gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Defne Joy Foster'ın annesi isyan etti!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

defne joy foster, annesi, haberleri burada arkadaşlar.

Defne'nin ölümünden sonra ki ilk Anneler Günü'nü geçiren anne Hatice Foster, acıyla isyan etmiş Melek'ler:S

Kızı Defne Joy Foster’un ölümünün ardından ilk anneler günü Hatice Foster için çok zor geçti. Hurriyet'in haberine göre isyan eden anne Foster “Anneler gününün kalkmasını istiyorum. Binlerce acılı anne var.

Bu gün o annelerin yarasını daha da çok acıtıyor. Herkes gülüp eğlenirken bizlerin yüreği buruk, gözyaşları içindeyiz.

Yalvarıyorum anneler günü kaldırılsın. Bunun için kampanya bile başlatabilirim. Yazık değil mi bizlere. Nedir bu anneler günü, biri bunu bana ve benim gibilere anlatsın.

Taksim’de pankart bile açabilirim” dedi.

Defne Joy Foster'ın annesi isyan etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Defne Joy Foster Öldü....

Defne Joy Foster Öldü....

defne joy foster öldümü defne joy foster ölümü öldü neden öldü öldümü Arkadaşlar bu sabah şok bir haberle gözlerimi açtım.Haber ne kadar doğru bilmiyorum ama sizlere haberi olduğu gibi aktarmak istiyorum.Defne Joy Foster Evinde ölü bulunduğuna dair bir haber var.Umarım bu haber sadece bir söylentiden ibaret kalır gerçeğe dönüşmez bunu gerçekten diliyorum.Çok sempatik hayat dolu ve çiçeği...
  2. Defne Joy Foster'in ön raporu açıklandı

Defne Joy Foster'in ön raporu açıklandı

Ani ölümüyle herkesi üzen Defne'nin Adli Tıp'tan ön raporu açıklanmış kızlar... Defne Joy Foster'ın ölüm nedeni 15 gün sonra netleşecek. İlk incelemelere göre Foster'ın kanında uyuşturucu madde çıkmadı... 2 Şubat'ta Kerem Altan'ın evinde hayatını kaybeden Defne Joy Foster'ın kesin ölüm nedeninin ortaya çıkartılması için Adli Tıp Kurumu'ndaki inceleme sürüyor. Akşam'ın haberine göre...
  3. Defne Joy'un Annesi isyan etti

Defne Joy'un Annesi isyan etti

defne joy fosterin annesi ilk kez konuştu, neden öldü, ölüm nedeni, ölüm sebebi, ölümü hakkında bilgi Kızı Defne Joy Foster’un ölümünün ardından ilk anneler günü Hatice Foster için çok zor geçti. Hurriyet'in haberine göre isyan eden anne Foster “Anneler gününün kalkmasını istiyorum. Binlerce acılı anne var. Bu gün o annelerin yarasını daha da çok acıtıyor. Herkes gülüp eğlenirken bizlerin...
  4. Defne Joy Foster'in Ölümünde Şok Gelişme

Defne Joy Foster'in Ölümünde Şok Gelişme

defne joy foster, öldü, neden öldü, adli tıp raporu, şok gelişme hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Defne Joy Foster ölümüyle herkesi üzüntüye boğmuştu...Defne Joy Foster’ın Kerem Altan’ın evinde ölümüyle ilgili Adli Tıp raporu, soruşturmayı yürüten savcılığa ulaştı. Raporda bazı objeler üzerinde yapılan incelemede evde Foster ve Altan’ın dışında bir kadın ve bir erkeğe ait DNA...
  5. Defne Joy Foster'ın eşi İlker Yasin evlendi

Defne Joy Foster'ın eşi İlker Yasin evlendi

defne joy foster eşi ilker yasin solmaz evlendi haberleri burada arkadaşlar. 8 ay önce hayatını kaybeden oyuncu ve sunucu Defne Joy Foster'ın eşi İlker Yasin Solmaz gözlerden uzak ve sessiz sedasız evlendi Melek'lerim. Anaokulu müdürü olan Beyza Dankal'la hayatını birleştiren İlker Yasin Solmaz evlendi ve bu durumdan kimsenin haberi olmadı. Şimdi gelin haberin detaylarına Melek'lerim. 35...

Sayfayı Paylaş