gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

Defne'nin ölmeden önce Twitter'da yazdığı son yazılar...

Konu, 'Magazin' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

defne joy twitter yazıları ölmeden önce yazılan sözler Defne joyfoster'in ölmeden önce Twitter'da yazdığı son yazılar bunlar.Sanki hissetmiş gibi biraz biraz azrail yoklamış defne'yi..Ben okurken kendimi tuhaf hissettim.Yani bunu okuyupta kötü olmamak elde değil zaten.Yazacak çok şey var belki ama sözün bittiği yer,insanın söyleyecek birşey bulamamasından sonra başlar.Benim de daha fazla söyleyecek fazla birşeyim yok...

Defne Joy Foster, ölmeden önce Twitter'ından şunları yazdı:
    AŞK...kimsenin yaninda uzun sure kalmayan bi .rospu gibi...
    Hayir bisey diil trafikte ölecez ya kalpten ya sitiiresten [​IMG]
    Tek bildigim maç kalbimle beynimin oynadiği...goller diil galiba pozizyonlar onemli
    Uyumayan sehrin uyuyan akillarina ask ufleyesim var.. Belki kalbe ulasir diye yine ümidim hep ümidim....
    Calisiyorum calisiyorum ve fakat yinede dans edemiyorum.nasii olcak bilmiyorum [​IMG]
    Kısın geldigini zanederken açan güneşten daha güzel pek çok şey var Amaa bugünün birincisi güneşti
    Tatilde hicbiseyi takip etmiyor ya insan çok keyifli oluyo.İstanbul lisanını yakalayamamakda öyle. Ramız dayı ezel kıvanç noluyo yahu
    Fethiye'de tekne sefası yapanlar aksamda sallaniyolar. Dünya donüyor ben donüyorum [​IMG]
    Köprüde hep trafiik hep trafiiiik.bu ne canım.bence artık herkes kendi yakasında kalsın.çözelim bu işi.
    Doğduğu gün ölen insanlar muhtemel sıkıntıdan ölüyolar [​IMG]
    Bugün benim dogumgunum.hem yasliyim hem şaşkınım.gençlimi heyecanlarımı hayallerimi hediye paketiyle bana geri verirlerse çok kıyak olur
    Yarın dogumgunum [​IMG] sonbaharda dogunca hayat ayrı bir melankoli
    Bu havaların katil ruhunu ozlemisim.ya kendime kiyicam ya kiyamadigima...
    hadi gel kurtar beni.

Son düzenleme: 3 Şubat 2011
Defne'nin ölmeden önce Twitter'da yazdığı son yazılar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölmeden önce söylenen son sözler :)

ölmeden önce söylenen son sözler :)

SON SÖZLER Aşağıdakilerin ölmeden hemen önce söylenmis sözler olduğunu belirtince oldukça komik içerik kazanıyorlar.. - Gönder gönder, ben tutarim. - Burasi Galatasaray tribünü degil mi? - AAbi çok seri bi araba bu yaaa... - Korkma hayatim, arabamizda ABS ve airbag mevcut. - Postanede bana ait bi koli varmis onu almaya geldim. - Oolum, 5 tas çaldim ruhun bile duymadi. - Bakin çocuklar,...
  2. ölmeden önce öl

ölmeden önce öl

ölmeden önce öl İki çeşit ölüm vardır.Bunlardan biri,avam tabakasının bildiği ölümdür.Bu,ruhun bedenden ayrılması demek olan ölümdür ki,herkesçe bilinmektedir. Bir de havas,yani seçkinlerin tabakasınca bilinen bir ölüm vardır ki,bu da hevai duyguların,nefislerin,kör tabiatların ve kötü adet ve alışkanlıkların ölmesi ;yok olması demektir.Bu tür ölümde kalp dirilir,hayat bulur. O...
  3. ölmeden öncekı son sozler

ölmeden öncekı son sozler

- GÖNDER GÖNDER, BEN TUTARIM. - AABI ÇOK SERİ BİR ARABA BU YAAA... - KORKMA HAYATIM, ARABAMIZDA ABS VE AIRBAG MEVCUT. - POSTANEDE BANA AİT BİR KOLİ VARMIŞ ONU ALMAYA GELDİM. - OOLUM..5 TAŞ ÇALDIM RUHUN BİLE DUYMADI.. - BAKIN ÇOCUKLAR, BU DENEY SETİ, KAPAĞI AÇILINCA GÜVENLİK ÖNLEMİ OLARAK ELEKTRİGİ KESER.. - DEMEK PİRANA DEDİKLERİ ŞEY BU..HİHO.. - BAK HULUSİ ABİ BIYIKLARI ILE OYNUYOM Bİ...
  4. Demir Demirkan - Ben Ölmeden Önce

Demir Demirkan - Ben Ölmeden Önce

Ben ölmeden önce Bir sürü dostum vardı Ben ölmeden önce Bir sürü düşüm vardı Ben ölmeden önce Bir sürü aşkım oldu Ben ölmeden önce Bir sürü hatam oldu Her şeye rağmen Pişman değilim Ama yine de Bazen düşündüğümde Bir gün gelir de Yaşarım ben de yine Tüm aşklarım Yalan mıydı ey Tanrım Çok yalnızım Eriyorum yavaş yavaş, yavaş yavaş

Sayfayı Paylaş