gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Defne Restaurant - Bar

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

defne restaurant acıbadem defne acıbadem restaurant restaurantlar 0216 434 57 75 (5 Hat)
    Fax: 0216 434 57 80

Yer: Beykoz

Adres: Cumhuriyetköy - Beykoz

Ücret: TLTL

Kredi Kartı: Visa-Master

Park: VAR

Web: Acıbadem Hastanesi

Keyifli bir akşamüstü için Defne Barda zevkli bir aperatifle iyi bir sohbeti birleştirdiğinizde sizden keyiflisi yok. Yorgunluğunuzu unutturacak keyifli zamanları yaşamak için Defne Bara uğramanız yeterli. Birbirinden güzel lezzetlerle buluşmanız için mükemmel lezzetlerin iyi bir servisle birleştiği yerlerden biri Defne Restaurant. Tadı damağınızda kalan lezzetler yaşamak istiyorsanız. Defne Restaurantın deneyimli aşçıları Türk ve dünya mutfağının en iyi örneklerini sofranıza sunuyor. 300 kişi kapasiteli Defne Restaurant - Bar, Acıbademköy Eğitim ve Sosyal Tesisleri`nin bünyesinde bulunuyor.

Defne Restaurant - Bar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Defne

Defne

Rüyasında defne gören kimsenin hayatında zevkli, güzel bir devre başlar. Kişi rahata ve huzura ulaşır.
  2. defne

defne

(Lorbeer / Laurier / Sweet bay laurel / Laurus nobilis ) 6-18 m yüksekliginde, yuvarlak tepeli ve xxx dalli bir agaç veya agaççiktir. Almasik sapin iki yaninda karsilikli degil de aralikli olarak bir sagda, bir solda bitmis yapraklar seklinde dizilmis, 7.5-10 cm uzunlugundaki yapraklar oval biçimli, donuk renkli derimsi ve sert kenarlari da genellikle dalgalidir. Bitkinin sarimsi veya...
  3. Varoulko Restaurant

Varoulko Restaurant

varoulko restaurant restaurant misyonu vizyon misyon vizyonu ilginç restaurantlar istanbul Varoulko Restaurant...
  4. ilginç restaurant

ilginç restaurant

ilginç restaurant isimleri ilginç restaurant restaurantlar en
  5. Litera Restaurant

Litera Restaurant

litera restaurant litera restaurant fiyatlar taksim Litera’da keyifli bir yemek yemeye veya gece iyi çalan DJ ile coşmaya ne dersiniz? Ben birkaç defa eğlenmeye gittim ve çok keyif aldım sizlerinde görmesini isterim. Giriş ücreti yok, menülerle ilgili web sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu hafta sevgililer günü için de ayrıca özel bir menü hazırlamışlar. Manzarası bir harika, hizmet...

Sayfayı Paylaş