gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Defne Joy Foster Öldü....

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

defne joy foster öldümü defne joy foster ölümü öldü neden öldü öldümü Arkadaşlar bu sabah şok bir haberle gözlerimi açtım.Haber ne kadar doğru bilmiyorum ama sizlere haberi olduğu gibi aktarmak istiyorum.Defne Joy Foster Evinde ölü bulunduğuna dair bir haber var.Umarım bu haber sadece bir söylentiden ibaret kalır gerçeğe dönüşmez bunu gerçekten diliyorum.Çok sempatik hayat dolu ve çiçeği burnunda bir anne olan Defne yok böyle danstaki performansıylada beğeni topluyordu.Defne Joy Foster'ın ölüm haberiyle ilgili çıkan haberi aynen sizlere aktarıyorum. [​IMG]
    Son olarak "Yok Böyle Bir Dans" adlı programda yarışmacı olan ünlü sunucu-DJ Defne Joy Foster, İstanbul Caddebostan'daki evinde ölü bulundu.

HaberTürk'ün haberine göre, Foster'ın ölüm nedeni araştırılıyor.

Annesi Türk, babası Amerikan olan Defne Joy Foster, üç yıl önce evlenmiş ve bir oğlu olmuştu. İlk olarak Kral TV DJ'yi olarak ekran başına geçen Foster, daha sonra çeşitli kanallarda müzik programı sunuculuğu ile dizi oyunculuğu yapmıştı.

Geçen hafta Kıvırcık Ali Bu haftada Defne öldü, Allah kederli ailesine sabırlar versin gerçekten de durum zor. Bu arada ünlü paylaşım sitesi Twiter de defne için sanatçaların yazdıkları aynen şöyle arkadaşlarım.

DEFNENİN ÖLÜMÜYLE ŞOK OLAN SANATÇILARIN FEDYADI ŞU YÖNDEYDİ !

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN: Birisi şaka desin lütfen!!!!

BETÜL DEMİR:
    İnanmak istemiyor insan, allah sevenlerine sabır, Defne'ye de rahmet eylesin

EBRU ŞALLI: Kalbi yüreği çok güzeldi.Toprağı bol olsun, hala inanamıyorum şaşkınım :(

ECE ERKEN:Ne kadar acı...bu genç yaşta ölümler...Allah ailesine sabır versin...hayat ne kadar basit aslında...yaşıyorsun ansızın gidiyorsun..

ELİF GÜVENDİK: Offffff tüylerim diken diken moralim sıfır dünya tatlısı bir oğul,eşi ,ailesi... Allah sabırlar versin çok zor çokkk..

GİZEM ÖZDİLLİ: Çok üzüldüm çok.. bu nasıl bir kader genç anne...

LEVENT ÜZÜMCÜ: Sanırım beyaz camdakiler gerçekten hiç ölmeyecekmiş gibi geliyor insana. O enerjiyi toprak nasıl hazmedecek bilemiyorum...

MESUT YAR:
    Günaydın(!) Defne Joy ölmüş. Hakikaten üzüldüm. Sıkı bir dost, zararsız bir insandı. Nur içinde yatsın...

NEDİM SABAN:
    Hani sabahlar neşeli başlayacaktı? Bu bir şaka olmalı!

PETEK DİNÇÖZ:
    33 yaşında etrafına neşe saç an Defne'nin ölüm haberine inanamıyorum. Çok üzüldüm...

RAHŞAN GÜLŞAN: Acun'un da en küçük bir bilgisi yok neden olduğuna dair. O sürekli "bebeği bir yaşındaydı" deyip duruyor kontrolsüzce...

REYHAN KARACA:
    Bebeciği vardı,dünya güzeli bir annesi vardı.Allah anacığına sabır versin.çok severdim çok özeldi benim için çok.

YUNUS GÜNCE: Defne Joy depremi. Ölmüş . Çok....ne diyim...sarsıldım. Boş bakıyorum şu an.Bom boş!

DERYA BAYKAL
    : Ayyy Defne yaktın bizi Defne. Çok üzüldüm çokkkk. Şaka olsun lütfen...

ECE VAHAPOĞLU: Defne Jos Foster'in ölüm haberini şimdi okudum; şaşkınlık içindeyim... Allah rahmet eylesin; toprağı bol olsun.. kelimeler de yetersiz...

