gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Defne yağı romatizmaya iyi geliyor mu?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

defne yağı romatizmayı geçiriyormu,defne yağı romatizmaya iyi gelirmi,romatizmaya ne iyi gelir,defne yağı ile romatizmaya son romatizmalara_mucize_gibi_iyi_gelen_yag_defne yağı.jpg Romatizma ağrılarına defne yağı sayesinde son verilebileceğinisöyledi. Dr.Ömer Coşkun'a göre bu yağ, romatizmalara en iyi gelecek mucize niteliğinde bir ilaç..

Defne yaprağı hakkında bilgi veren profosörler"Defne yaprağının yaz ve kış mevsiminde yaprağını dökmez. Ülkemizde Akdeniz kıyıları başta olmak üzere birçok bölgede yetişir. İlkbaharda açan sarımsı ya da yeşilimsi akrenkteki ufak çiçekleri olgunlaşınca rengi koyu mora, gövdesi bir tohumlu ve etli meyvelere dönüşür. Bu bitkinin yuvarlak kesitli ve mor-kahverengi olan gövdesi, zamanla odunlaşır ve rengi griye döner" diye konuştular.

Defne yağı romatizmaya iyi geliyor mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok YakınDA GELİYORUM

Çok YakınDA GELİYORUM

Evimi dizdim geldim ama bilgisayarım bozuldu ve serviste :S En fazla bi haftaya dönücem çokkkk özledim sizleri sizde beni özleyin evimin fotolarıda çok yakında vizyonda :D:DAllaha emanet olun...
  2. Sıcak Çikolata Nelere İyi Geliyor Biliyor musunuz?

Sıcak Çikolata Nelere İyi Geliyor Biliyor musunuz?

Bu konu; Sıcak Çikolata Nelere İyi Geliyor Biliyor musunuz hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kışın şöyle dumanı üstünde bir fincan sıcak çikolatanın yerini ne tutabilir? Üşümüş, buz kesmişsiniz, üstelik canınız da tatlı çekiyorsa sıcak çikoalata damağınıza layık lezzetiyle fincanınızdaki yerini alır. Tabi içtikten sonra kilo yapar düşüncesiyle pişman olabilirsiniz ama sıcak...
  3. Soğan Suyu Cilt Lekelerine İyi Geliyor mu?

Soğan Suyu Cilt Lekelerine İyi Geliyor mu?

cilt lekeleri, soğan suyu kürü, cilt lekeleri için soğan suyu Sevgili melekler, cilt lekeleri için kullanılan kürlerin başında soğan suyu kürü gelir. Cilt lekeleri yanında sivilcelerin geçirilmesi için de son derece faydalı olan soğan suyu, bunların yanında adet düzensizliği, miyom, halsizlik gibi rahatsızlıklarda da olumlu sonuçlar verir. Bu konumuzda sizlere cilt lekeleri için soğan suyu...
  4. Yeşil Çay Mideye İyi Geliyor mu?

Yeşil Çay Mideye İyi Geliyor mu?

yeşil çayın faydaları, yeşil çay neye iyi gelir, yeşil çay faydaları Son yıllar da alternatif tıbba olan ilginin hızla çoğaldığını görüyoruz. Bayanlar arasın da özellikle yeşil çay içmek oldukça popüler olmaya devam ediyor. Birçok kişinin merak ettiği yeşil çayın mideye iyi gelip gelmediği konusunda ayrıca yeşil çayın faydalarını sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Yeşil çay çok...
  5. Romatizması olanlar nasıl beslenmeli?

Romatizması olanlar nasıl beslenmeli?

Tüm dünya üzerinde milyonlarca insanda görülen ve bağışıklık sistemi üzerindeki sorunlar nedeniyle ortaya çıkan romatizma eklemlerin iç bölgesindeki bakterilerden kaynaklıdır. Kronik bir hastalık olarak da tanımlanabilir. Uzun dönemli bir tedavi gerektiren romatizma, önlem alınmadığında hareket kabiliyetinde önemli sorunlara yol açar. Romatizmanın tedavisi yapılsa da bu hastalığın tamamen...

Sayfayı Paylaş