gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Defne Joy Kerem Altan Yüzünden mi Öldü?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

defne joy foster defne joy foster ölümü

Sevgili melekler, 2 yıl önce gazeteci Ahmet Altan'ın oğlu Kerem Altan'ın evinde ölen sunucu Defne Joy Foster'ın annesi, takipsizlik kararı verilen dava sonucuna itiraz etmiş ve ölüme sebebiyet vermekten Kerem Altan'a tekrar dava açmıştı. Sunucu Defne Joy Foster'ın evinde hayatını kaybettiği Kerem Altan'a, 'yardım yükümlülüğünü yerine getirmemek suretiyle ölüme neden olmak' suçundan 3 yıla kadar hapis istemiyle açılan davanın 2. duruşması görüldü.

"KIZIMIN ÖLMESİNE SEBEBİYET VERDİ"

Anadolu 36. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya Defne Joy Foster'ın annesi müşteki Hatice Foster ve taraf avukatları katıldı. Tutuksuz sanık Kerem Altan ise duruşmaya katılmazken, Altan'ı avukatı Veysel Ok temsil etti. Duruşmada söz alan müşteki Hatice Foster gözyaşlarını tutamayarak, "Kızım benim her şeyimdi. Bu kadar kültürlü bir adam 112'yi çağırmış olsa 2 dakikada gelirdi. En cahil insan bile bunu yapar. Kızımın ölmesine sebebiyet vermiştir. Şikayetçiyim, davaya katılma talebim vardır" dedi.

"ÖLÜMÜNE SEBEBİYET VERDİ Mİ? RAPOR ALINSIN"

Hatice Foster'ın avukatı Ersan Taştekin, geçtiğimiz celse ifadesi alınan sanık Kerem Altan'ın yeniden sorgulanmasını talep etti. Avukat Taştekin, olayın olduğu esnada Altan'ın telefon görüşmeleri ve mesajlaşmaları olduğunu belirterek, "Maktule 03.00 civarı fenalaşmış fakat sanık telefonlarla konuşmuş. Konunun tespiti yapılsın. Ayrıca Defne Joy'un ölümüne sebebiyet verip vermediği konusunda ise üniversiteden rapor alınsın" diye konuştu.

"MAKTULEYİ KURTARMAYA ÇALIŞTI"

Tutuksuz sanık Kerem Altan'ın avukatı Veysel Ok ise geçen celse hakim değişikliği nedeniyle müvekkilinin 6 saat koridorlarda beklediğini ifade ederek, "Eğer gerçekten kendisine soru sormak isteselerdi duruşmaya gelirlerdi. Bu dava medyatik bir dava ve müvekkilimin 3 defa dava dosyasında ifadesi bulunmaktadır. Ayrıca Kerem Altan tüm enerjisini maktuleyi kurtarmak için kullanmıştır" dedi.

KEREM ALTAN YENİDEN DİNLENECEK

Mahkeme, olaya ilişkin bilgi ve görgüsü olduğu iddia edilen Feriha Nihal Ertüzün ve Murat Gemici isimli kişilerin gelecek celse tanık sıfatı ile dinlenilmesine, sanık Altan'ın geçtiğimiz celse başka bir mahkeme hakimi tarafından savunmasının alınmış olması ve yargılamanın birliği nedeniyle bir sonraki celse yeniden savunmasının alınmasına karar vererek duruşmayı erteledi.

ANNE FOSTER: ADALETE GÜVENİYORUM

Duruşma sonrası kısa bir açıklama yapan Hatice Foster, Türk adaletine güvendiğini belirterek, "Bu mahkeme olumlu bir şekilde bizim lehimize bitecektir. Hakikaten cezasını alsın" dedi.

