gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

defne sabunu kullanan varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

defne sabununun sivilcelere çok iyi geldiğini duydum bu doğrumu acaba defne sabunu kullanan varmı cildinize olumlu olumsuz etkileri oldumu yorumları aldıktan sonra ona göre karar verip defne sabunu kullanacam yada kullanmıcam. Bu arada cildim çok hassas zaten iyice kötü olmasından korkuyorum

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Defne sabununu kullanmadım ama kullanan kişiler var çevremde. Defne sabunu alırken fabrikasyon olmamasına mutlaka dikkat edin tamamen doğal olursa cilde çok iyi geldiği söyleniyor. Özellikle yağlı ve sivilceli ciltlere tavsiye edilen defne sabununu saçlar içinde kullanabiliyorsunuz. Saçlar daha geç yağlanıyor ve daha hızlı uzayıp sağlıklı hale dönüyor.

defne sabunu kullanan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Defne sabunu ve faydaları

Defne sabunu ve faydaları

zeytinyağlı defne sabunu faydaları arap sabunu faydaları arap sabununun sabununun saça defne saça Aslında ben banyoda pek sabun kullanmam sebebi cildimin çok hassas ve kuru olması fakat defne sabununun özellikllerini öğrendikten sonra bu sabunu denemeye karar verdim çünkü gerçekten özelliklerine ve faydalarına baktığımızda kullanmanız için birçok artı nedenle çıkıyor karşımıza Bakın defne...
  2. Sundepil Kullanan Varmı?

Sundepil Kullanan Varmı?

sundepil tüy dökme yöntemleri acısız epilasyon epilasyon yöntemleri sundepil kullananların yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Biz kadınların en büyük derdi istenmeyen tüyler...Kimimiz istenmeyen tüyler için ağda, kimimiz jilet, kimimizde epilasyonu tercih ediyoruz...İstenmeyen tüylerden kurtulmak için yepyeni bir ürün çıkmış kızlar adı Sundepil... Bir arkadaşım almış ve...
  3. Defne Sabunu ve Cilt Sağlığı

Defne Sabunu ve Cilt Sağlığı

Akdeniz kıyılarında, Türkiye' nin Antakya ili civarında yetiştirilen defne ağaçlarının meyve ve yaprak yağları ile saf yemeklik zeytin yağından yapılır. Defne ağacının yaprağı, antiseptik ve anti-bakteriyel özelliğe sahiptir. Defne Sabunu, yüzyıllardır kullanılan çok eski, geleneksel bir formüle dayanılarak yapılmış ve nesilden nesile aktarılarak günümüze kadar gelmiştir. Geleneksel defne...
  4. ovulasyon testi kullanan varmı

ovulasyon testi kullanan varmı

selam melekler ovulasyon testi kullanan varsa aranızda testin nasıl yapıldığını bana tarif edebilirmi bende hamile kalmak istiyorum sanırım bu testi düzenli yaptığınızda hamile kalma şansı oluyormuş ovulasyon testi kullananların yorumlarını bekliyorum
  5. Kefir sabunu kullanan varmı ?

Kefir sabunu kullanan varmı ?

Kefir faydaları saymakla bitmiyor.Hücre yenileme özelliğine sahip kefiri yiyerek içerek tüketirken sabunu nu görünce açıkçası şaşırdım.Kefir sabunu nu kullananlar hayli memnun kalmış.Saç dökülmesinden cilt sorunlarına kadar bir çok faydası bulunmakta.Özellikle kadın ve erkekler için büyük sorun teşkil eden kepekli saçlara çok iyi geliyormuş.Ayrıca gençlerin büyük sorunu olan sivilceler...

Sayfayı Paylaş