gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Defne Joy Foster Cinayete mi Kurban Gitti?

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

defne joy foster defne joy foster cinayeti cinayet Defne Joy Foster'ın ölümünün ardından çok kısa bir zaman geçmesine karşın hala kafalardaki bazı sorular cevaplarını aramakta.Magazin dünyasından halen birçok kişinin Defnenin ölümüyle girdiği şokun etkisiyle sarsılırken bir şok etkisi yapacak haberi sizlerle paylaşıyorum.İlk etapta Defne'nin astıma bağlı olarak görülen solunum yetmezliği ve kalp krizi gibi etkenlerden öldüğü açıklanmıştı.Fakat yapılan otopsinin ilk açıklamalarına göre Defne kesinlikle bu yüzden ölmemiş.. Şimdi bir ay sonra açıklanması beklenen tam otopsi sonucu sabırsızlıkla beklene dursun kafalarda tekrar bir soru işareti oluşarak acaba Defne cinayetemi kurban gitti olayı gündeme geldi.
    Sizlere haberle ilgili detay bilgilere geçiyorum.
    Habertürk gazetesinin haberine göre, Adli Tıp Kurumu, Defne Joy Foster'ın vücudundan aldığı doku, idrar ve kan örnekleriyle yaklaşık 1,5 ay sürecek mikroskobik inceleme başlattı.

Ancak genç kadının yakınlarına ulaşan bilgilere göre, Defne'nin cesedinde yapılan ilk incelemede 'astım krizi'nin tetiklediği solunum yetmezliği ve kalp krizi bulgusuna rastlanamadı.

Adli Tıp Kurumu yetkilileri ise ölüm nedeninin kesin olarak belirlenebilmesi için laboratuar ortamında yapılan kapsamlı analizlerin tamamlanması gerektiğini vurguluyor.

Adli Tıp'ın bilimsel verilerle hareket ettiğini ve kesin sonuca ulaşmak için elde edilen verilerin yetersiz olması durumunda daha da derinlemesine analiz yapılabileceğini kaydediyorlar.

Birçok bulgunun göz önünde bulundurulması ve tüm analiz sonuçlarını bir arada değerlendirilmesinin önemini belirten Adli Tıp yetkilileri, kapsamlı otopsi raporu tamamlanıncaya kadar bilgi verilmesinin doğru olmadığını ifade ettiler.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Açıkçası ben de cinayet olabilir diye düşünüyorum hatta haberi ilk aldığımdan beri.
    Merakla bekliyorum sonucunu. Rabbim taksiratını afetsin. Mekanın cennet olsun Defne...

3. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
  4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bence kesin uyusturucu ve alkol aldi icin öldü

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Kanında uyuşturucu çıkmamış.

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bu sabah televizyonda haberleri izlerken çok çarpıcı şeyler duydum Defne'nin öldüğü mahallede şimdi bir haber dolaşıyormuş o gece Defne'nin çok çığlık attığı ve bazı boğuşma seslerinin geldiği yönünde..
    Mahalleden bazıları bunu söylerken diğer yarısı ise korkudan herhangi bir açıklama yapmıyormuş..Defne Joy Foster ölümündeki sır perdesi halen aralanamadı aynı şekilde kafalarda ki bazı soru işaretleri ise cevabını bulamadı..Defne'nin ailes bu iddialar karşısında soruşturma için savcılığa başvuracaklarmış.

7. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ailesi savcılığa başvurmak için bence çok geç bile kaldı...Çok şüpheli bir ölüm bana göre

8. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    kaininda uyusturucu bulunmamis dogru ama sadece eroin kokain gibi madelere bakilmis saglik merkezi baska made alindiysa ancas adli tip raporunda cika bilir baska cikamaz demis, ayni zamanda kerem altanin komuslari cok efendi sakin bi cocuk ses felan duymadik duysaydik polisi arardik zaten demisler

9. crazyangel

crazyangel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    niye öldürecek ki kızı o acıdan bağırıyordur nefes alamadıkça niçin gittikleri belli içmiş ölmüş bence olup biten bu

10. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ölenin arkasından konuşmak hiç hoş degil, ister alkol, uyusturucu alıp vefat etsin ister cinayete kurban , isterse de hastalığından dolayı.. bizim tek diyeceğimiz Allah yardımcısı olsun öte tarafta nasılsa nasıl ama gercekten üzüldüm hayat dolu bir kızcagazdı...

11. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    valla ben şunu diyorum ünlü olup ölmek varmış kız öldü hala ünü sürüyo yok alkol astım krizi cinayet.bırakın ya ölmüş işte nasıl ölmüşse ölmüş geri getrecekmi onun nasıl öldüğünü bulduklarında sokakta başka bi kız açlıktan ölse yada bi askerimiz şehit gitse haberi yarım saat artık bu kızla ilgili bişey görmek istemiyorm isteyen kızabilir ama ben çok kızıyorm bu sorumsuzluklara

12. dermansiz

dermansiz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bir anlam veremedim bu ani ölüme ne diyelim ALLAH RAHMET EYLESIN

Defne Joy Foster Cinayete mi Kurban Gitti? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Defne Joy Foster Öldü....

Defne Joy Foster Öldü....

defne joy foster öldümü defne joy foster ölümü öldü neden öldü öldümü Arkadaşlar bu sabah şok bir haberle gözlerimi açtım.Haber ne kadar doğru bilmiyorum ama sizlere haberi olduğu gibi aktarmak istiyorum.Defne Joy Foster Evinde ölü bulunduğuna dair bir haber var.Umarım bu haber sadece bir söylentiden ibaret kalır gerçeğe dönüşmez bunu gerçekten diliyorum.Çok sempatik hayat dolu ve çiçeği...
  2. Defne Joy Foster Resimleri

Defne Joy Foster Resimleri

defne joy foster resimleri defne joy resimleri foster resim bebeği ve bebegi 2 Şubat 2011 tarihinde aramızdan çok genç yaşta ayrılan sempatik, enerji dolu Defne Joy Foster anısına tüm sevenleri ve hayranları için resimlerini paylaşmak istiyorum.Kendisine Allah'tan rahmet acılı ailesine ve sevenlerine sonsuz sabır diliyorum. Mekanın cennet olsun Defne....
  3. Defne Joy Foster kimdir?

Defne Joy Foster kimdir?

defne jon defne joy foster babasi kim joy babası foster babası kim babasi Genç yaşta hayata veda ederek sevenlerini üzen genç sanatçı Defne Joy Foster'in kısacık hayatına sığdırdıkları... Annesi Türk, babası Amerikan olan Defne Joy Foster, 2 Mayıs 1979′da Sinop'ta doğdu. Ortaokulu İzmir Alsancak Ortaokulunda okumuştur. 2008′de İlker Yasin Solmaz ile evlenmiş ve bu evlilikten 13 Haziran...
  4. Defne Joy Foster Neden Öldü

Defne Joy Foster Neden Öldü

defne joy foster neden öldü defne joy foster kokain kokain kokainden mi öldü Defne Joy Foster'ın ölüm nedeni ne ? Tam olarak herkesin aklındaki asıl soru bu kimisi uyuşturucu kullanmıştır diyor kimisi vardır bir sebep diyor ama bakın ölüm sebebi nasıl açıklanmış arkadaşlarım. Konuyla ilgili pek çok haber medyada söylenti halinde dolanırken işin aslı yapılacak otopsiden sonra ortaya çıkacak....
  5. Defne Joy Foster Fotoğrafları Burada

Defne Joy Foster Fotoğrafları Burada

Defne Joy Foster Fotoları Defne Joy Foster fotoğrafları Sevgili melekler, ekranların haşarı kızı, oyuncu ve sunucu Defne Joy Foster bundan 1,5 yıl önce evinde ölü bulunmuştu hatırlarsınız. Ölümünden sonra pek çok spekülasyon yapılan Defne Joy Foster fotoları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz...

Sayfayı Paylaş