OLAYIN GEÇMİŞİ

İstanbul Kadıköy'de Kerem Altan'a ait evde 2 Şubat 2011 de hayatını kaybeden Defne Joy Foster'ın ölümü ile ilgili Kadıköy Cumhuriyet Savcılığı Kerem Altan'ın, Foster'ın ölümünde kusurunun olmadığını belirterek "takipsizlik" kararı ile dosyayı kapatmıştı. Defne Joy Foster 'ın ailesinin avukatları takipsizlik kararına itiraz etti. Üsküdar 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde incelenen itiraz da reddedildi. Dosya daha sonra Yargıtay 12. Ceza dairesi tarafından incelendi. Darire, soruşturmanın hukuka aykırı olarak takipsizlik kararı verildiğini belirterek, Kerem Altan hakkında delillerin toplanması ve incelenmesine karar verdi. İtirazın kabulünü Kadıköy Cumhuriyet Savcılığı'na gönderdi. Altan hakkında "yardım yükümlülüğünü yerine getirmemek suretiyle ölüme neden olmak" suçundan, 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ölen öldüğü ile kalıyor ne yazık ki... Defne'nin ölümü halen bir sır perdesi gibi aralanamadı. Her kafadan bir ses çıksa da tam kesin bir bilgi veremediler. Ne demişler ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar... Olan anneye oldu içi yanıyor kadıncağınızın Allah sabır versin.

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Zaten ben annesine çok üzüldüm ne yalan diyeyim...

karakuzu ve MaWiM bunu beğendi.
  4. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Aynen bende anneye üzüldüm :( Allah hic bi anneye evlat acisi cektirmesin cok zor bi durum.

5. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    yazk ya bu olay hala çözülemedimi :S

6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    genceceik bi hayat sönüp gitti ama halen çözülemedi sanırm çözülemezde bu olay

Defne Joy Kerem Altan Yüzünden mi Öldü? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Defne Joy Hamile

Defne Joy Hamile

defne joy hamile defne joy foster düğün resimleri foster düğün Ekranın çılgın ve enerjik sunucusu Defne Joy Foster, anne olmak için gün sayıyor. Foster, ‘Can Kılıç’ adını vereceği oğlunu haziran ayında kucağına alacak. Ben rest çekince şak diye evlendik Evlendiğinden haberimiz olmadı, duyduk ki hamileymişsin! - Öyle... Çok magazinel bir insan olmadığım için nikahtan da...
  2. Defne Joy Foster Öldü....

Defne Joy Foster Öldü....

defne joy foster öldümü defne joy foster ölümü öldü neden öldü öldümü Arkadaşlar bu sabah şok bir haberle gözlerimi açtım.Haber ne kadar doğru bilmiyorum ama sizlere haberi olduğu gibi aktarmak istiyorum.Defne Joy Foster Evinde ölü bulunduğuna dair bir haber var.Umarım bu haber sadece bir söylentiden ibaret kalır gerçeğe dönüşmez bunu gerçekten diliyorum.Çok sempatik hayat dolu ve çiçeği...
  3. Defne Joy Foster Neden Öldü

Defne Joy Foster Neden Öldü

defne joy foster neden öldü defne joy foster kokain kokain kokainden mi öldü Defne Joy Foster'ın ölüm nedeni ne ? Tam olarak herkesin aklındaki asıl soru bu kimisi uyuşturucu kullanmıştır diyor kimisi vardır bir sebep diyor ama bakın ölüm sebebi nasıl açıklanmış arkadaşlarım. Konuyla ilgili pek çok haber medyada söylenti halinde dolanırken işin aslı yapılacak otopsiden sonra ortaya çıkacak....
  4. Defne Joy Foster Neden Kerem Altan'ın Evinde

Defne Joy Foster Neden Kerem Altan'ın Evinde

kerem altan kimdir defne joy foster kerem altan twitter defne joy foster neden evine gitmedi Şimdi bu ölüm olayı bizim bildiğimizin biraz dışında gibi görünüyor arkadaşlarım. Yine gecce.com un haberine göre defne yeni tanıştığı Kerem Altan'ın evine gidiyor veee ve sonrası tam bi muamma. Bakınız haberin devamına. Defne Joy Foster, dün gecce Asmalımescid'deki “Eeelence” adlı mekana gitti....
  5. Defne Joy Foster Cinayete mi Kurban Gitti?

Defne Joy Foster Cinayete mi Kurban Gitti?

defne joy foster defne joy foster cinayeti cinayet Defne Joy Foster'ın ölümünün ardından çok kısa bir zaman geçmesine karşın hala kafalardaki bazı sorular cevaplarını aramakta.Magazin dünyasından halen birçok kişinin Defnenin ölümüyle girdiği şokun etkisiyle sarsılırken bir şok etkisi yapacak haberi sizlerle paylaşıyorum.İlk etapta Defne'nin astıma bağlı olarak görülen solunum yetmezliği ve...

Sayfayı Paylaş