gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

"Defne'nin Beni Aldattığına İnanmıyorum"

Konu, 'Magazin' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

defne joy foster kocasını aldattı mı defne joy foster aldattımı kocasını aldattımı eşini [​IMG]
    Defne Joy Foster'ın ölümünün ardından ortaya atılan iddialardan biri de buydu. Defne kocasını aldattı mı? O adamın evinde ne işi vardı? vs.

Bir de Hıncal Uluç'un Defne Joy Foster hakkında yazdığı yazı da bu iddiaların üzerine resmen tuz biber ekti. Yazıyı ben de okudum ve ağzım resmen açık kaldı. Belki de haklıydı bunu bilemeyiz ama ne olursa olsun ölen bir kişinin ardından bu şekilde bir yazı yazmak bence ahlaklı bir davranış değil.

İşte eşinin Defne Joy Foster hakkındaki iddialara verdiği asil cevap. Çok taktir ettim İlker Yasin Solmaz'ı...

Bir gece ayrı kaldık neden böyle oldu?

Defne Joy Foster'ın ölümünden sonra ortaya atılan iddialar eşi İlker Yasin Solmaz'ın acısını ikiye katladı.
    Hukuki yollara başvurmaya hazırlanan Solmaz; yakın arkadaşı Arda Esen'e, 'Defne'nin ihanet ettiğine inanmıyorum' dedi.

Ölümüyle Türkiye'yi şoke eden Defne Joy Foster hakkında ortaya atılan iddialar eşi İlker Yasin Solmaz'ın acısını ikiye katladı. Hıncal Uluç'un, Kerem Altan'ın evinde ölü bulunan Defne Joy Foster hakkında kaleme aldığı yazı tüm dikkatleri Foster'ın acılı eşine çevrilmesine neden oldu.
    Korkmaz, iddialara arkadaşı Arda Esen aracılığıyla cevap verdi. Akşam gazetesinden Nurbanu Elbir'e konuşan Esen, o gece yaşananları anlattı:

KABUS DEVAM EDİYOR

O gece biz Yasin'le birlikte Beyoğlu'nda bir yönetmenle iş yemeği yiyorduk. Defne'yle çok yakın bir yerdeydik. Bizim bulunduğumuz ortam çok stresli olduğu için Yasin, Defne'nin arkadaşlarıyla eğlenmesine izin verdi. 'Hadi bu gece de arkadaşlarıyla gezsin' dedi. Defne ile İlker etle tırnak gibiydi, ayrı ayrı gezmezlerdi. Defne, İlker'i aradı, 'Siz de buraya gelin' diyerek bizi çağırdı. Ama iş yemeğinde olduğumuz için gidemedik. Yemek uzadı, saat 03.30'da çıktık. Yasin telaşlanarak eve gitti. Onu beklerken uyuya kalmış, sabah da polisten gelen telefonla güne başladı. O kabus hala devam ediyor. İlker, 'Sadece tek bir gece ayrıydık, niçin böyle oldu' diyor ve yaşananlara anlam veremiyor.

"İHANETE İNANMIYORUM"

İLKER Yasin Korkmaz'ın, Kerem Altan'ın ifadelerine dayanarak o gece yaşananların gerçek olduğunu düşünmediğini söyleyen Arda Esen, 'Sonuç olarak orada ne yaşandığını hayatta olan kişinin beyanatıyla biliyoruz. Ama ölmüş kişinin ağzından o gece yaşananları bilmiyoruz, mevcut yazılanları değerlendiriyoruz. Yasin, basının gözümüze soktuğu şekilde eşinin kendisini aldattığına inanmıyor. Olayın o noktaya nasıl geldiğini bilmiyoruz. Yasin'in, Defne'nin kendisini sevdiğinden şüphesi yok ve ona zerre kadar kızgınlık duymuyor' diye konuştu.

2. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    ya bu insanlar nası bişe anlamıyorum hee,bırakın rahat uyusun defne yerinde.Hıncal uluç çok hır'lı ya,ölmüşlere takıyo artık!!Bi gün rüyasında falan korkutsun inşallah böle abuk subuk konuşanları.Bence de yani haklı da olsa susmalı,erdemli olmalı..

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    yazık ya dedikodu olsunda insanlar ne kadar acımasız olmuş gerçek ne olursa olsun o şuan hayatta değil :uhu:

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Sanat camiyası böyle birşey iste

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kime ne ya! bu ne biçim bi dünya .insanlar istedigi gibi gezemezmi?sonuçta bir evlat annesiz kaldı.yazık o çocuk için bari susun.defne hayattayken hiç kocacını aldattıgıyla ilgili bi şey duyan olmuşmuda ölümünü böyle nitelendiriyolar yazık insanlık gerçekten ölmüş ölünün ardıdan gündem yaratmaya çalışanlara fırsat verilmesin nolur biraz duyarlı olalım

6. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Ne yazık ki,ateş düştğü yeri yakıyor.Bu hiç bi zman değişmez!!

7. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    simdi duygusal anlamda baktimiz zaman gerecekten cok aci bi durum gencecik bi kadin 2 yasinda bi cocuk annesiz kaldi ama mantik yönünden bakasak bi genc bayanin ilkkez tanisti bi erkegin evine gittmesi ki o erkte aramizda duygusal yakinlasma oldu ben evime davet ettim oda geldi demesi hos degil...

Sayfayı Paylaş