gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Defne Joy Foster Neden Kerem Altan'ın Evinde

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

kerem altan kimdir defne joy foster kerem altan twitter defne joy foster neden evine gitmedi Şimdi bu ölüm olayı bizim bildiğimizin biraz dışında gibi görünüyor arkadaşlarım. Yine gecce.com un haberine göre defne yeni tanıştığı Kerem Altan'ın evine gidiyor veee ve sonrası tam bi muamma. Bakınız haberin devamına.
    Defne Joy Foster, dün gecce Asmalımescid'deki “Eeelence” adlı mekana gitti. Orada alkol aldıktan sonra Kerem Altan'la tanıştı.

Kulüpteki eğlenceden sonra yeni tanıştığı Kerem Altan'ın Göztepe'deki evine gittiler. Önce yemek yediler, sonra “midem bulanıyor” diyen Foster fenalaşarak öldü.

Kerem Altan, ünlü köşe yazarı Ahmet Altan'ın oğluydu.

Evli ve bir çocuk annesi olan Defne Joy Foster'ın, yeni tanıştığı Kerem Altan'ın evine niye gittiği ve o evde neler olduğu şimdilik muamma!

Kerem Altan, Göztepe polis karakolunda ifade verdi. Her şey adli tıp raporundan sonra ortaya çıkacak.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    İnsan yorum yapmayada korkuyor .. Neden gidersin be kızım birde eskiden tanıdıgın bırıde deil.. yeni tanışmışsın anlamam ki işte buyur sonuç

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    benimde aklimin alamdi konu o zaten o gece tanismis ve adamin evine gidiyor...

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    İlk defa tanıştığı birinin evine gitmesi çok ilginç gerçekten...

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    evet orası çok garip :S belki yorgundu hissetti belkide o yuzden en yakın evde ... neyse ya ölü adına yorum yapmak hoş değil

6. Aıleden bırı gıbıydı

Canım defne ben ve cocuklarım cok üzüldük allah tüm aılene sabır versın mekenın cennet olsun ınsanlıga bırseyler kattıgını düsünüyorüm senı hıc unutmıycaz ruhun saad olsun

7. Aıleden bırı gıbıydı
    Canım defne ben ve cocuklarım cok üzüldük allah tüm aılene sabır versın mekenın cennet olsun ınsanlıga bırseyler kattıgını düsünüyorüm senı hıc unutmıycaz ruhun saad olsun

tülay

8. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    muamma........

9. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    yabancı birinin yanında yabancı bir evde yabancı bir yatakta ölmek çok acı gerçekten allah rahmet eylesin defne joy foster

10. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    çok kötü oldu ya sabah duyduğmda gerçekten şoka girdim ama olan çocuğuna oldu annesini resimlerden tv programlarından tanıyacak yazık ya annesizlik çok kötü ruhun şaad olsun defne joy foster

Defne Joy Foster Neden Kerem Altan'ın Evinde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Defne Joy Foster Öldü....

Defne Joy Foster Öldü....

defne joy foster öldümü defne joy foster ölümü öldü neden öldü öldümü Arkadaşlar bu sabah şok bir haberle gözlerimi açtım.Haber ne kadar doğru bilmiyorum ama sizlere haberi olduğu gibi aktarmak istiyorum.Defne Joy Foster Evinde ölü bulunduğuna dair bir haber var.Umarım bu haber sadece bir söylentiden ibaret kalır gerçeğe dönüşmez bunu gerçekten diliyorum.Çok sempatik hayat dolu ve çiçeği...
  2. Defne Joy Foster Resimleri

Defne Joy Foster Resimleri

defne joy foster resimleri defne joy resimleri foster resim bebeği ve bebegi 2 Şubat 2011 tarihinde aramızdan çok genç yaşta ayrılan sempatik, enerji dolu Defne Joy Foster anısına tüm sevenleri ve hayranları için resimlerini paylaşmak istiyorum.Kendisine Allah'tan rahmet acılı ailesine ve sevenlerine sonsuz sabır diliyorum. Mekanın cennet olsun Defne....
  3. Defne Joy Foster kimdir?

Defne Joy Foster kimdir?

defne jon defne joy foster babasi kim joy babası foster babası kim babasi Genç yaşta hayata veda ederek sevenlerini üzen genç sanatçı Defne Joy Foster'in kısacık hayatına sığdırdıkları... Annesi Türk, babası Amerikan olan Defne Joy Foster, 2 Mayıs 1979′da Sinop'ta doğdu. Ortaokulu İzmir Alsancak Ortaokulunda okumuştur. 2008′de İlker Yasin Solmaz ile evlenmiş ve bu evlilikten 13 Haziran...
  4. Defne Joy Foster hakkında ünlüler neler dedi

Defne Joy Foster hakkında ünlüler neler dedi

defne joy foster hakkında yorumlar defne joy foster hakkında yazılanlar hakkinda yazilanlar için yazılanlar Ölüm genç yaşlı dinlemiyor...Genç yaşta geride ufacık bebeğini bırakarak hayata veda eden Defne herkesi üzüntüye boğdu...Genç oyuncunun arkasından ünlüler sosyal paylaşım sitesi Twitter'da yorumlarda bulnumuşlar... İşte ünlülerin Defne'nin ardından yazdıkları... Defne Joy Foster,...
  5. Defne Joy Foster Neden Öldü

Defne Joy Foster Neden Öldü

defne joy foster neden öldü defne joy foster kokain kokain kokainden mi öldü Defne Joy Foster'ın ölüm nedeni ne ? Tam olarak herkesin aklındaki asıl soru bu kimisi uyuşturucu kullanmıştır diyor kimisi vardır bir sebep diyor ama bakın ölüm sebebi nasıl açıklanmış arkadaşlarım. Konuyla ilgili pek çok haber medyada söylenti halinde dolanırken işin aslı yapılacak otopsiden sonra ortaya çıkacak....

Sayfayı Paylaş