gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

defne joy fosterin eşine olan aşkını anlatan satırlar....

Konu, 'Magazin' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

defne joy butik otel defne joy foster otel in butik foster oteli ın oteli
    defne joy fosterin ölümü kadar eşini aldattıgı iddaları de ortaya cıktıı insanlar o kadar acımasız ki ölüye bile saygıları kalmamışşş hepsini kınıyorumm...
    ve size soruyorum bölesine aşık bir kadın bunu yapar mı?
    işte defne joy fosterin eşine olan aşkını anlatan röpörtaj

Defne Joy Foster hayatını kaybetmeden önce, geçen ay Mag dergisine eşi İlker Yasin Solmaz'la aşkını anlattı. Foster 14 Şubat'ı eşiyle evde kutlamak istiyordu...

Sizin için
    aşk/sevgi ne demektir?

Aşk, sevmenin ötesinde çok özel ve bir o kadar da karmaşık olan duyguların birleşimidir. Sevgi ve
    aşk tamamen farklı duygulardır. Her şeyi, herkesi her an sevebilirsin ama âşık olamazsın.

Eşinizle ne zaman ve nasıl tanıştınız?

Eşimle, benim bir setimde tanıştık. Setin görüntü yönetmeniydi kendisi. Kendisiyle hiç konuşmamız olmamasına rağmen kalbim küt küt atmaya başladı. “Allah Allah niye atıyor?” dedim, hayırdır inşallah. Meğerse âşık olmuşum.

Evlilik teklifiniz nasıldı?

Evlilik teklifi harikaydı, tanıştığımız yerde evlenme teklifine denk geldim, rastlantı oldu… Sessiz sedasız bir teklifti zaten… Sessiz sedasız da evlendik. Etrafta ses yoktu ama kalbimde sayısız havai fişek atıldı.

Yaptığınız ve size yapılan en büyük sürpriz neydi?

Eşim ağır, ciddi bir adamdır; ama sayısız sürprize maruz kaldım. Beklemediğim reaksiyonlar veriyor. Şaşırıyorum, mutlu ediyor beni.

Beraber bir
    şarkı sözlerinız ya da özel mekânınız (restoran/kafe/müze/şehir) var mı?

Assos Behramkale bizim
    aşk yuvamızın kalesi gibi! Tabii ki her evli çift gibi bizim de özel mekanımız var hatta reklam yapayım biraz; butik otel açtık. Orası bizim favori mekânımız.

Bu yıl 14 Şubat’ta ne yapmayı planlıyorsunuz?

14 Şubat’ı iki sevgilimle (eşim ve oğlum) evde kutlamayı planlıyorum; ama eşim mutlaka sürpriz bir plan yapıp beni şaşırtacaktır.

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    haberlerdede izledim bu akşam ne kadar kötü bir durum ya böylesine bir sevgi bir anda bitti...

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Allahtan rehmet diliyorum Allah tüm yakınlarına sabırlar versin eşini ve çocuğunu hep korusun inş.

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    arkasından çok konuşuldu ama kimse bilmeden yorum yapmamalı burda yazılanlar güzel şeyler...

5. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
  6. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Yazık ALLAH rahmet eylesin ya

defne joy fosterin eşine olan aşkını anlatan satırlar.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Defne Joy Foster Öldü....

Defne Joy Foster Öldü....

defne joy foster öldümü defne joy foster ölümü öldü neden öldü öldümü Arkadaşlar bu sabah şok bir haberle gözlerimi açtım.Haber ne kadar doğru bilmiyorum ama sizlere haberi olduğu gibi aktarmak istiyorum.Defne Joy Foster Evinde ölü bulunduğuna dair bir haber var.Umarım bu haber sadece bir söylentiden ibaret kalır gerçeğe dönüşmez bunu gerçekten diliyorum.Çok sempatik hayat dolu ve çiçeği...
  2. Defne Joy Foster Resimleri

Defne Joy Foster Resimleri

defne joy foster resimleri defne joy resimleri foster resim bebeği ve bebegi 2 Şubat 2011 tarihinde aramızdan çok genç yaşta ayrılan sempatik, enerji dolu Defne Joy Foster anısına tüm sevenleri ve hayranları için resimlerini paylaşmak istiyorum.Kendisine Allah'tan rahmet acılı ailesine ve sevenlerine sonsuz sabır diliyorum. Mekanın cennet olsun Defne....
  3. Defne Joy Foster kimdir?

Defne Joy Foster kimdir?

defne jon defne joy foster babasi kim joy babası foster babası kim babasi Genç yaşta hayata veda ederek sevenlerini üzen genç sanatçı Defne Joy Foster'in kısacık hayatına sığdırdıkları... Annesi Türk, babası Amerikan olan Defne Joy Foster, 2 Mayıs 1979′da Sinop'ta doğdu. Ortaokulu İzmir Alsancak Ortaokulunda okumuştur. 2008′de İlker Yasin Solmaz ile evlenmiş ve bu evlilikten 13 Haziran...
  4. Defne Joy Foster Neden Öldü

Defne Joy Foster Neden Öldü

defne joy foster neden öldü defne joy foster kokain kokain kokainden mi öldü Defne Joy Foster'ın ölüm nedeni ne ? Tam olarak herkesin aklındaki asıl soru bu kimisi uyuşturucu kullanmıştır diyor kimisi vardır bir sebep diyor ama bakın ölüm sebebi nasıl açıklanmış arkadaşlarım. Konuyla ilgili pek çok haber medyada söylenti halinde dolanırken işin aslı yapılacak otopsiden sonra ortaya çıkacak....
  5. Defne Joy Foster Fotoğrafları Burada

Defne Joy Foster Fotoğrafları Burada

Defne Joy Foster Fotoları Defne Joy Foster fotoğrafları Sevgili melekler, ekranların haşarı kızı, oyuncu ve sunucu Defne Joy Foster bundan 1,5 yıl önce evinde ölü bulunmuştu hatırlarsınız. Ölümünden sonra pek çok spekülasyon yapılan Defne Joy Foster fotoları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz...

Sayfayı Paylaş