimleri

Defne Joy Foster Resimleri

defne joy foster resimleri defne joy resimleri foster resim bebeği ve bebegi 2 Şubat 2011 tarihinde aramızdan çok genç yaşta ayrılan sempatik, enerji dolu Defne Joy Foster anısına tüm sevenleri ve hayranları için resimlerini paylaşmak istiyorum.Kendisine Allah'tan rahmet acılı ailesine ve sevenlerine sonsuz sabır diliyorum. Mekanın cennet olsun Defne....
  4. Defne Joy Foster kimdir?

Defne Joy Foster kimdir?

defne jon defne joy foster babasi kim joy babası foster babası kim babasi Genç yaşta hayata veda ederek sevenlerini üzen genç sanatçı Defne Joy Foster'in kısacık hayatına sığdırdıkları... Annesi Türk, babası Amerikan olan Defne Joy Foster, 2 Mayıs 1979′da Sinop'ta doğdu. Ortaokulu İzmir Alsancak Ortaokulunda okumuştur. 2008′de İlker Yasin Solmaz ile evlenmiş ve bu evlilikten 13 Haziran...
  5. Defne Joy Davasının Kararına Annesinden Büyük Tepki Geldi!

Defne Joy Davasının Kararına Annesinden Büyük Tepki Geldi!

defne joy foster, mahkeme kararı, sonuçlandı, annesi tepkili, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ana yüreği!..Dayanmaz..Evladını kaybettiğine mi yansın,torunu annesiz kaldı ona mı yansın,olayın vahimiyetine mi yansın,MAHKEMEDEN ÇIKAN KARARa mı yansın? Çok zor melekler...Zaten Defne Joy olayında ben en çok annesine yandım.Üzülecek ne ok şeyi var...

Sayfayı Paylaş