gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Defne Joy Foster Otopsi raporu

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

defne joy foster otopsi sonucu defne joy foster otopsi raporu otopsı Defne Joy Foster otopsi sonucu, Defne Joy Foster ölüm nedeni nedir diye soranlar için bir haber yayınlamak istiyoruz arkadaşlarım. Ölümünde çok fazla şüphe görünmeyen defnenin ölüm nedeni aşağıdaki şekilde açıklanmıştır. [​IMG]
    İncelemede, Foster’in alnında küçük bir sıyrık olduğu görüldü. Otopsi sırasında Kadıköy Cumhuriyet Savcısı Davut Dağ, Foster’in eşi İlker Yasin Solmaz’ın ifadesine başvurdu. Solmaz savcıya en son eşiyle 22. 00 sıralarında telefonla görştüğünü kendisine arkadaşlarıyla buluşacağını söylediğini anlattı.

Foster’in astım hastası olduğunu ve sürekli ilaç kullandığını anlatan Solmaz, eşinin alkol kullandığını ancak uyuşturucu ve benzeri bir madde kullanmadığını kaydedip, kesin ölüm nedeninin belirlenmesini istedi ancak şikayetçi olup olmama konusuna sonra karar vereceğini kaydetti.

Otopsi sırasında Foster’in ölümüne neden olan fiziksel bir bulguya ulaşılamadı. Yapılan otopside Foster’in sol alnında yeni oluşmuş bir sıyrık belirlendi. Alındaki sıyrığın olay sırasında düşmeden kaynaklanmış olabileceği belirtildi.

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    çok garip adminim anlayamadım ben o saatte başkasının evinde ne işi var :S ve eşi neden yanında değil :S

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    O saate bırde bırak başkasının evi erkek oda ayrı bir konu bence .. resimdende çok ürperdim sanki ölü hali gibi... sadmin adminim sakın zaten ölü hali deme korkudan bilemiyorum yani..

4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    en son görüntüsündede cok bittkin görünüyordu ssanki birseyler almis gibi

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aniden ölümü bir çok kişinin kafasında soru işaretleri bıraktı :S

6. eda buse

eda buse Forum Okuru

defnenin o gece erkek arkadaşına gitmesi ve eşinin yannıda olmayıpta böyle bir şeye izin vermesi çok garip bence bunu önce araştırsınlar

Defne Joy Foster Otopsi raporu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Defne Joy Foster Öldü....

Defne Joy Foster Öldü....

defne joy foster öldümü defne joy foster ölümü öldü neden öldü öldümü Arkadaşlar bu sabah şok bir haberle gözlerimi açtım.Haber ne kadar doğru bilmiyorum ama sizlere haberi olduğu gibi aktarmak istiyorum.Defne Joy Foster Evinde ölü bulunduğuna dair bir haber var.Umarım bu haber sadece bir söylentiden ibaret kalır gerçeğe dönüşmez bunu gerçekten diliyorum.Çok sempatik hayat dolu ve çiçeği...
  2. Defne Joy Foster Resimleri

Defne Joy Foster Resimleri

defne joy foster resimleri defne joy resimleri foster resim bebeği ve bebegi 2 Şubat 2011 tarihinde aramızdan çok genç yaşta ayrılan sempatik, enerji dolu Defne Joy Foster anısına tüm sevenleri ve hayranları için resimlerini paylaşmak istiyorum.Kendisine Allah'tan rahmet acılı ailesine ve sevenlerine sonsuz sabır diliyorum. Mekanın cennet olsun Defne....
  3. Defne Joy Foster kimdir?

Defne Joy Foster kimdir?

defne jon defne joy foster babasi kim joy babası foster babası kim babasi Genç yaşta hayata veda ederek sevenlerini üzen genç sanatçı Defne Joy Foster'in kısacık hayatına sığdırdıkları... Annesi Türk, babası Amerikan olan Defne Joy Foster, 2 Mayıs 1979′da Sinop'ta doğdu. Ortaokulu İzmir Alsancak Ortaokulunda okumuştur. 2008′de İlker Yasin Solmaz ile evlenmiş ve bu evlilikten 13 Haziran...
  4. Defne Joy Foster Neden Öldü

Defne Joy Foster Neden Öldü

defne joy foster neden öldü defne joy foster kokain kokain kokainden mi öldü Defne Joy Foster'ın ölüm nedeni ne ? Tam olarak herkesin aklındaki asıl soru bu kimisi uyuşturucu kullanmıştır diyor kimisi vardır bir sebep diyor ama bakın ölüm sebebi nasıl açıklanmış arkadaşlarım. Konuyla ilgili pek çok haber medyada söylenti halinde dolanırken işin aslı yapılacak otopsiden sonra ortaya çıkacak....
  5. Defne Joy Foster Fotoğrafları Burada

Defne Joy Foster Fotoğrafları Burada

Defne Joy Foster Fotoları Defne Joy Foster fotoğrafları Sevgili melekler, ekranların haşarı kızı, oyuncu ve sunucu Defne Joy Foster bundan 1,5 yıl önce evinde ölü bulunmuştu hatırlarsınız. Ölümünden sonra pek çok spekülasyon yapılan Defne Joy Foster fotoları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz...

Sayfayı Paylaş