$ul€ ve gamselim bunu beğendi.
  2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    inannılır gibi değilimm adminimmm ya çook üzüldüm ve şaşkınım şu anda :uhu:

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bende yedni gördüm mekanni cennet olsun

4. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

Şoklardayım ..Allah rahmet eylesin.

5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayy bende sabah sabah bu haberle şok oldum yaa inanılır gibi değil ama yalan dünya. bir gün hepimiz toprak olacağız bunun nezaman olduğuda belli değil. bu gün varıs belki yarın olmayacağız. hayat çok kısa belki ölüm kapımızda bizide bekliyor bilemeyizki. ama şu kısa yalan dünyada kimseyi kırmayalım incitmeyelim. rabbim defne joy'un ailesine sabırlar versin. çocuğunada hayırlı ve uzun ömürler nasip etsin. çok üzüldüm.

6. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Allah rahmet eylesin banada sabah işe gelirken taksici demişti. Şimdide detaylarına bakıyordum milliyette yayınlanan habere göre o gece alkollü geldiği ve hap aldığını düşünülüyormuş ama belli dğeil snaırım sebebi.

7. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    bende duyduğumda cok uzuldum astım krizinden öldüğü söyleniyo Allah rahmet eylesin ailesine allahtan sabır diliyorum.yalan dünya aldığımız nefesi geri vericeğimizin garantisi yok allah geride kalan yavrusuna uzun ömür versin :(

8. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bir şey yap ..
    Güzel olsun,
    Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle,
    Dilin mi dönmüyor? Güzel bir şey gör,
    Veya; Güzel bir şey yaz. Beceremez misin?
    ...Öyleyse Güzel bir şeye başla...
    Ama hep güzel seyler olsun,
    Çünkü "Her İnsan Ölecek Yaşta..." Geç kalmayasın! ''
    Şems-Tebrizi

:( Allah rahmet eylesin...

juju ve best_dream bunu beğendi.
  9. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    şokk oldum ya şimdi burda gördüm şaka gibi...
    mekanı cennet olsun ne diyelim

10. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

Ne kadar güzel yazdın..=((

11. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

Ne kadar güzel yazdın..=((

12. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ölümün ne zaman ve ne şekilde geleceğini kimse bilemez arkadaşlar.Herşey pamuk ipliğine bağlı işte böyle...
    Her ne kadar ölüm biz insanlar için olsada hani bazılarımıza ölümü yakıştıramayız ya işte Defne de onlardan biri bana göre ..Sempatik tavırları bitip tükenmeyen enerjisi espirileriyle birçok seveni vardı kendisinin.

Ölüm yakışmadı be Defne sana...

sudembeyaz bunu beğendi.
  13. elif_ecrin

elif_ecrin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    çok üzüldüm haberi okuyunca o kadar hayat dolu o kadar neşeli bir insan :( işte bunun adı ölüm ne zaman nasıl geleceği hiç belli değil mekanın cennet olsun defne çok üzdün bizi çokkkkkk....

14. Gülvan

Gülvan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    ALLAH rahmet etsin mekanı cennet olsun..
    Rabbim ailesine sabır versin..
    Ölümün ne zaman geleceği belli değil o bize gelmeden biz onu bekleyelim....

15. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Geçen hafta Kıvırcık Ali Bu haftada Defne öldü, Allah kederli ailesine sabırlar versin gerçekten de durum zor. Bu arada ünlü paylaşım sitesi Twiter de defne için sanatçaların yazdıkları aynen şöyle arkadaşlarım.

DEFNENİN ÖLÜMÜYLE ŞOK OLAN SANATÇILARIN FEDYADI ŞU YÖNDEYDİ !

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN: Birisi şaka desin lütfen!!!!

BETÜL DEMİR:
    İnanmak istemiyor insan, allah sevenlerine sabır, Defne'ye de rahmet eylesin

EBRU ŞALLI: Kalbi yüreği çok güzeldi.Toprağı bol olsun, hala inanamıyorum şaşkınım :(

ECE ERKEN:Ne kadar acı...bu genç yaşta ölümler...Allah ailesine sabır versin...hayat ne kadar basit aslında...yaşıyorsun ansızın gidiyorsun..

ELİF GÜVENDİK: Offffff tüylerim diken diken moralim sıfır dünya tatlısı bir oğul,eşi ,ailesi... Allah sabırlar versin çok zor çokkk..

GİZEM ÖZDİLLİ: Çok üzüldüm çok.. bu nasıl bir kader genç anne...

