gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Defne Joy Foster Neden Öldü

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

defne joy foster neden öldü defne joy foster kokain kokain kokainden mi öldü Defne Joy Foster'ın ölüm nedeni ne ? Tam olarak herkesin aklındaki asıl soru bu kimisi uyuşturucu kullanmıştır diyor kimisi vardır bir sebep diyor ama bakın ölüm sebebi nasıl açıklanmış arkadaşlarım. [​IMG]

Konuyla ilgili pek çok haber medyada söylenti halinde dolanırken işin aslı yapılacak otopsiden sonra ortaya çıkacak.
    Kadıköy Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Foster'ın ölü bulunduğu Caddebostan Tanzimat Sokak'taki 3 katlı binaya geldi.

Savcı ve olay yeri inceleme ekiplerinin, buradaki incelemeleri sürüyor.

Bu arada, astım rahatsızlığı olduğu öğrenilen Defne Joy Foster'ın, dün gece arkadaşlarıyla eğlendikten sonra arkadaşı Kerem Halit Altan'a ait bu eve geldiği öğrenildi.

T.C Sağlık Bakanlığı Defne Joy Fosterın otopsisi sonucunda aşırı Kokanyus olarak bildiğimiz uyuşturucu maddesine rastlanmış bunun sonucunda solunum yetmezliğinden hayatını kaybettiğini belirtmiştir .

Operator Doktor ; Ahmet Turanlı

2. blueoxy

blueoxy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Defne joy foster neden öldü
    Yazık yaa gerçekten çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin :S

3. aysun21

aysun21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Defnenin gerçek ölüm nedeni

Ya arkadaşlarım Facebookta gezerken bir haber dikkatimi çekti. Asıl ölüm nedeninin bu kokainin içinde bulunan kokanyus denen madde ve bununla tetiklenen solunum yetmezliğinden öldüğü yazılmış.

Ne kadar doğru yanlış bilmiyorum da haberlerde akşamı çıkacaktır heralde. Ne olursa olsun bir insan öldü gitti işte gerçekten de yazık oldu çok yazık.

4. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    üzdn defne biziiiii çoook üzdn

5. seldalinka

seldalinka Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Defnenin gerçek ölüm nedeni
    Evet yaa Gerçekten de kokain çekerek ölmüş tüüh kötü oldu bu çocuğu için yaa yarın ne diyecekler büyüyünce bu çocuğa ki, bunlar niye bunu düşünmeden yapıyorlar anlamış değilim ya of yaa offfffffffffff

Defne Joy Foster Neden Öldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Defne Joy Foster Öldü....

Defne Joy Foster Öldü....

defne joy foster öldümü defne joy foster ölümü öldü neden öldü öldümü Arkadaşlar bu sabah şok bir haberle gözlerimi açtım.Haber ne kadar doğru bilmiyorum ama sizlere haberi olduğu gibi aktarmak istiyorum.Defne Joy Foster Evinde ölü bulunduğuna dair bir haber var.Umarım bu haber sadece bir söylentiden ibaret kalır gerçeğe dönüşmez bunu gerçekten diliyorum.Çok sempatik hayat dolu ve çiçeği...
  2. Defne Joy Foster Resimleri

Defne Joy Foster Resimleri

defne joy foster resimleri defne joy resimleri foster resim bebeği ve bebegi 2 Şubat 2011 tarihinde aramızdan çok genç yaşta ayrılan sempatik, enerji dolu Defne Joy Foster anısına tüm sevenleri ve hayranları için resimlerini paylaşmak istiyorum.Kendisine Allah'tan rahmet acılı ailesine ve sevenlerine sonsuz sabır diliyorum. Mekanın cennet olsun Defne....
  3. Defne Joy Foster kimdir?

Defne Joy Foster kimdir?

defne jon defne joy foster babasi kim joy babası foster babası kim babasi Genç yaşta hayata veda ederek sevenlerini üzen genç sanatçı Defne Joy Foster'in kısacık hayatına sığdırdıkları... Annesi Türk, babası Amerikan olan Defne Joy Foster, 2 Mayıs 1979′da Sinop'ta doğdu. Ortaokulu İzmir Alsancak Ortaokulunda okumuştur. 2008′de İlker Yasin Solmaz ile evlenmiş ve bu evlilikten 13 Haziran...
  4. Defne Joy Foster hakkında ünlüler neler dedi

Defne Joy Foster hakkında ünlüler neler dedi

defne joy foster hakkında yorumlar defne joy foster hakkında yazılanlar hakkinda yazilanlar için yazılanlar Ölüm genç yaşlı dinlemiyor...Genç yaşta geride ufacık bebeğini bırakarak hayata veda eden Defne herkesi üzüntüye boğdu...Genç oyuncunun arkasından ünlüler sosyal paylaşım sitesi Twitter'da yorumlarda bulnumuşlar... İşte ünlülerin Defne'nin ardından yazdıkları... Defne Joy Foster,...
  5. Defne Joy Foster Neden Kerem Altan'ın Evinde

Defne Joy Foster Neden Kerem Altan'ın Evinde

kerem altan kimdir defne joy foster kerem altan twitter defne joy foster neden evine gitmedi Şimdi bu ölüm olayı bizim bildiğimizin biraz dışında gibi görünüyor arkadaşlarım. Yine gecce.com un haberine göre defne yeni tanıştığı Kerem Altan'ın evine gidiyor veee ve sonrası tam bi muamma. Bakınız haberin devamına. Defne Joy Foster, dün gecce Asmalımescid'deki “Eeelence” adlı mekana gitti....

Sayfayı Paylaş