gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Defne Joy Foster hakkında ünlüler neler dedi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

defne joy foster hakkında yorumlar defne joy foster hakkında yazılanlar hakkinda yazilanlar için yazılanlar Ölüm genç yaşlı dinlemiyor...Genç yaşta geride ufacık bebeğini bırakarak hayata veda eden Defne herkesi üzüntüye boğdu...Genç oyuncunun arkasından ünlüler sosyal paylaşım sitesi Twitter'da yorumlarda bulnumuşlar...
    İşte ünlülerin Defne'nin ardından yazdıkları...

Defne Joy Foster, Caddebostan'da bir arkadaşına ait evde ölü bulundu. Ünlü sunucunun ani ölümü sanat camiasını şoka soktu. İşte Defne Joy'un ardından yazılan Twitter yorumları...

Demet Akalın:
    Geride bıraktığım tüm kalbini kırdığım insanlardan özür diliyorum... İyi değilim gerçekten sarsıldım. Hayata bu kadar bağlı insanların ölümü bende hoş olmayan bir ruh hali yapiyor... Defne'nin mekanı cennet olsun demeye elllerim titriyor. Üzgünüm.

Ece Erken:
    Ne kadar acı... Bu genç yaşta ölümler... Allah ailesine sabır versin... Hayat ne kadar basit aslında... Ansızınn gidiyorsun.

Seren Serengil:
    Herşey ne kadar boş. İşte hala herkes birbiriyle uğraşıyor, birbirinin kötüşüğünü istiyor.

Petek Dinçöz:
    33 yaşında etrafına neşe saçan Defne'nin ölüm haberine inanamıyorum. Cok üzüldüm

Pınar Altuğ:
    Nasil yaaaa? Haberle uykumdan zipladim! Çok ama cok üzgünüm: Oğlu çok küçük.

Ebru Şallı:
    Defne mi yok ya olamaz nereden cıktı, bu kötü bir şaka mı bu? Kalbi yüreği çok güzeldi! Toprağı bol olsun: Hala inanamıyorum saşkınım! Cok erken coook. Ardında bir bebek aile bıraktı! Zamansız yolculuk...

Mesut Yar:
    Günaydın(!) Defne Joy ölmüş. Hakikaten üzüldüm. Sıkı bir dost, zararsız bir insandı. Nur içinde yatsın..

Dilara Gönder:
    Defne Joy Foster haberinin şoku içindeyim. Her ölüm zamansızdır ama bebeği daha çok ufaktı. Daha yapacak cok şeyi vardı. Tokat gibi oldu.

Ebru Polat:
    Sabah sabah moralimiz cok bozuk. Oooffff offffff.. Cok üzdüler haftalardır Defne'yi.. Mekanı cennet olsun, bebeğine uzun ömür versin Rabbim. Bir varmış bir yokmuş bu hayat.. Masal dünyasında yaşıyoruz.

Armağan Çağlayan:
    Birisi şaka desin lütfen!!!

Gizem Özdilli:
    Çok üzüldüm çok. Bu nasıl bir kader genç anne...

Nedim Saban:
    Hani sabahlar neşeli başlayacaktı? Bu bir şaka olmalı!

Rahşan Gülşan:
    Acun'un da en küçük bir bilgisi yok neden olduğuna dair. O sürekli "bebeği bir yaşındaydı" deyip duruyor kontrolsüzce...

Reyhan Karaca:
    Bebeciği vardı,dünya güzeli bir annesi vardı.Allah anacığına sabır versin.çok severdim çok özeldi benim için çok.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Of ya dün tüm gün boyunca nete giremedim rahatsızdım akşama kadar yattım gece bir ara içim sıkıldı açtım pc yi.. googleden açtım gazetenin tekini .. Aman aaahım oda ne Defne öldü haberi.. Çok üzüldüm Toprağı bol, mekanı Cennet olsun.. Elimizden başkada bişey gelmiyor.

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    sevilen bi baydandi

4. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    acaip etkilendm ben yaaa.Sihirli annem hala oynuyo ve izlerken tüylerim diken diken oluyo.Çok dua ediyorum çoook.Rabbim mekanını cennet etsin.Ölüm bizim için.Kalp kırmak,hak yemek,düşman olmak ya da servet falan hepsi hikaye.Gerçek olan bi tek şey var o da bir gün herkesin sadece toprak olacağı..Ahhhh bunu bi öğrenebilsek!!

