gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Defne Joy Davasının Kararına Annesinden Büyük Tepki Geldi!

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

defne joy foster, mahkeme kararı, sonuçlandı, annesi tepkili, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Ana yüreği!..Dayanmaz..Evladını kaybettiğine mi yansın,torunu annesiz kaldı ona mı yansın,olayın vahimiyetine mi yansın,MAHKEMEDEN ÇIKAN KARARa mı yansın?

Çok zor melekler...Zaten Defne Joy olayında ben en çok annesine yandım.Üzülecek ne ok şeyi var kadıncağızın..Nelerle baş etmek zorunda ..Allah sabır versin diyorum ve acılı annenin feryadını dile getiriyorum...

Hürriyet gazetesine konuşan aile avukatı Ersan Taştekin " Hatice Hanım büyük bir üzüntü içinde. Bana iki gündür uyuyamadığını ve sürekli ağladığını söyledi. Bu takipsizlik kararı bir türlü kabul edemiyor.Ateş düştüğü yeri yakıyor." dedi.

Taştekin, dosyanın kapatılmasını kabul edemediklerini belirterek " Soruşturmada şüpheli 7-8 durum var. Adli Tıp raporuna göre evde iki ayrı kişiye ait DNA örneği bulunan iki izmarit var. Yani evde Defne ve Kerem'den başka iki kişi daha varmış.Dosyada buna benzer bir çok cevaplanması gereken soru var. Bu raporun ortaya çıkmasından iki gün sonra soruşturmanın bitirilmesi kamu vicdanını rahatsız etmiştir. Savcılığın burada bu şüpheli durumları açığa kavuşturması için soruşturması derinleştirmesi gerekiyordu. Biz ağır ceza mahkemesine itiraz edeceğiz. Eğer aynı karar çıkarsa Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne gideceğiz." dedi.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Gerçekten son derece üzücü bir durum, ne olursa olsun bir annenin yüreğinin bu tür bişeye dayanacağını sanmıyorum. Allah sabırlar versin.

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Defnenin akibetine bir yandan ,ardında bıraktığı evladına bir yandan ,göz yaşı döken annesinin durumuna bir yandan,her türlü söylentiye maruz kalan eşine bir yandan üzülüyorum..Allah onlara sabır versin ve umarım en kısa zamanda bu olay doğru bir şekilde aydınlanır..

Defne Joy Davasının Kararına Annesinden Büyük Tepki Geldi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Defne Joy Hamile

Defne Joy Hamile

defne joy hamile defne joy foster düğün resimleri foster düğün Ekranın çılgın ve enerjik sunucusu Defne Joy Foster, anne olmak için gün sayıyor. Foster, ‘Can Kılıç’ adını vereceği oğlunu haziran ayında kucağına alacak. Ben rest çekince şak diye evlendik Evlendiğinden haberimiz olmadı, duyduk ki hamileymişsin! - Öyle... Çok magazinel bir insan olmadığım için nikahtan da...
  2. Defne Joy Foster Öldü....

Defne Joy Foster Öldü....

defne joy foster öldümü defne joy foster ölümü öldü neden öldü öldümü Arkadaşlar bu sabah şok bir haberle gözlerimi açtım.Haber ne kadar doğru bilmiyorum ama sizlere haberi olduğu gibi aktarmak istiyorum.Defne Joy Foster Evinde ölü bulunduğuna dair bir haber var.Umarım bu haber sadece bir söylentiden ibaret kalır gerçeğe dönüşmez bunu gerçekten diliyorum.Çok sempatik hayat dolu ve çiçeği...
  3. Defne Joy Foster kimdir?

Defne Joy Foster kimdir?

defne jon defne joy foster babasi kim joy babası foster babası kim babasi Genç yaşta hayata veda ederek sevenlerini üzen genç sanatçı Defne Joy Foster'in kısacık hayatına sığdırdıkları... Annesi Türk, babası Amerikan olan Defne Joy Foster, 2 Mayıs 1979′da Sinop'ta doğdu. Ortaokulu İzmir Alsancak Ortaokulunda okumuştur. 2008′de İlker Yasin Solmaz ile evlenmiş ve bu evlilikten 13 Haziran...
  4. Defne Joy Davasında Karar Çıktı!

Defne Joy Davasında Karar Çıktı!

defne joy foster, davası, ölümü, mehmet altan, karar verildi, mahkeme sonuçlandı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Geçtiğimiz aylarda talihsiz bir şekilde hayata veda eden Defne Joy'un davasında karar verildi. Haber şöyle; Foster ile ilgili Adli Tıp 1. İhtisas Kurulu'nca hazırlanan rapor geçtiğimiz hafta Kadıköy Cumhuriyet Savcılığı'na ulaşmıştı. Raporda,...
  5. Nur Yerlitaş'a annelerden büyük tepki yağıyor !

Nur Yerlitaş'a annelerden büyük tepki yağıyor !

Önceleri ünlü isimlere diktiği kıyafetlerle magazin haberlerinde yer alan terzi Nur Yerlitaş; ekranda yayınlanan moda programlarında yaptığı yorumlarla şöhreti yakaladı. Ekrandan çekilen bir görüntüsü caps'lere konu olduktan sonra bir reklam filminde oynayan Nur Yerlitaş'ın; bir sinema filmi için de teklif aldığı fakat talep ettiği yüksek meblağ nedeniyle oyuncu kadrosundan çıkartıldığı...

Sayfayı Paylaş