LEVENT ÜZÜMCÜ: Sanırım beyaz camdakiler gerçekten hiç ölmeyecekmiş gibi geliyor insana. O enerjiyi toprak nasıl hazmedecek bilemiyorum...

MESUT YAR:
    Günaydın(!) Defne Joy ölmüş. Hakikaten üzüldüm. Sıkı bir dost, zararsız bir insandı. Nur içinde yatsın...

NEDİM SABAN:
    Hani sabahlar neşeli başlayacaktı? Bu bir şaka olmalı!

PETEK DİNÇÖZ:
    33 yaşında etrafına neşe saçan Defne'nin ölüm haberine inanamıyorum. Çok üzüldüm...

RAHŞAN GÜLŞAN: Acun'un da en küçük bir bilgisi yok neden olduğuna dair. O sürekli "bebeği bir yaşındaydı" deyip duruyor kontrolsüzce...

REYHAN KARACA:
    Bebeciği vardı,dünya güzeli bir annesi vardı.Allah anacığına sabır versin.çok severdim çok özeldi benim için çok.

YUNUS GÜNCE: Defne Joy depremi. Ölmüş . Çok....ne diyim...sarsıldım. Boş bakıyorum şu an.Bom boş!

DERYA BAYKAL
    : Ayyy Defne yaktın bizi Defne. Çok üzüldüm çokkkk. Şaka olsun lütfen...

ECE VAHAPOĞLU: Defne Jos Foster'in ölüm haberini şimdi okudum; şaşkınlık içindeyim... Allah rahmet eylesin; toprağı bol olsun.. kelimeler de yetersiz...

Defne Joy Foster Öldü.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Defne Joy Foster Resimleri

Defne Joy Foster Resimleri

defne joy foster resimleri defne joy resimleri foster resim bebeği ve bebegi 2 Şubat 2011 tarihinde aramızdan çok genç yaşta ayrılan sempatik, enerji dolu Defne Joy Foster anısına tüm sevenleri ve hayranları için resimlerini paylaşmak istiyorum.Kendisine Allah'tan rahmet acılı ailesine ve sevenlerine sonsuz sabır diliyorum. Mekanın cennet olsun Defne....
  2. Defne Joy Foster kimdir?

Defne Joy Foster kimdir?

defne jon defne joy foster babasi kim joy babası foster babası kim babasi Genç yaşta hayata veda ederek sevenlerini üzen genç sanatçı Defne Joy Foster'in kısacık hayatına sığdırdıkları... Annesi Türk, babası Amerikan olan Defne Joy Foster, 2 Mayıs 1979′da Sinop'ta doğdu. Ortaokulu İzmir Alsancak Ortaokulunda okumuştur. 2008′de İlker Yasin Solmaz ile evlenmiş ve bu evlilikten 13 Haziran...
  3. Defne Joy Foster Otopsi raporu

Defne Joy Foster Otopsi raporu

defne joy foster otopsi sonucu defne joy foster otopsi raporu otopsı Defne Joy Foster otopsi sonucu, Defne Joy Foster ölüm nedeni nedir diye soranlar için bir haber yayınlamak istiyoruz arkadaşlarım. Ölümünde çok fazla şüphe görünmeyen defnenin ölüm nedeni aşağıdaki şekilde açıklanmıştır. İncelemede, Foster’in alnında küçük bir sıyrık olduğu görüldü. Otopsi sırasında Kadıköy Cumhuriyet...
  4. Defne Joy Foster Neden Öldü

Defne Joy Foster Neden Öldü

defne joy foster neden öldü defne joy foster kokain kokain kokainden mi öldü Defne Joy Foster'ın ölüm nedeni ne ? Tam olarak herkesin aklındaki asıl soru bu kimisi uyuşturucu kullanmıştır diyor kimisi vardır bir sebep diyor ama bakın ölüm sebebi nasıl açıklanmış arkadaşlarım. Konuyla ilgili pek çok haber medyada söylenti halinde dolanırken işin aslı yapılacak otopsiden sonra ortaya çıkacak....
  5. Defne Joy Foster Fotoğrafları Burada

Defne Joy Foster Fotoğrafları Burada

Defne Joy Foster Fotoları Defne Joy Foster fotoğrafları Sevgili melekler, ekranların haşarı kızı, oyuncu ve sunucu Defne Joy Foster bundan 1,5 yıl önce evinde ölü bulunmuştu hatırlarsınız. Ölümünden sonra pek çok spekülasyon yapılan Defne Joy Foster fotoları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz...

Sayfayı Paylaş