5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Seren Serengil: Herşey ne kadar boş. İşte hala herkes birbiriyle uğraşıyor, birbirinin kötüşüğünü istiyor.
    hayat kimin ne zaman gidecegi belli olmuyo bence çok üzüldüm mekanın cennet olsun defne allahım ailesine ve onu seven herkese sabır versin

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    dün gece bir çok programda ondan bahsettiler babam bile şok oldu! saba tümerin 10 gün önceki davet ettiği defne orda gülüyorken simdi ortalıkta yok Allah ailesine sabır versin bugün varız şükredelm belki yarın değill bikaç saat sonra yok olucaz!

7. beyza demirciler

beyza demirciler Forum Okuru

Defne Joy Foster
    Aman allahım sabah kalktım hayat devam ediyordu neşeli bir şekilde kahvaltımı yapıyordum televizyonu açmam la benim için hayat durdu .Adeta gözlerimden yaşlar boşanmaya başlamıştı.Çok üzgünüm çok allah ailesine sabır versin.Mekanı cennet olsun.Bu durum karşısında sözler anlamsız kalır..... Çok üzücü

Defne Joy Foster hakkında ünlüler neler dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Defne Joy Foster Öldü....

Defne Joy Foster Öldü....

defne joy foster öldümü defne joy foster ölümü öldü neden öldü öldümü Arkadaşlar bu sabah şok bir haberle gözlerimi açtım.Haber ne kadar doğru bilmiyorum ama sizlere haberi olduğu gibi aktarmak istiyorum.Defne Joy Foster Evinde ölü bulunduğuna dair bir haber var.Umarım bu haber sadece bir söylentiden ibaret kalır gerçeğe dönüşmez bunu gerçekten diliyorum.Çok sempatik hayat dolu ve çiçeği...
  2. Defne Joy Foster Resimleri

Defne Joy Foster Resimleri

defne joy foster resimleri defne joy resimleri foster resim bebeği ve bebegi 2 Şubat 2011 tarihinde aramızdan çok genç yaşta ayrılan sempatik, enerji dolu Defne Joy Foster anısına tüm sevenleri ve hayranları için resimlerini paylaşmak istiyorum.Kendisine Allah'tan rahmet acılı ailesine ve sevenlerine sonsuz sabır diliyorum. Mekanın cennet olsun Defne....
  3. Defne Joy Foster kimdir?

Defne Joy Foster kimdir?

defne jon defne joy foster babasi kim joy babası foster babası kim babasi Genç yaşta hayata veda ederek sevenlerini üzen genç sanatçı Defne Joy Foster'in kısacık hayatına sığdırdıkları... Annesi Türk, babası Amerikan olan Defne Joy Foster, 2 Mayıs 1979′da Sinop'ta doğdu. Ortaokulu İzmir Alsancak Ortaokulunda okumuştur. 2008′de İlker Yasin Solmaz ile evlenmiş ve bu evlilikten 13 Haziran...
  4. Defne Joy Foster Neden Öldü

Defne Joy Foster Neden Öldü

defne joy foster neden öldü defne joy foster kokain kokain kokainden mi öldü Defne Joy Foster'ın ölüm nedeni ne ? Tam olarak herkesin aklındaki asıl soru bu kimisi uyuşturucu kullanmıştır diyor kimisi vardır bir sebep diyor ama bakın ölüm sebebi nasıl açıklanmış arkadaşlarım. Konuyla ilgili pek çok haber medyada söylenti halinde dolanırken işin aslı yapılacak otopsiden sonra ortaya çıkacak....
  5. Defne Joy Foster Neden Kerem Altan'ın Evinde

Defne Joy Foster Neden Kerem Altan'ın Evinde

kerem altan kimdir defne joy foster kerem altan twitter defne joy foster neden evine gitmedi Şimdi bu ölüm olayı bizim bildiğimizin biraz dışında gibi görünüyor arkadaşlarım. Yine gecce.com un haberine göre defne yeni tanıştığı Kerem Altan'ın evine gidiyor veee ve sonrası tam bi muamma. Bakınız haberin devamına. Defne Joy Foster, dün gecce Asmalımescid'deki “Eeelence” adlı mekana gitti....

Sayfayı Paylaş